Autoflowering Outdoor 2012 (Automazar, Auto Cream Caramel, Auto S.A.D.)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Pozdrav ekipa. Ovo mi je prvi grow s brendiranim sjemenom pa sam odlučio otvoriti dnevnik. Imam 1 Automazar, 1 Auto Cream Caramel i 2 Auto S.A.D.-a.
Evo za početak neke podatke o sortama.


Automazar
Genetika: hibrid Mazara i Ruderalis/Indice (indica dominant)
Visina: 70-80cm
Urod: 50-125g po biljci
High: body-high
AutoMazar is a remarkably heavy-yielding autoflowering hybrid between our legendary Mazar and a Ruderalis/Indica. Mazar is a triple prize winner, a best seller praised for its potency, high yields and soft taste. AutoMazar produces sticky, generously proportioned buds and grows to a height of 70 to 80 cm. AutoMazar is a typical Indica, a strong-growing dense plant with big leaves and yields of 50 to 125 grams per plant. Best result so far is a plant that produced 205 grams outdoor in Southern Europe.
It is a robust strain that is easy to grow and guarantees a heavy early summer harvest of superior quality when grown outdoors. The stable genetics ensure that AutoMazar is resistant to pests and diseases. The flavor and aroma of this resinous variety are that of an original earthy Indica. The intense “body-high” is very pleasant.

Auto Cream Caramel
Visina: 40-90cm
Urod: 35-100g po biljci
THC: 18% CBD: 1.6% CBN: 0.4%
Harvest: 8 tjedana od klijanja
Result of crossing our best strains autoflowering with Caramel Cream. Automatic top quality, with dense buds and copious resin production, intense sweet earthy aroma, fast flowering, strong effect and great hybrid vigor. The r-evolution of autoflowering has come at the end of the flowering plants reach the same resinous and desirable than their sisters-autoflowering.

Auto S.A.D.
Visina: 40-90cm
Urod: 40-100g po biljci
THC: 18% CBD: 1.4% CBN: 0.4%
Harvest: 8 tjedana od klijanja
Result of crossing our best strains autoflowering with SAD Quality Auto above, with dense buds and copious resin production, intense and sweet aroma musky, fast flowering, strong effect and great hybrid vigor. The r-evolution of autoflowering reached the end of flowering these plants reach the same resinous and desirable than non-sisters autoflowering.


Sajt se nalazi na južnoj padini brda tako da ima dosta sunca. Da bi se došlo do tamo treba se probit kroz 15m guste šikare (pogotovo sad kad je sve probujalo nakon ovih kiša) tako da što se sigurnosti tiče trebalo bi biti ok. Jedino se bojim srna da mi ne polome biljke zato što sam na sajtu kraj biljki našao tragove i zadnji put kad sam bio tamo jedna je iskočila iz šikare možda 10m od sajta. Čini se da njima trnje uopće nije problem.
Zemlja je ona koju sam našao tamo pomiješana sa kupovnom (iako kupovne ima malo u omjeru s ovom) i dodao sam organske pelete od Plantelle (koji su se prošle godine pokazali kao pun pogodak).


Auto S.A.D. i Auto Cream Caramel su izbili iz zemlje oko 15.4. a Automazar je posađen nešto kasnije i tek ima nekoliko listova. Radi lošeg vremena u 4. mjesecu su rasli vrlo sporo i zapravo su normalno počeli rasti tek od početka 5. mjeseca. Sa gnojenjem ću početi kad već budu u cvjetanju, planirao sam sa Plantellom Cvet. Da ne duljim, evo kako je to izgledalo 10.5.



:maryjane:10.5.:maryjane:

Automazar


Auto Cream Caramel


Auto S.A.D. 1 (ova se biljka zasad najljepše razvila)


Auto S.A.D. 2 (malo rastom zaostaje za ove dvije s obzirom da su u isto vrijeme posađene)



Razmišljao sam da napravim LST ali nisam siguran koliko je to pametno s obzirom na kratku vegetaciju da ne dobijem kontra efekt. Pa što vi kažete, LST ili ne?
Sva pitanja, kritike, savjeti dobrodošli, ak vas nešto zanima samo pucajte.​
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
:thumb: Sretno sa srnama i ostalim životinjama:)
Ma pusti ti njih da se razviju kakve jesu.Tako ćeš najbilje izvući max iz njih out.Iz karakteristika se vidi koja je njihova visina....sa treningom ćeš samo sve dodatno usporiti.A suma sumarum,na kraju ćeš dobiti isti rezultat.Opet,to je samo moje mišlljenje,koji eto nisam posadio još nijedan auto...a trabunjam o tome:icon_lol:
Moj savjet ti je da si radije pripremiš malo tekućine od koprive ili sl...preventive radi,ako biljke napadne kakva gamad/bube.A stime možeš i gnojiti.Napravi si organic biljoze za prvi puta....onda kasnije piči experimente.
Joj,kad vidim ovo sve,mmmmmmm.....dođe mi da i sam nešto zabodem u zemlju,ovako:icon_lol:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ne mogu baš sve dnevnike pratiti , ali ovaj mi se čini jako interesantan:dada
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
automazar...gledao sam jedan dnevnik sa stranog foruma, uzgojen na prozoru....

Ako je DP automazar, možeš ocekivat jako lijepu vutru...ako sve bude kako treba naravno...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
taj Seymour nije normalan što radi.

iz DP Think Different je dobio 356 grama iz jedne biljke u istim uvjetima, to je ogroman prinos i za obične biljke a pogotovo za automatika...
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
VenloNL je napisao(la):
:thumb: Sretno sa srnama i ostalim životinjama:)
Ma pusti ti njih da se razviju kakve jesu.Tako ćeš najbilje izvući max iz njih out.Iz karakteristika se vidi koja je njihova visina....sa treningom ćeš samo sve dodatno usporiti.A suma sumarum,na kraju ćeš dobiti isti rezultat.Opet,to je samo moje mišlljenje,koji eto nisam posadio još nijedan auto...a trabunjam o tome:icon_lol:
Moj savjet ti je da si radije pripremiš malo tekućine od koprive ili sl...preventive radi,ako biljke napadne kakva gamad/bube.A stime možeš i gnojiti.Napravi si organic biljoze za prvi puta....onda kasnije piči experimente.
Joj,kad vidim ovo sve,mmmmmmm.....dođe mi da i sam nešto zabodem u zemlju,ovako:icon_lol:
To za LST sam otprilike i ja mislio al mi je trebao neko da potvrdi za svaki slučaj. Znači od LSTa ništa. Što se tiče tekučine od koprive, napravit ću je za svaki slučaj iako se nadam da mi neće biti potrebna. Mislim da ću ostati kod odluke da gnojim s Plantellom, to mi je već provjerena opcija. Hvala na savjetu :)
SimasZg je napisao(la):
automazar...gledao sam jedan dnevnik sa stranog foruma, uzgojen na prozoru....

Ako je DP automazar, možeš ocekivat jako lijepu vutru...ako sve bude kako treba naravno...
Zaboravio sam reći, Automazar je od Dutch Passiona, a Cream Caramel i S.A.D. su od Sweet Seedsa. Ima i tu na vutri jedan Automazar indoor dnevnik, čini se zbilja odlična biljka.
PowerSeed je napisao(la):
sretno druze, cream caramel je odlican ako se odradi kako treba, mogao si zabiti jos koji
I ja bi volio imati još barem jedan Cream Caramel i Automazar ali nažalost to je sve što sam imao od menki. Šta je tu je...

Hvala svima na ljepim željama, drago mi je da vam se sviđaju sorte :) Pozdrav do updatea...
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Biljke su slikane 21.5. al je fotić sheban, tek sam danas uspio prebacit slike na komp. I slike koje su iz malo daljeg slikane su mutne al se da vidjeti nešto...
Inače biljke su ok, malo su se izdužile, 2 tjedna nije bilo sunca al ništa strašno. Zasad fino napreduju. Evo pa pogledajte...



:maryjane:21.5.:maryjane:

Automazar


Auto Cream Caramel


Auto S.A.D. 1


Auto S.A.D. 2
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
E sad očekuj exsploziju:)...bilo je dosta kiše ovih dana,pa sada kad ugrije...to bi trebalo biti konačno pravo vrijeme da počmu biljke rasti u outu ove godine.
Malo je zahladilo zadnjih dana a time i usporilo rast.Pratim:thumb:....
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Evo da se javim.
S.A.D.-ovi su počeli sa cvjetanjem. Ovaj veći već ima hediće na svim internodama, a manji samo na glavnom vrhu.
Kod Cream Caramela su se pojavile pistile.
Automazar lijepo raste ali je još premal za cvijetnje...
Slikano je mobitelom pa se ne daju uhvatit cvijetovi iz blizine. Za slijedeći put nabavljam pošten fotić pa će se više vidjeti.

Dugo me LST kopkao po glavi i na kraju sam ih ipak odlučio privezat pa što bude. Evo slike kak je to izgledalo prije i nakon LSTa.



:maryjane:31.5.:maryjane:

Automazar


Auto Cream Caramel


Auto S.A.D. 1 (ovo je i dalje najveća biljka i ona je prva počela sa cvijetanjem)


Auto S.A.D. 2



Još samo da napomenem... Idem ja do sajta i na ulazu u šikaru zarokće divlja svinja. Ja se stiso :icon_lol:. Ono baš je bila blizu možda 7-8 metara od mene... I odjednom iz grmlja zagrmi... Nisam je vidio samo sam čuo da je pobjegla. Sva sreća nije bila u šikari sa biljkama, tamo joj je valjda pregusto grmlje da prođe... Ovo je prvi put da sam sam naletio na divlju svinju, do sad sam samo na srne nailazio u blizini sajta...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
nema te šikare koja je pregusta za divlju svinju, ona se probija kroz sve poput metka, glavu dolje i samo ravno...

jedne svinje se ne moraš bojati ali ako vidiš krmaču sa mladunčadi i približiš joj se na 10 metara (a sada su stari oko 2-3 mjeseca) onda traži zaklon, penji se na prvo drvo!
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Tog sam se i bojao da je bila s mladunčadi, ali na sreću bila je sama... Problem je što se tamo nemam gdje skloniti, teren je takav da se ne mogu brzo kretati a od drveća su samo bagremi i još neko visoko drveće na koje se nikako ne da popeti... Tak da ak krene na mene pečen sam :icon_lol:. Jedina opcija je da uzmem sjekiru u ruke (koja stalno stoji na sajtu) i borim se s njom ko Rambo :icon_lol: