Autoflower Tutankhamon među Royal Jack Automaticima & foto Lennonom - HPS 400W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.159
358
nije lako biti koncentriran s tutanom u društvu :respect:, slučajno sam stisnula odgovorii i nakon toga se pogubila u editu & attachima, al eo, sad sam se nasla, pa nastavak :), bar za lajticu, iako sam mislila ubacit dans i darkicu, al i ovo mi je tesko :rasta:
uglavnom, da skratim, lajtica je od jackica prva ošla u 100. danu, a nakon nekolliko dana i darkica u 105. danu

LIGHT JACKICA, 96. dan

IMAG2042.jpg IMAG2044.jpg IMAG2072.jpg zadnja zajednička
IMAG2074.jpg

ljudi, :respect:, baš mi je drago da se i vama sviđa, stej jah smiley9934
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.850
358
Super su biljoze nema kaj, izgleda da su jackovi od royala povukli sativa gen mal vise pa se oduzilo sve skupa, identicno spor i kod mene al nadam se da ce opravdati na kraju ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.159
358
RETARDICA / 120 dana :eek::crazyd:

a šta opće reći - 120 dana - puna 4 mjeseca - najviša, ali i nekako najmršavija


IMAG2122.jpg IMAG2130.jpg IMAG2132.jpg IMAG2138.jpg IMAG2140.jpg IMAG2137.jpg
IMAG2138.jpg

DVIJE BERBE AUTOSA :)

darkica je imala dosta nižih nerazvijenih, flafastih i s bijelim pistilima cvjetova, ali potencijalno ok budova tako da je pala i 2. berba, neka 2 tjedna kasnije nego prva. isto je bilo i s lajticom, ali čim se osušila zemlja nakon zaljevanja nakon šta sam prvi dio odrezala, lajticu sam express ošišala do kraja jer mi nije zapravo bilo jasno zašto sam te badove opće ostavila jer su bili uglavno OK. i inače to, bez beda radim s foto biljozama i dobije se se na dozrelosti i malo na masi
nisam bila sigurna u ishod s obzirom da je autos u pitanju, a pogotovo jer mi se činilo da su sve tri u jednom trenutku, svaka u svoje vrijeme, stale i ni mrdac, ali lampa tak i tak gori, pa....
mislim da se skroz isplatilo, darkica je u ta dva tjedna dosta nabrekla preostale calixe, potamnila i uvukla pistile i dozrijela do kraja, jedina s otprilike 30 % amber trihoma.
a preporuka je kao najmanje 50 posto amber, ako se želi najveća sličnost s origigi jackom, a pogotovo za ljekovita svojstva.
na žalost, nemam sliku prije, ali imam poslije :)
IMAG2143.jpg IMAG2144.jpg IMAG2145.jpg IMAG2152.jpg IMAG2145.jpg
to bi bilo to što se tiče autosa, još se samo jednom osvrnem s cjelokupnim dojmom i slikama badova :)
sad je konačno tutan izbio u centar pažnje :watch:
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.159
358
sad je konačno tutan izbio u centar pažnje :watch:

mislila sam na lennona :D :)
eo nas u pravom vremenu i ovo je lennon danas, desetak dana od 12/12 IMAG2191.jpg
prije prebacivanja na cvjetanje palo je presađivanje u možda i 30 l pot :D, zemlja Potrond H
lstirala sam ju i to uz pomoc dva štapa koja su postavljena između zidova boxa i okolne visoke grane jednostavno podvučem pod štapove :) sredina biljke je ovak bila niža i sad je super, a imam i laganu rešetku koju mogu staviti po potrebi. otvorena i drito ispod svjetla. zauzela je skoro cijeli box, anubis je skutren u kutu. malo sam se zasitila i nije mi se jednostavno dalo lstirati jos i anubis, što se i vidi jer se malo curka rastegla, ali zato cvjeta puno brze nego lennon.
prije desetak dana, prije lst-a IMAG2098.jpg

svašta je prošao lennon, u vege je ostao bez ogromne grane, usko sam vezala jedan dio biljke kako bi stao u box i zadnjih mjesec dana je izbačen iz boxa pod potkrovni prozor, a po svjetlu je stajao van boxa ispred otvorenih vrata boxa. mislim da su mu zato vanjske grane poletile uvis, a sredina je ostala niska i gusta.

s toplim vremenom uletio je na ispuh ventilator Vent 125 180/220 m3, ali ovaj put sam ga stavila da puše u box jer je tako hladniji zrak koji ubacuje, to mislim ovih dana promijeniti na staro jer postaje svejedno u smislu temp.

temp ne prelazi 29 ispod lampe još uvijek
vlaga oko 40
udaljenost lampe oko 35 cm, i to cu morati povecati

jucer sam ih 1. put zalila gnojivom od presađivanja, ful dozom, danas vidim u donjim djelovima nešto žutog lišća, ali to jer jer sam zakasnila sa zaljevanjem, a i bez puno svjetla, pa cu ih lolipopat, malo su i one grane blizu venta se posušile, al dotjeram za sl. foto :D
niš mi se neda :rasta:, morat ću se malo više posvetit

eo jos par slikica od prije i zadnja ak skužite štap, a i to je isto samo privremeno, frka me da ne popusti ili pukne i sve se zaljepi za lampu, eo, sad mi dođe da gasim lampu za svaki slučaj, ovaj dostupni dio malo sam zaštitila i žicom na kl. način
IMAG1999.jpg IMAG2086.jpg IMAG2188.jpg

:gled:
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.159
358
3 tjedna od 12/12
situation pod kontrolom :), uvjeti u granicama normale, curke dobile novo umjetno Sunce istih kvaliteta kao i staro (HPS 400 S. grolux) i lolipopnula sam lennona, a i uspjela sam ga formirati i uravniti, a to mi je uspjelo tek nakon 3-4 dana pokušaja raznih formi. Sad se dva mjeseca više ne miče s mjesta, a s obzirom da još raste, dizat ću lampu.
IMG_0791.JPG

IMG_0766.JPG IMG_0771.JPG IMG_0797.JPG IMG_0752.JPG IMAG2231.jpg
IMG_0767.JPG

anubis
IMG_0769.JPG IMG_0770.JPG :wave:
 
Poslednja izmena:

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.159
358
:wave:
lennon u 5. tjednu cvjetanja totalno iznenadio, prava srećica i :let:

autosi su jako zgodni jer nije problem odjednom imati više strainova pa se fino može čejnđati, recimo po danima ili djelovima dana :D, a za nagradu ili special situation, ili kad je već ćeif, mixati :rasta:.


Tutan je sad već dobro skjuran i još uvijek ga ima, doduše malo, ali slatko. Kod mene se, u svemu, od prvih dana, pokazao u velikoj prednosti nad jackovima. Prvi je udahnuo svježi zrak, prvi je pokazao pistile i prvi je završio :cool23:. Otprilike se držao specifikacija koje su mu propisane + koji dan više, sigurno.
Sviđa mi se više i po radu, naprosto je jači, energičniji. Ne odudara po jačini, a bome ni gramaži od foto varijante, šta sam se, s obzirom na ruderalis gene, ugodno iznenadila. Traje više sati, naravno različitim intezitetom, al tu je jednak jacku.
But, i tu ima prednost jer afterparty je neki lagani, al podnošljivi zamor za neke obaveze i to, a jack zna i dalje dosadno zvrndlati po mozgu i tijelu i zove horizontalu gotovo pod must.
JackSva tri jacka su ispala različita i cijelo vrijeme su se tako i ponašali. Procvjetali kasno, ako se dobro sjećam, jedan i nakon 45+ dana, a i cvjetanje mu se fest odužilo. Al istina da je i dobijao pred kraj dnevno manje svjetla negoli ostala dva. Ne mogu reći da mi se rad ne sviđa, osim tog zvrndlanja after, šta mi se zna i sa skunkom dešavati, šta je, veliki -.+ još šta je -, hehe, vidim da i neki kolege imaju problema sa tim produljenim ciklusom.
Dakle, ako neko hoće autose zbog brzine, royal jack nije dobar izbor. Inače je sasvim ok, ali tutan mi je bolji :). Izgleda mi da je jack više sativastiji, i po radu, i po izgledu i dužini growa. Još par slikica i to je to što se tiče autosa
JACKOVI
IMAG2161.jpg IMAG2171.jpg IMAG2384.jpg
TUTAN IMAG2381.jpg
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.850
358
Svaka cast, sve je to super odradeno. Kazes sva tri razlicita al jedno im je zajednicko nema cvjetanja prije 4o og dana hahah. Aj da i ja svog docekam i ako se moze znat kolko su dali jackovi pojedinacno cca da vidim sta mogu ocekivati ;)