Autoflower problem sa potencijom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

swaziland

Banned
Banovan
14.02.2016
39
8
8
41
Ljudi molim vas da li moze neko da mi razresi dilemu na temu autoflowering sorti. citao sam na nekoliko mesta da su ljudi gajili autoflower sorte koje su imale 0 potencije, tj izgleda mirise ludilo prepuna trihoma full zrela i sve a mozes da popusis masu dzabe nema rada. da li je to istina? ovo me muci razmisljao sam da nabavim par semenki autofloowera i sad sam u dilemi. bio bih zahvalan ako bi mi je neko razjasnio
 

swaziland

Banned
Banovan
14.02.2016
39
8
8
41
meni se desavlo par puta da sam gajio od ulicnih semena i da ne pipa. mozes popusiti koliko god nema rada. ne znam zasto ali tako je bilo i ja sam svedok toga. zato me strah bio da puknem pare i vreme da se mucim i rizikujem da odgajim i ono corak.
 

swaziland

Banned
Banovan
14.02.2016
39
8
8
41
razmisljao sam o Nothern lights od RQS koliko sam skapirao ona je cista indika, a meni treba za moju anksioznost i spazam misica, volim kad me zakuca za kauc i opusti telo
 

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Možda je čovjek htio reći da ima problem sa impotencijom kad se napuši cvijeta automatika, pa hoće to kad se prebiješ :D

Kaže doktor pacijentu: Vi patite od impotencije.
Pacijent: A ne doktore, ja bolujem, a žena pati. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kapisla and xcx

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
Dapace meni se jedna od auto sorti pokazala najpotentnijom duvkom sto sam uzgojio a to je bas taj NL sto spominjes..
Totalni sativa fenotip, dugi tanki listovi, vrhovi onako prozracni a ful krcati trihomima..urod nikakav al potencija 10/10..
Slobodno kupuj sta god..
 

swaziland

Banned
Banovan
14.02.2016
39
8
8
41
brate nesto si se zbunio NL je cista indika. 100% afgani geni. a tek kad se propisno prepusim jedino sto mogu da mrdam je celavi gospodin ispod pupka. meni indika dodje ko afrodizijak