Autoflowering / Automatik

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

KönneR

Samo plivaj
20.06.2013
291
1.911
143
A ja sam to ravnala po svojim sobnim biljkama koje prirodno održavam, njima skoro nijednoj ne odgovara direkt sunčeva al vidiš nisam uopće mislila na one travke kad ih pobacaju na otvoreno, imaju itekako direktno sunčevo eyessss:
Ah @Badi , žemske, čast izuzetcima, ja konstantno na greškama učim :razvaljen::

23.01.2019
9
18
3
Pozdrav ekipa...zbog ove sadasnje recesije sa opskrbom vutre naiso sam na jos jedan problem a to je da imam u boxu 2 dame koje me ubijaju u pojam...dakle radi se o sjemenu auto skunk xl od royal queen seed-a..prva je posadjena 25.11.2019 i tek je sad nabacila ponegdje dlacice dakle pocela cvjetat a trebala je vec bit u plucima.da li je to normalno?a druga je posadjena 25.1.2020. I ostala je mala jer sam se zeznio za zemlju ali ona vec cvjeta i to bolje od ove starojke...neki savjet plizz

23.01.2019
9
18
3
rezim svetla?
moze biti da je foto.
Posto je na deklaraciji pisalo da je auto ja sam se drzo toga i rezim je 20/4...4 sata im je navodno dosta odmora...a i zbog temperature ih nemogu duze od 4 sata drzat bez svjetla...ali brate ovo sto je previse previse je...

Upali motorni trimer stilovkin i skrsi ih. Ne bi one meni tolk'o dugo cvale :)
I ja bi vjeruj mi zubima a ne sa trimerom ali sad mi je zao jer sam vec toliko struje potrosio i sad je nestasica skroz u rh...izace me skuplja pita nego tepsija jbt

• Sviđa mi se
Reactions: VenloNL