autoflower kasni sa cvetanjem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.07.2018
2
2
3
37
zdravo ljudi! Imam jedno pitanje pa ako moze odg , koliko sam gledao nema nista na ovu temu.. Kupio sam 3 x northern light autoflower, jednu sam posadio 1 aprila i ona je sve zavrsila kako treba. Medjutim ove ostale dve sam posadio pre 2 meseca i jedna mi je ispala hermic i skinuo sam je pre nekoliko dana jer sam tad primetio da ima muda.. Moje pitanje je vezano za trecu biljku koja nije cvetala na vreme posle 4-5 nedelje vec tek sada posle 2 meseca. Pa ima li iko pojma kako se to desilo i sta je u pitanju? Sve tri su northern light auto kupljene u victory ssed bank. I odgajane su napolju u posudama od 10l sa kupovnom zemljom i plantellom.. Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klada1115

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Imam slicnu stvar ove godine, sjeme sensi seed neki automat, još ne cvijeta, posađeno krajem 4.mjeseca to je skoro dva i pol mjeseca i rokaju vegetaciju kao i drugi foto od rqs koji raste uz, sutra idem opet vidjeti jel ima koja pistila
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Istti slučaj s Green House northern light autto,oko 45-50 dana mi je vegetirao i bio pod 12/12 režimom i tek nakon izzbacivanja iz boxa u out mi proocvao. Dosttat ekipe s automatima se ove godine žalli kako im je treballo da procvaju ili čak nekima od 5tog mjeseccca do dan danas vegetiraju.