Autoflower sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.02.2017
75
9
8
Poz ekipa sad neznam ima negdje tema slična ovom jer sam tražio i nisam našao. Imam pitanje tj. vise neku raspravu o auto sortama. Puno ljudi koji i jesu na vutri neprave dnevnike nego su u raspravama i daju svoja mišljenja. E sad mene zanima koje su autoflower vrste najbolje za indoor uzgoj. Naravno sve zavisi o veličini boxa, ako imaš manji box tražiš nižu sortu i obrnuto. Po dnevnicima sam skužio da se većinom gaji white widow koji super uspijeva, opet sve o uspjehu zavisi od osobe do osobe kako se ponaša prema biljci. Tako da me zanima koju vrstu odabrati koje možda nisu u dnevnicima a koje daju dobre rezultate. Pod rezultate mislim općenito na rad i kvalitetu, kvantiteta je naravno bitna, ali manje bitna u ovom slučaju. Tako da navalite :) :D pozz
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
novi sam isto u ovome, do sad sam samo automate sadio i do sada su mi se najvise svidjeli : auto Mazar - Dutch passion, critical kush auto - Barneys farm:puuuh::
 
06.02.2017
75
9
8
koristio sam trazilici. to nije bas ono na sto sam ciljo al nmvz. da sam htio nesto vezano uz taj forum komentiro bi ali nmvz, @Badi razumije
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ti zelis automata kojeg zavrsis za 75 dana i vadis vani sto grama?Jesam u pravu?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
Moj prvi grow je bio think different. Daleko najbolji dim ikad. Baca na kreativu, pricu s ekipom, SEX je ekstra. U boxu 60x60 ispod 150w(zadnja 3 tjedna 250) i uz brutalno pregnojavanje je dao nekih 160g suhog. Za svaku preporuku. Imam doma 3 sjemenke i jedva cekam ga opet posadit i odradit kak se spada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jizs

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.728
358
Steta sto nisi vodio dnevnik da popratimo,ako nemas staza u grovanju a izvuko si suhog skoro g/w!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Jojoman

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
Steta sto nisi vodio dnevnik da popratimo,ako nemas staza u grovanju a izvuko si suhog skoro g/w!
Nisam tada ni znao za dnevnike...ima kod cilija negdje bi trebao nac te slike pa da vidite u kakvom je stanju bila jadna...XXL yield je po breederu tak da mislim da uz cilijevo supertopiranje i nije neka filozofija za taj g/w

vjerovatno frende jer ti je bio prvi grow pa mozda subjektivno govoriš, vjerujem da je kod 90% ekipe slično razmišljanje za svoj prvi grow
vrlo vjerojatno je tako :D ali ljudi s kojima sam pusio taj isti TD dijele isto misljenje...poslje toga je bilo i criticala, i moby, i NL, i haze ali i dalje mi je najjaci dojam ostavio TD
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
zato se ja pravio pametan sa dve3 auto think diffrent,propale dve,susio mi se stalno rockwool i nisam imao zemlje da presadim..jednu sam samo odrzao i kod nje cu videti sta sam izgubio kod ove druge dve :D..i gomilu nekih menki,koje su mi sve manje znacile od think diffrent,jednu mozda izvucem..a drugu sam otpisao :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
dobri su i Auto Skunk#1 i Auto White Widow (Dinafem
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
926
93
Kad kupuješ menke, kupuj provjerene dakle one sa najviše zvjezdica i najviše pozitivnih komentara..prema svojim mogučnostima, ja bi ih naj radije sve...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.