Autoflowering / Automatik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Da, ne mogu reć da je nešto stajala i da je bila u nekom stresu bez obzira na treninge. Jedino što je radila je to da bi preusmjerila rast, i to intenzivno, na druge djelove koji inače ne bi puno rasli dok onaj dio iznad topinga/cropa zacjeljuje. Evo čak mi preživila strech na 55-65K luxa dok mi je prošlu biljku, s više indika gena, to palilo. Malo je teže pratim što se tiče prehrane, puna doza tjedno joj nije dovoljna, tj. više joj odgovara hrana svaka 3 dana al po nekih 3/4 doze. Makar mi to ne predstavlja neki problem, više volim da je malo gladna ( dok ju ne prokužim) nego da ju spalim. Tako i tako lolipopom koji sam joj isto radio bi samo otkinuo izdanke vrhova a sve donje fan listove uz te izdanke bi ostavio jer mi njihovo trošenje najbolji pokazatelj gdje sam sa gnojivom i stanjem u zemlji. Funkcija im ionako nebitna osim spremišta viška hrane kad joj zatreba a dok ju prokužim taman pojede onaj dio koji bi joj ionako skinuo. Pošto ništa ne mjerim jer sam sve pH i EC metre uništio moram malo više pazit kako i šta joj dajem, a i prvi put koristim ta Canna gnojiva te ih miksam sa hesi boosterima, pa mi je ovaj grow učenje po mnogo toga, ne samo trening autosa.
 
05.04.2020
232
213
43
34
Pozdrav.,Dali ima koji avtomatik ,koji brzo zavrsava znaci jednom 8 tjedana sa cvjetanjem.I kako je iskustvo ako bi htjela avtomatik posaditi pored fotoperiodnih ,dali bi bio puno manji prinos ?Di je ko tako radio ?