Autoflowering Outdoor 2012 (Automazar, Auto Cream Caramel, Auto S.A.D.)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Desilo se njesra sa Automazarom... Stabljika se prelomila na dnu. Ne znam koji bi mogao biti razlog. Kad sam ju privezivao pazio sam da ju ne oštetim. Jedino što mi pada na pamet je da se prelomila od težine samog žniranca. Padala je kiša pa se natopio i dobio na težini... Mada mi se čini nevjerojatno ali ničeg drugog se ne mogu sjetiti... Na svu sreću nije mu naštetilo osim što je usporio s rastom zbog stresa. Kad sam ga ugledao izgledao je zdravo, nisu se ni listovi objesili... Mjesto prijeloma se osušilo tako da je stabljika pukla barem 2-3 dana prije nego što je slikano. Nisam ga ništa dirao, bojao sam se da nešto dodatno ne zaserem, vidim da mu ovako dobro ide i da se sam izvlači.
Cream Caramel cvjeta preko tjedan dana, a S.A.D.-ovi nešto duže. Zasad im dobro ide...

Na početku dnevnika sam rekao da ću gnojiti samo s Plantellom Cvet, ali naletio sam na ovaj blog pa sam ih u cvjetanju zalio sa Plantellom List... Do sljedećeg puta ću vidjeti rezultate pa ako bude kako treba slijedeća 2-3 zalijevanja će ići sa Plantellom List, a poslije toga se prebacujem na Cvet... Ako ne bude bilo očekivanih rezultata odmah od slijedećeg zalijevanja ide Plantella Cvet.



:maryjane:8.6.:maryjane:

Automazar


Auto Cream Caramel


Auto S.A.D. 1


Auto S.A.D. 2


And finnaly hedići...
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Automazar raste normalno, kao da mu stabljika niti nije puknula. Dobio je dosta novih internoda i počeo sa cvijetanjem. Više ga ne mislim privezivati, nek nastavi ovako kako je.

S.A.D.-ovi i Cream Caramel već razvijaju lijepe hedove...


Prošli tjedan ih nisam gnojio, nije bilo potrebe da ih obilazim s obzirom da je padala kiša. Danas (jučer) su dobili dozu Plantelle Cvet i dobivat će je svako zalijevanje (cca jednom tjedno). Planiram ih tu i tamo zaliti otopinom meda. Ne znam koliko će to biti efektivno u outdooru, ali odmoći sigurno neće.



:maryjane:19.6.:maryjane:

Automazar


Auto Cream Caramel


Auto S.A.D. 1


Auto S.A.D. 2
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Bravo svidja mi se kako je to ispalo potrudio si se, sve to lepo izgleda ali ocigledno auto nije najsrecnije resenje za outdoor. Bar po meni, cini mi se da je daleko manje od njihovih navedenih dobitaka po kolicini visini itd. I ja ne verujem da bih nista vise izvukao od toga. trebaju idealni uslovi indor, ne znam sto su je onda i izmislili kad bilo koju drugu biljku mozes u kuci da odgajis za tri meseca po zelji gore dole?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nevalja je napisao(la):
... ne znam sto su je onda i izmislili kad bilo koju drugu biljku mozes u kuci da odgajis za tri meseca po zelji gore dole?

a vidi, nije covek izmislio da ruderalis cveta mimo fotoperioda... u indooru stoji to sto pricas, ali u outdooru (a u zavisnosti od toga gde si), automatike mozes da skidas pocetkom 7 meseca, mozda i ranije, pa sad svako moz da bira sta ce da sadi, nista nije pod morati :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
sve je to lijepo, fino rastu ali...

imam jednu malu zamjerku, tj. bolje reći savjet.

nemoj raditi LST, pusti ih neka se uzdignu i neka hvataju sunce što je više moguće. vjerujem da biljke nemaju preko 80 cm tako da ti to nije bitno za stealth ali njima će puno značiti.

LST ne pomaže ništa kod automatika jer nema vremena da izrastu sporedni vrhovi...
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
metalmaniac je napisao(la):
nemoj raditi LST, pusti ih neka se uzdignu i neka hvataju sunce što je više moguće. vjerujem da biljke nemaju preko 80 cm tako da ti to nije bitno za stealth ali njima će puno značiti.

LST ne pomaže ništa kod automatika jer nema vremena da izrastu sporedni vrhovi...

Sad što je napravljeno, napravljeno je... Ali ne bih se složio da će imati više sunca ako rastu u visinu, eventualno glavni vrh. Ovako svi vrhovi dobivaju jednako sunca. Istina, sporedne grane nisu stigle izrasti ali na slikama se vidi da se sporedni vrhovi uz glavnu granu isto lijepo razvijaju... Što se tiče stealtha nije problem, sajt je takav da mogu imati biljke i od 2m...

Automazara ću ostaviti da raste u visinu da vidim razliku...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
kod automatika je vjerojatno stvar genetike hoće li imati sporedne vrhove ili neće...

npr moji Think different su jako različiti, jedan se baš fino razgranao a drugi raste samo u vis ali usko, kao manekenka, pa vjerujem da su 2 fenotipa (a to se vidi i po lišću, jedna ima ogromne fan listove, po 20 cm, dok druga ima skoro pola manje, najviše do 15 cm a približno su iste visine)
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
:maryjane:30.6.​:maryjane:

Automazar


Auto Cream Caramel


Auto S.A.D. 1


Auto S.A.D. 2




Hedovi se debljaju i maste ali dolaze i problemi kod biljaka.
Nešto ih napada, javljaju se bijele fleke po listovima.


Malo sam istraživao što bi to moglo biti i po slikama bih rekao da su to leaf miners. Ako su oni u pitanju, onda i nije neka katastrofa, pročitao sam da ne uzrokuju neku ozbiljniju štetu kao što je mogu uzrokovati neki drugi nametnici. Može ih se riješiti s Neem oilom...
Ali nisam siguran 100%, pa ako netko zna točno što bi ovo moglo biti molim da pomogne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sulundar

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
usrname je napisao(la):
Mislim da ti nisu "rudari" već "tripice".

Thrips 101: Introduction to Western Flower Thrips - International Cannagraphic Magazine Forums

Inače neznam gdje je sad taj članak na forumu sa slikama raznih nametnika. Volio bi ga pogledat, čini mi se da su takva oštećenja (thrips) ovdje na vutri krivo potpisana sa spidermitesima.

Hvala na odličnom dnevniku, samo tako nastavi.
Malo sam gledao o mogućim bolestima na ovoj stranici (nadam se da ovim linkom ne kršim pravila foruma). Po slikama dolaze u obzir jedino leaf miners i thrips. Sad, meni nekako više vuče na rudare ali ko će ga znati... Kako bilo, i jedno i drugo se tretira Neem Oilom tako da mi nema druge nego kupit ga čim uhvatim vremena.


metalmaniac je napisao(la):
fino rastu i cvjetaju, koliko su stare?

koliko je velik auto mazar?
S.A.D.-ovi i Cream Caramel su niknuli oko polovice 4. mjeseca ali dosta su sporo rasli u početku zbog lošeg vremena. Automazar je malo mlađi, oko dva tjedna poslije je posađen.
E sad, koliko je visok Automazar ne znam točno, nikada ih nisam mjerio. Rekao bih da je oko 70cm ovako od oka. Bio bi viši za jednu internodu da se stabljika nije prelomila.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
znači stare su otprilike kao i moje (moje su 20.4. proklijale) i isto im se vegetacija vukla dvostruko dulje nego što bi trebala...
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
stavi neki update, bas me interesira kako je proslo na kraju

pretpostavljam da si se toliko razvalio da si zaboravio da vodis dnevnik :dada
 
05.06.2015
1
0
1
31
cao!ja iam auto haze tri komada i one su mi procvetale posle trece ned...prve dve sam ih zalivao PLANTELLA list,a trece sam poceo sa PLANTELLA cvet i odma nakon toga su procvale sada imaju malo jace od mesec dana ipolako napreduju..ali me zanima da li prati uputstva 10ml na 2l vode ili vise...ja sam prvi put stavio samo po uputstvu sad ih rokam na 15-17 ml.a imam i 7komada auto big devil one tek sad imaju dve tri ned ali napreduju.ovo mi je prvi groow i outdoor je.

a da i negde sam procitao na netu davno da vet od druge ned auto mogu da se gnoje gnojivom za cvetanje..sad nzm ima li ko iskustva?




* * *
nemoj pisati post za postom, koristi opciju Urediti dole levo u postu
pwrsd
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
kakve veze ima tvoje pitanje sa dnevnikom, i zasto pises u dnevnik iz 20012 godine. obrati paznju gde sta pises i procitaj pravilnik foruma