Autoflower / Automatik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

alive

Aktivan Član
11.06.2019
115
663
93
28
Stavio danas 2 automata na klijanje.

Zelio sam ih 10.3. izbacit vani ali mislim da cu prije oko 22.3.
Necu otvarat dnevnik, stavit cu tu napredak.
Mislim da nije rano, temperature vec godinama ne padaju ispod 8/9 kod mene u 3 mjesecu , jedino me brine sto u 5. mjesecu bude bar jedno bolesno nevrime
Uglavnom 51% vjerujem da ce uspiti.
I da napomenen ne ocekujem ni kolicinu ni kvalitetu, cisto hobija radi. Cak se nadam bar jednoj muskoj biljci jer su sjeme regular auto.. Biče prašijona jes jes :bocni::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Infinity

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.026
358
Uranio si pravo, tek si trebo 22.3 stavit na klijanje. Sad će biti mjesec dana u malom potu, počet će i cvjetat do tad. I prebaciš ih van kad je slabo sunce, a njima u tom momentu treba najjače. Ne kažem da neće uspjet, naprotiv, vjerujem da hoće, al će vjerovatno biti mali.
Želim ti puno sreće, trebat će ti:respect:
 

alive

Aktivan Član
11.06.2019
115
663
93
28
Ajme da, startanje ispod 100tinjak w ledica u boxu :crazyd:
Vani ce imat bar 8 sati sunca..
A ovo za 0.5l se i meni cini kao losa ideja ali, radi.. ne trebaju mi velike biljke
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Infinity

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Kazu da je to onda XXL velicine biljka. Medjutim to je samo genska predispozicija. Bolje ili losije znas tek kad posadis konkretno sjemenku koju imas u ruci. Iste takve sjemenke koje ja kupim i imam u ruci mogu biti totalno razlicite i prezentirati razlicite genske predispozicije. Ovisno o samom breederu i na koji nacin je selekciju radio. Svakako mozes po cijeni nekad primjetiti da ako 10 sjemeni kosta 12 eura, ne trebas od njih previse ocekivati. Iako nije pravilo jel. U svakom slucaju odlucis se za nesta, kliknes, kupis posadis i to je to. Dileme, trileme i sve ostalo ti samo pravi zbunjolu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0 and FatOne
18.08.2016
172
47
28
40
Citiranje bez potrebe. Preporuka citanje https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
jesi primjetio da je bolji s obzirom da ima XXL u nazivu? Koliko je visoko narestao i kakav je prinos

Odlucio sam za auto northern light od royala..
 
Poslednja izmena od urednika:
18.04.2018
9
6
3
33
Citiranje bez potrebe. Preporuka citanje https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
Imao sam par njih svi su bili 140-160cm dva su bila mozda i veca,prinos nzm verovatno preko 100g,Super stinky,auto super hash,Think different ovi su isto ok,ali najvise zavisi od tebe i pripreme.Sry za citiranje
 
Poslednja izmena:
18.04.2018
9
6
3
33
Dobri su od royala,napisao sam ti gore sta sam ja testirao.Imas i super aute od Flash seed,uzmes od svega po par pa testiras da vidis sta ti se svidja.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.315
27.220
1.098
Trøndelag
Od RQS Nl auto treba ca 10 tjedana cvjetanja, radio sam ga dva puta u outu i ispod 3 mjeseca nema od sjemena do berbe. Ja bi ti preporucio Think different od Dutcha, ta mi je bila bas dobra.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.315
27.220
1.098
Trøndelag
Ovisi o tvojoj brizi i mogucnosti, kako pripremis zemljiste do prihrane i zalijevanja. Puno je faktora u prici medutim opet ponavljam najvise ovisi o groweru. Inace je TD heavy yielder.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: blejzer
27.04.2022
10
3
3
25
Dobar dan ljudi, kada poceti prehranjivati biljku i s cim, trenutno je 6 dan. Nalazi se na suncu 12/12. Zanima me je li potrebno prehranjivati ovoliko rano. Biljka odlicno napreduje klica je ušla u zemlju i formirao se mali cvijet gore. Zalijevam 2 puta na dan i nalazi se u maloj kalenici od 3 litre. Glue gelato je u pitanju automatik. Ako je netko imao slicnu vrstu ako mi moze reci koliko ce narast i koliki je prinos. Imam samo jednu biljku za osobne potrebe.
 

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
581
8.472
233
6. dan? Izašao cvijet? Kako je na 12/12 vani na suncu ako je dan još uvijek duži od noći?
Ne trebaš ničim prihranjivati automatik u vegetaciji ukoliko imaš malo bolju zemlju jer one obično imaju u sebi dovoljno za nekih 25-30 dana, a toliko traje i vegetacija kod automatika.
Što se prinosa tiče, to ti nitko ne može garantirati, pogotovo ne ovako naslijepo bez slike cijele biljke.
I ako je procvjetala u šestom danu kako kažeš onda ćeš imati za joint :)
Iako još nisam čuo da je automat procvjetao za 6 dana, to je sadnica još uvijek! :respect:
 
27.04.2022
10
3
3
25
Pogrešno sam se izrazio. Sadnica dobro napreduje, nadam se ubrzo nekom prinosu ako budu uvijeti dobri. Uzeo sam onaj humus za cvijeće obicno. Morao bi presaditi jer sam uzeo premalu kalenicu. Kada preporucate presađivanje? Hvala na odgovoru.

EDIT: Ovako trenutno napreduje pa ako netko ima savjet nek nabaci slobodno. Prvi grow up u zivotu uz teske uvjete jer imam 7 clanova u obitelji i vrlo je teško diskretno to drzati. Uskoro premještam na vikendicu na kojoj ce beba imat mira...
 

Prilozi

  • 1088a8cd-a5fe-4e03-b059-74f22af03a47.jpeg
    1088a8cd-a5fe-4e03-b059-74f22af03a47.jpeg
    169,4 KB · Pregleda: 31
Poslednja izmena:

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
581
8.472
233
Automate inače nije preporučljivo presađivati jer ako to ne učiniš pažljivo možeš oštetiti korijen, a to im uspori rast i uskrati ih za ionako kratku vegetaciju.

Ja to radim isključivo zato što krenem nešto ranije u outdoor sezonu pa zbog manjka mjesta u improviziranom plasteniku ne mogu ih stavit u finalni pot (15-20L), inače se preporučuje direkt u finalni pot.
Po meni ta biljka izgleda zasad sasvim ok.

Muči me ova zemlja, ne ulijeva mi povjerenje ovako na prvu. Nekako je blatnjava ili si ju ti dobro namočio? Ako jesi, onda više nemoj :)

Za toliku biljku je sasvim dovoljno deci vode dnevno i eventualno nešto za korijen (ja koristim Power Roots).

Zemlju isto novu i neku bolju nabavi, vidi po forumu ima posebna tema za zemlju :)

Što se prihrane tiče ne moraš davati ništa do početka formiranja prvih cvjetova, onda daj neki bloom i na pola cvjetanja eventualno ubaci PK (ja koristim Green Sensation).

O treninzima ne znam što bih ti preporučio, ako imaš volje onda dakako LST (ja ga nikad nisam niti ću niti imam živaca za to), topiranje automata se isto ne preporučuje osim u slučaju da baš znaš što radiš i da znaš pogodit "tajming" za to.

U suštini, automati koliko god trpjeli razne pogreške u istoj mjeri ih i ne trpe.

Stoga, toplo ti preporučam da djeluješ čim prije i na vrijeme jer je automat!! :)
Ili se na toj biljci malo igraj i vježbaj pa naruči još koju sjemenku za neki ozbiljan grow :)

Ima ti sponzor Hempatia akciju na RQS, Auto sorte su na akciji 1+1 gratis do 31.5.
Za 50ak eura možeš dobit 10 sjemenki izrazite kvalitete (dobro znamo tko su RQS).

I @Somaseeds ti ima trajni popust za naš forum od 30%, tako da djeluj, pokreni se:))

EDIT: još bih nadodao da te ne obeshrabri kad vidiš cijenu pojedinih organskih gnojiva, boostera, zemlje itd. Sve je bolje od kupovanja dima! :)
 
Poslednja izmena:
27.04.2022
10
3
3
25
Malo sam previše namocio, vrlo vjerojatno cu presadit u isfrezanu(rahlu zemlju). Imam NPK kuci pa sam mislio prehraniti s tim. Za koliko preporucate presađivanje?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
isfrezanu(rahlu zemlju)
Pođi do poljo apoteke kupi vrecu provjerene zemlje i skrati sebi i nama muke. evo tema o provjerenim zemljama.
U protivnom cemo se druziti u temi: Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć