Autoflower / Automatik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Kako to da autoflower imaju manji postotak THC kada sam vidio istu razinu THC kao i kod nekih fotoperiodnih biljaka, zbunjen sam skroz... :zvezda::
Upravo tako, automati su napredovali zadnjih godina.
Kada je objavljen prvi autoflower pod nazivom Lowryder, fotoperiodni strainovi tada su se hvalili s najmanje 15 % THC-a, autoflower verzije najčešće ne bi bile na toj razini. Međutim, stvari su se promijenile, automati objavljeni posljednjih godina poprilično su potentni kao i fotoperiodne, npr. Gorilla Glue Auto s preko 24 % THC-a. Što se same potencije tiče nema neke razlike, neki automati sada čak premašuju neke fotoperiodne.:)
 
29.01.2016
48
67
18
Pozdrav , da li bi se moglo krenuti s nekim brzim automatima tipa , Quick one ili Fruit Auto od Dinafema oko ovog datuma , da li bi uspjelo ikako izdrzati kraj , u pitanju je dalmacija srednja... Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: maška and grouchy

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
581
8.472
233
Pozdrav.
Jeli moguće da automatik procvjeta nakon deset dana izladka iz zemlje? Ili sam umjesto automatika dobio fotoperiodnu?
Inače, radi se o Bubba Kush-u od Dinafema. Kupio sam 4 sjemenke automatika od njih: Bubba Kush, Critical Cheese, Critical Jack i Cookies. Od tih četiriju sjemenki dvije uopće nisu ni proklijale, a jedna nikad nije izašla iz zemlje. Stoga zaključujem, nikad više Dinafem!!!
IMG_20200807_162544.jpg
 

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
581
8.472
233
@grouchy
Mislim zato jer je sada vrijeme cvjetanja za fotoperiodne biljke, ono vodim se nekom logikom. Ili sam jednostavno kurčeve sreće da mi automat procvjeta za deset dana, a nije razvio ni 4 kata listova još. Kontam da se nisu zajebali pa mi u pakovanje ubacili fotoperiodnu umjesto automatika
 
  • Haha
Reactions: 0Marac0

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
@grouchy
Mislim zato jer je sada vrijeme cvjetanja za fotoperiodne biljke, ono vodim se nekom logikom. Ili sam jednostavno kurčeve sreće da mi automat procvjeta za deset dana, a nije razvio ni 4 kata listova još. Kontam da se nisu zajebali pa mi u pakovanje ubacili fotoperiodnu umjesto automatika
kolko ja znam fotoperiodna ti nema sanse cvjetat prije 3eg tjedna
 

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
@maška druze ja sam nedavno uzeo od bulk seeds i od 10 sjemenki nije uspjela niti jedna, mojom greskom ali tipa 4 sjemenke nikad nisu ni proklijale.. Sada sam dobio novu turu i bas sam uzeo auto bubba kush,cookies,blueamnesia xxl i cheese xxl ... nadam se da necu imati lose srece ovaj put haha.. jel uzimas sa hempatie u kojem slucaju ? haha .. i mislim sve sada posaditi isto, malo je kasno al cemo vidjeti, nadam se da nece pocet odma cvijetat i izbacit 2g za frulu jer cu igrat nogomet s njima :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: maška

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
581
8.472
233
@vamzemaljac
nisam sa Hempatie, uvijek kupujem direktno od banke sjemena. Najbolja iskustva i najkvalitetnije biljke su mi bile od RQS, Seedsman, Dutch Passion i Humboldt. To ne mora ništa značiti, al u svakom slučaju nikad više Dinafem brz obzira na sve.
 
19.08.2018
52
177
33
34
Pozdarvica, jedva vratih akaunt, pozaboravljao i ime i sifru i sve al eto tu sam, radio sam svoj prvi grow davno kad sam i napravio nalog koji je ispao dobar ali veoma neiskusno kad pogledam sada, i odlucih se da krenem opet, seme je sa ulice i nisam se nadao autofloweru ali to je sto je izniklo, imam jednu pravu sa strane ali eto prvi put se susrecem sa autom pa kao sto vidite trazim samo misljenje koliko ovo cudo moze da rodi? u cvetanju je vec neki period, nisam je pratio, ne znam hoce li nabujati jos ali vidim da su strainovi krenuli da rumene, nije u zemlji zato sto konstantno imamo oluje neke ovde. Radio sam joj toping ali sam tek kasnije saznao da se to ne radi na autofloweru ili me ispravite ako gresim IMG_9192.JPG IMG_9193.JPG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

CovjekCvit

Radioaktivan Član
19.04.2020
145
772
93
118
Tek krenilo nedavno cvitat ima to jos sigurnih 20 nesto dana mozda i 30 koji dan.
Kolicinu ti niko ne moze rec... Al eo mozemo igrat igru ko bude blize kolicini pobjednik, ja kazem 23 grama suhe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dudule

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.957
163
Meni je topirani autos dao 130 gr iako breeder tvrdi da je njegov max 120 
Imao sam i 2 koja nisam topirao i dali su dosta manje od njega iako su imali identicne uslove.
Sa ovog svog se nemoj ocekivati previse po nelakvoj mojoj procjeni DESEKTKA...
I taj pot mi izgleda bas malen, daj jo malo i hrane, poguraj to
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dudule
19.08.2018
52
177
33
34
Au, bogami lepa gramaža za autos, fora je u tome što sam je izgleda prepržio sa djubrivom jer nedavno kako sam stavio primetio sam da kako koji list žuti pa je za sada zalivam češće da se refreshuje:rofl:
 

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Saksija ti je mala ali sada ti je gotovo sa tim,biljka se nije dobro razvila sto se vidi i prema gustini i rasporedu grana,mozda sam i previse strog ali preko 15g suve mislim da nece izgurati ipak 70% po nekom pravili se gubi prilikom susenja ako sam skontao dobro do sada sta sam pratio,mozda i ja nmg da ocenim visinu njenu al ako se ne varam ima oko 55cm?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dudule
19.08.2018
52
177
33
34
ma nema šta strog, samo ti udri sve što primetiš i šta kako, za presadjivanje znam da je kasno i da se ne sme sada to raditi, ima 50 i koji cm, iskreno ne očekujem ništa od nje preterano jer sam se nadao svemu osim ruderlisu, ako ništa imaće se ispušiti bar nešto dok ne bude ova jedna prava