Autoflower cannabis - moja impresija, ugao i put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
@PowerSeed bro... zadovoljstvo bi bilo svima ovde koji prate ovu temu,da cuju neki deo tvog iskustva o autosima.. ipak ti si brider odlican,svaki tvoj vid grow-a ce svakom pomoci... ipak koliko sam upucen,ti si isterao genraciju do f 17
A za to treba veliko iskustvo... ajde peace
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nisam frend terao do f17 nego sam od fotoperiodne brasil kc koju sam kontinuirano oprasivao polenom automatika jet47 sa f7 dobio automatika, imam jos par menki od tog hibrida auto brasil pa cu nastaviti pricu s proleca u outdooru gde sam i izvukao tu f7 tj. mog prvog automatika. nemojte me samo prozivati sta da pisem po forumu, kad budem in the mood ja cu vec obajviti nesto. mogu i drugi malo pisati, a ja sam tu pricu objasnio na forumu pre dve godine. mada iskreno ni ja ne znam u kojim temama :)
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Ja sam tebra preneo svoje utiske, iskustvo i pristup autosima u indooru, kroz jednu crticu, to jest, kroz tekst koji objedinjuje moj emotivni, tehnički i filozofski pristup, napisano pre svega kao utisak koji sam imao potrebu da podelim sa ostalima. Posle tog teksta je svako mogao i može da se nadoveže sa svojim iskustvom sa autosima, bilo da se radi o indooru, out-u, kombinovano...Ne vidim kako si zaključio da je tema otvorena samo za moje utiske, kad su iza ljudi već pisali i ne vidim što ne bismo dobili još vrednih iskustava. Mislim da sam u prethodnom postu lepo napisao: "Samo deri"! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
08.12.2015
26
0
6
36
Barbarossa cestitam na klincu :)
da pitam jeli ova tema napravljena za pitanja o autoflowerima ili postoji neka druga tema na forumu
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
pretpostavljam LOODI da si meni replicirao. Nisam ni rekao da je out " posadi, nahrani, zalij", već da ako priroda odluči da ti sjebe grow neće ti pomoći nikakvo iskustvo, pre bih rekao velika sreća. Iskustvo je proces koji se stalno nadogradjuje, bez obzira što čovek postane rutiniran posle izvesnog vremena. I potpuno je pogrešno porediti indoor i out, favorizovati jedno ili drugo, po principu: čiji tata ima veća muda. Ni jedno ni drugo nije atomska fizika. pomenuo sam već gore da je fokus ove teme indoor autoflower i pomenuo sam out jer je bilo iza nekih pitanja. priča je usko vezana samo za autose u out-u i uticaj vremenskih uslova na njih. Nisam pominjao out generalno, niti sam jednog trenutka omalovažio outdoor, niti rekao da ne treba iskustvo i znanje i trud da se odradi uspešan grow. Sadio sam ranije u šumi, ko sa ratišta se vraćao mokar, pocepan, blatnjav; uplašen ko srna bezao od ljudi, nalazio ugaženo, pokidano, pojedeno...al kad uberem, taj dim sam znao da cenim. Zato kapa dole svima koji rade u out-u! Skrenusmo s teme... :razvaljen::
Barba tema je super.:thumb: A out i volim baš zbog svih tih zaj..ancija koje si nabrojao. Za mene je to prava avantura i uživam u tome. I mogu reći da sam se navukao kao beba na sisu. Jbg ja sad odoh malo u off, nadam se da ne zamjeraš.:razvaljen::
 
04.09.2015
36
33
18
33
mozda se dosta stvari na forumu shvaca pre ozbiljno ili jednostavno nemoze se odredit na koji nacin je nesto pitano pa se dosta zaluta u nekim odgovorima i dodje do zabune...

tipa kao ovo moje kad sam pitao kolicinu..mislio saa onako u grubo sa nekom osnovnom pažnjom.

tako i Lood je sigurno mislio onako generalno kad je rekao "nije samo posadi zalij" :)
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Ko što rekoh negde, ako koristiš recimo pot izmedju 12 i 15L, popunjen kvalitetnom zemljom (Pot grond H, Florabella,...itd), onda ti do početka cvetanja neće trebati nikakvo djubrivo, eventualno neki stimulator za koren i tome slično. U principu možes koristiti bilo koje provereno djubrivo za fazu cvetanja i uvesti ga sa nekih 30% od preporučene doze prvi put, zatim preskočiš, pa sledeći put povećaš na 40% ukoliko nije bilo negativnih reakcija pvi put. Povećavaš sve dok biljka ne pokaže znake da se prejela, to već zavisi od biljke do biljke i moraš sam da odrediš kako i šta. Dakle, jedno zalivanje uvek ide samo voda. :)
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Faza vegetacije kod autosa je veoma kratka. Najvećem broju slučajeva preflower kreće oko 21. dana., mada postoje i sorte koje imaju dužu vege fazu. Poenta je da biljka tih prvih dvadeset i kusur dana u zemlji ima svu potrebnu hranu da raste i tek u drugoj nedelji pošto pokaže preflower počneš da dodaješ bloom. Naravno, možeš negde 20-og dana dati trećinu doze N, ni tako nećeš pogrešiti. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Evo da i ja upišem svoje iskustvo sa autosima i radio sam isključivo indoor!!
Prvi je bio dwarf(rqs) u 10l zemlje(composana za ruže) pod 150 w 18/6 i dobio 12 g!:cool:
Drugi je bio pineapple ex. od Bf-a isti uvijeti i dobio 33 g.
Treći je bio auto ak47 (rqs) u 1o l (potgraond h) pod 250 w i dobio 48 g!:banana_rasta:
Zadnji je bio cheese auto (rqs) od početka je bio deformiran i drugi kat mu uopće nije izašo tak da sam dobio 2 grane i od njega sam dobio 28g!:whato::
Imam još 3 roudrunner od dinafema pa ćemo još vidjet kaj bu sa njima!:gled:Više volim fotose al mora se uvijek nać i neki auto da malo ubrzamo proces do berbe!:puuuh::
Sretno svima sa autosima!:mario::