Autoflower Tutankhamon među Royal Jack Automaticima & foto Lennonom - HPS 400W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
:wave: :wave::wave:

13. dan

IMAG1423.jpg

Auto Tutankhamon

Pyramid Seeds

Type 100% autoflowering
Indoors
Production 550 gr./m2 (With 600W light)
Bloom 49 - 56 days
Height 50 - 110 cm
Exterior
Production 30 - 150 gr./plant
Bloom 55 days
THC: 20% CBN: 1.5% CBD: 0.4%
"Tutankhamon comes from a selection of Ak 47. This strain has one of the highest percentages of THC in the market (as demonstrated by Energy Control in the 2011 Barcelona Spannabis). It becomes a small compact and densely branched plant, with plenty of THC buds. It’s an excellent and productive plant, with a fresh fruit taste and long, lasting psychoactive effects."

Royal Jack Automatic
Royal Quin Seeds

THC: 16%
CBD: Medium
Yield Indoor : 350 - 400 gr/m2
Yield Outdoor: 70 - 120 gr/plant
Height Indoor: 40 - 80 cm
Height Outdoor: 60 - 80 cm
Flowering: 6 - 7 weeks
Harvest month: 9-10 weeks after planting
Genetic Background: Jack Herer x Ruderalis
Type: Sa 40% In 30% Ru 30%
Effect: A motivating and inspiring feeling
Climate: Mild

"The Jack Herer strain is equally powerful, a strong Sativa dominant with an uplifting high and a fresh peppery aroma.Jack Herer Automatic grows buds that are very similar to the original Jack Herer. However, as this strain is autoflowering, it can be grown almost anywhere. After you germinate the feminised seeds, the plants will grow quickly and be ready to harvest in around 10 weeks.The main effect is an uplifting and creative Sativa high, but thanks to Jack Herer's mix of Haze, Northern Lights and Skunk, this strain also gives you a relaxing stoned Indica feeling. Jack Herer Automatic has a Haze-like, peppery aroma. The smoke is fresh and smooth with a slightly spicy herbal taste, much like the original Jack Herer strain."

LENNON

"The feminized Lennon by Pyramid Seeds is a special specimen of the Jack Herer variety and surely won't disappoint the Jack Herer lovers - the THC level of 18% and the strong Haze flavor and smell will convince you. Lennon reaches a height of 70-110cm and delivers average yields of 500 grams after 75-85 days of flowering. Lures with 18% THC, but is intended for the experienced grower."



Start
zemlja: Plantella
žarulja: cfl, ExtraStar, E 27, 85 w 8000 lumena, 6500 K
box: IMAG1944.jpg

Žarulju držim na manje od 10 cm, temp. ne prelazi 25 niti silazi ispod 20. Vlaga niska, oko 25, ponekad ih kad spavaju malo osvježim špricalicom.Minimalno zaljevam žlicom, a u veće zaljevanje dodala sam biobizz root.

Za autose sam se odlucila zbog brzine i održavanja temperature. lennona sam dobila na poklon i stoji već neko vrijeme kod mene, pa eto, nek i on raste. Mislila sam, s obzirom na dugu vegetaciju, razvlaciti po zidu boxa, ali sam odustala jer mi se cinilo ipak prekomplicirano zbog nemogućnosti raznih manevriranja, što se pokazalo dobrom odlukom. Tutana sam imala u foto varijanti, a i Jacka, ali od GHSa. Curke su posađene u plasticne čaše od pola litre. Proklijale su nakon dva dana u mlakoj vodi koju sam povremeno mijenjala. Isto toliko im je trebalo da izvire iz zemlje. Prvi se pokazao tutan, lennon zadnji. Nekima sam skidala ljuskicu i opnu. To mi se cesto desava, mislim da ih preplitko posadim. Zapravo, više kao pokrijem zemljom.

Nisam mogla doci do Potgronda H pa sam kupila malo pakiranje plantelle, koja je inace skupa i kvalitetna zemlja, ali meni se pokazala kao 1. greška. Zemlja je bila jako suha i znala sam da to nije ok. Nakon par dana
po boku je letjelo nekoliko mislim,fungus gnata. Sredila sam to odmah s malo otopljenog neopitroida, zalila zemlju, pospricala biljke i box.

Konačno sam se docepala Potgronda H i presadila ih u potove u koje stane 12-13 litara zemlje. Bilo je to 13. dan, a da je bilo po planu, presadila bi ih vec 7 dan.

IMAG1436.jpg

BOX /poluotvoreni tip A
120 x 90 cm, efektivne visine oko 170 cm, ali mogu po potrebi jos malo manevrirati jer je pod kosinon
HPS grolux 400 w zarulju ne spustam ispod 40 cm, na taj nacin imam bolju pokrivenost biljaka i temperatuu
ZEMLJA Potgrond H
TEGLE 13/15 l zemlje
VENTILACIJA sobni vent 40 w koji puse po biljkama, pritvorena vrata, pasivni ulaz od prije i izlaz gdje je bio vent za ispuh
GNOJIVA Biobizz Root Grow, Bloom, TopMax
pH ne mjerim
TEMPERATURA po danu od 24/27, nocna od 18/20
VLAGA na pocetku uzgoja 25/30, kako biljke rastu povecava se na 40/70, ovisno o vlagi zemlje


Ako sam nesto zaboravila ili me nesto zelite pitati u vezi uzgoja. samo izvolite, na raspolaganju sam :joint:.

Budite mi zdravi i veseli :love2:.
 
Poslednja izmena od urednika:

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Slažem se sa tobom u vezi ljuskice i dubine sadnje.
Ovaj grow sam ih ja stavila dosta duboko i niti jedna nije imala problema.
Jedino što im je trebalo par dana da izađu.
Sretno do kraja i pratim :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam