Autoflowering / Automatik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

KönneR

Đubrica G
20.06.2013
476
3.861
143
New Zeland
A ja sam to ravnala po svojim sobnim biljkama koje prirodno održavam, njima skoro nijednoj ne odgovara direkt sunčeva al vidiš nisam uopće mislila na one travke kad ih pobacaju na otvoreno, imaju itekako direktno sunčevo eyessss:
Ah @Badi , žemske, čast izuzetcima, ja konstantno na greškama učim :razvaljen::
 
23.01.2019
16
58
13
Pozdrav ekipa...zbog ove sadasnje recesije sa opskrbom vutre naiso sam na jos jedan problem a to je da imam u boxu 2 dame koje me ubijaju u pojam...dakle radi se o sjemenu auto skunk xl od royal queen seed-a..prva je posadjena 25.11.2019 i tek je sad nabacila ponegdje dlacice dakle pocela cvjetat a trebala je vec bit u plucima.da li je to normalno?a druga je posadjena 25.1.2020. I ostala je mala jer sam se zeznio za zemlju ali ona vec cvjeta i to bolje od ove starojke...neki savjet plizz
 
23.01.2019
16
58
13
rezim svetla?
moze biti da je foto.
Posto je na deklaraciji pisalo da je auto ja sam se drzo toga i rezim je 20/4...4 sata im je navodno dosta odmora...a i zbog temperature ih nemogu duze od 4 sata drzat bez svjetla...ali brate ovo sto je previse previse je...

Upali motorni trimer stilovkin i skrsi ih. Ne bi one meni tolk'o dugo cvale :)
I ja bi vjeruj mi zubima a ne sa trimerom ali sad mi je zao jer sam vec toliko struje potrosio i sad je nestasica skroz u rh...izace me skuplja pita nego tepsija jbt
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
29.03.2020
20
34
13
Pozdrav ekipa.
Imam dva komada critical cheese auto od dinafema(jucer stavljeni na klijane) i naletio sam na ovu taktiku presadivanja
presad.JPG presad2.JPG
samo bi ja to sa 0.5l casicama odradio i onda skupa s tom izrezanom casom u 15l posude.
E sad me zanima dal ima ko iskustva s takvim presadivanjem i dal ce ta plastika u zemlji mozda radit probleme?
zemlja za case bio plantella start, ostatak plantella balconia posto sam procitao da je balconia prejaka za malde :)
 
Poslednja izmena:
29.03.2020
20
34
13
Mislio sam prvo case na policu od prozora iznad radijatora jer nemam prostora za 15l i za 10 dana presadivanje i na balkon(planiram jos 2 komada nakon njih ubacit u iste posude u 6om mj) a necu nepotreban stres
 
07.04.2020
76
113
33
26
Ekipa uskoro kreće moj prvi grow (out)
Naručio sam ww auto. Fem. pyramid seeds, grapefruit x bubblegum auto fem i ak 74 (47) auto fem.

Dakle trenutno nemam ništa

1. Planirao sam radit s biobizz start paletom i light mixom (krenut u 2l, pa prebaciti u 15-20l kante s teramagma zemljom)
-jel se isplati iz light mixa na teramagmu nakon tih ajmo reć tjedan - dva ne znam ni sam kada?
-jel trebam supstrat u kanti od 15l

2. Dakle vege planiram radit u improviziranom boxu ne znam ni sam kojih dimenzija (ja bi da stanu 3-4 biljke npr. 90š 90dub 150visina
-ja bi ga sam napravio
Unutra sam mislio kupit
Sylvania HPS Agro Grolux 250 W 2050 K 205kn

Ventilator VKO 150
https://www.hempatia.hr/ventilator-vko-150

--- jel bi to dobro funkcioniralo i jel mi treba još kaj za box. Tu najmanje znam i treba mi svaki savjet
-koja visina, jel bude 18/6 dobar itd.
-jel trebam onu alu cijev itd...

3. Vani bude rupa 20l i terramagma, ne znam jel treba još koja

-savjeti i razmišljanja iskusnijih molim.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Ranije sam ti skrenuo pažnju, kako se dolazi do odgovora (prema pravilima), ali ti opet po svom.:)
Koliko vidim, dogovorio si mentorstvo kod
mr.Smooke_Allot...imaš odličnog mentora koji će ti pomoći sve posložiti.:thumb:
Drži se mentora, prave odgovore na sve ovo što si pitao najbrže ćeš dobiti u kutku kod svog mentora.:thumb:
 
Poslednja izmena:

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.283
358
Pozdrav ekipa.
Imam dva komada critical cheese auto od dinafema(jucer stavljeni na klijane) i naletio sam na ovu taktiku presadivanja
Pogledajte prilog 327235Pogledajte prilog 327236
samo bi ja to sa 0.5l casicama odradio i onda skupa s tom izrezanom casom u 15l posude.
E sad me zanima dal ima ko iskustva s takvim presadivanjem i dal ce ta plastika u zemlji mozda radit probleme?
zemlja za case bio plantella start, ostatak plantella balconia posto sam procitao da je balconia prejaka za malde :)
Zašto plastičnu čašu?
Od papira napraviš čašu ili od toalet papira, onaj tuljac šta ostane na kraju. Jedan kraj, zatvoriš, natrpaš zemljom i kada je vrijeme za presađivanje, samo staviš u rupu. Papir se raspadne, a i možeš ga prije presađivanja, potrgat!
Isprobano, bez problema... S time, da se papir omekša od vlage, tako da se raspadne u zemlji, vrlo brzo! 15868461496081698188925552606002.jpg
 
Poslednja izmena:

Pablito

Banned
Banovan
02.07.2017
374
2.148
143
Amsterdam-Netherlands
Svaka semenka je ista, samo sto kod fotoperiodnih mozes da drzis vegetaciju koliko hoces dok ne prebacis na 12/12 posle nekog vremena oko nedelju dve procveta. A automatu svetlo nije bitno, dok dostigne svoje prebaci se sam na cvetanje posle 20-25dana zavisi od sorte, njemu rezim nije bitan sto se cvetanja tice. Od pocetka do kraja mozes 18/6.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Preporuča se da imaju barem 4 sata mraka, ali automati bez ikakvog problema završavaju čak i na 24/0.
Pravo je pitanje jedino koliko se to isplati (neki tvrde da što više svjetla imaju, veći je i prinos).
E sad, ako nema neke značajnije razlike naravno da je bolje 18/6 ili 20/4, samim time što trošiš manje struje.
Ali kažem, ne mogu ništa tvrditi da li je bolje ili ne, jer sam ih do sada u boxu uzgajao samo na 24/0, tj. ostale režime sa automatima nisam nikad probao.:) Automate više ne stavljam u box, samo foto pa se niti ne zamaram.;)
 
Poslednja izmena:

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Ekipa, evo jedno ovako pitanjce - šta radite kad morate nekamo na 2-3 dana? Tipa moraš na teren, doma nikoga nema, nitko ne zna za grow box. Samo ih zalijete dobro ili? :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.