AutoFlowers with EnFun 120w LM301B x3 | SC DR 150x90x200 | Hesi | LST Only | By FatOne

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Nakon "male" pauze s indoorom vrijeme je da se ponovo stastave boxevi, zar ne?
Nisam planirao kretat s indoorom prije 9. mjeseca, ali posto su mi koze pojele 2 autosa i foto biljku od 2 metra prisiljen sam krenut odmah.
Ovaj puta s necim novim za mene, Indoor Autoflower, iz razloga sto zelim imat harvest kroz 100-tinjak dana, jer me ovaj put zeznula tamo neka koza doslovno :oops:
Ima toga masu za napisat zaboravit cu pola, sreca pa postoji edit :p

Box:
Rasvjeta:
Svaki podesen na cca 50w, bocna 2 zasada ugaseni. Enfun.jpg Pc venotovi od 120mm na njima da ih hlade jer im je to preko potrebno uz ovaj mali heatsink.
Ventilacija: PrimaKlima 125 i carbonski filter 300 m³/h, te 4x Secret Jardin Monkey Fan 20w, oscilating (Stari čekičar iz 90-te proizvodi manje buke) i jedan stupni ventilator kojeg cu dodat kasnije da pirka kroz vrhove, sada nek jos pirka po meni.
Prehrana:
I mali seensijev cal-mag kao dodatak jer ga uvjek zafali tokom growa.

Gnojivo.jpg

Datum sadnje: 29.7.21
Klijanje:
Uzeo sam "sobni plastenik u bauhausu i male pvc potove od 2dcl ispod njega grijaca folija za reptile (Ugasena, pretoplo i bez nje trenutno.)

IMG_20210731_174045.jpg IMG_20210731_174109.jpg
Mogu rec da je odlicna stvar, drugi dan a zemlja i dalje vlazna, nema potrebe za spricanje povrsine. S obzirom na temperature vani ovo je pun pogodak da ne moram 3 puta dnevno spricat povrsinu. Vidit cemo na kraju kako ce se pokazati ovaj nacin.

Substrat:
Tehnika uzgoja:
Low Stress Training - također novo za mene, ovog puta samo lagani stres za bilje. Zakovice i kljesta spremno cekaju da krenu u akciju.
Potovi:
Ostatak:
Uhh Odvlazivac (neki mali kinez), Ph metar, sprice1-20ml, pipeta 10ml, Sprica na pritisak 6L, termo hidro metri, ma sve sto zatreba kod growa, moze se nac tu negdje :)
A sto sadimo? Evo i strainova ovdje :)
2x Gorilla Glue#4 [Linda Seeds]- Od kada sam probao Gorillu breath stalno neka gorilla kod mene u growu. Aroma koju ima mi je nevjerovatna.​
2x Mazzar Kush XXL [Linda Seeds] - NIkad probao, pa ajmo i to. Karakteristike mi odgovaraju pa zato nebi.
2x Auto Ultimate [Dutch Passion] - Dobio kao poklon uz substat u prehranu, pa zasto da ne, srecom uvjek pitaju zelim li auto ili foto na poklon :) (Svaka preporuka za Hempatiu uvjek se trude da odrade sto bolje mogu.)​
2x Fat Blueberry [Linda Seeds] - Imao sam ga prosle i ove god u Outuprosle je bio vrh, ima neki zaje*** high koji dolazi nakon 20-tak min nakon pljuge i voza lagano, ove godine se tamo neka koza izgustala, zato ide u box.​
Auto Gorilla Glue#4.png Auto Mazzar Kush XXL.png Auto Ultimate.png
Fat BLueberry.png

Last words: Za sada menke drugi dan u potovima sa 2 dcl light mixa te zalivene sa 50ml vode sa root complexom, cekamo da izvire planiram ih ostaviti u ovim potovima nekih 3-4 dana od nicanja tako da malo razviju korijencic i list, pa da brze krenu u finalnim potovima.
Planiram ici svako zaljevanje sa pola doze roota, p zyma i sv-a (pola doze jer ide svako zalivanje, prosli grow mi se pokazalo vrh tako. Korijen je bio nevjerovatan, doslovno je pojeo substrat). Sve do prve prehrane onda prelazimo na sistem hrana-voda(+pzyme i SV) i tako do kraja. Ph ne diram, zalivam s vodom direkt is pipe (ph preko 7.5 ali ne smeta.). Vidjet cemo sto ce bilje rec pa cemo se prilagodit, update kod nicanja vecine ili svih biljcica da zabiljezimo pocetak vegetacije.


Have a nice day!
Stay High & Keep Growing.


 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
A sto volim ovakve PS dnevnike. Nadam se da ne prži bas 39 i kod tebe. Je da je automatik, ali niza i visoka ih stunaju doslovno. Iako je relativno neplanski, kontam da imaš plan. Sretno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: The Krle and FatOne

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
@VenloNL Hvala kolega! A vidjet cemo koliki je napredak. Malo sam se odmorio od indoora, pa cemo vidjet dal sam ostavio iza sebe stare greske ^^ A ako zapne tu ste vi iskusnjare da uskocite s pokojom rijeci.
@Bizzzo Isti smo po tom pitanju, kad je ljepse i lakse, a i brze ispratit dnevnik po ps-u i uredno poslozen.. A i temp je tu negdje vani 35-40, ali glava gore jos 15 dana i pasti ce barem 5°c.. Temp za sada nije presla 32zadnjih tjedan dana u malom boxu, nadam se da nece ni u velikom ici dalje od toga. Prebacio sam se na nocni ritam ovo ljeto. Nocu sam budan i radim, pa prije posla sve prozore otvorim da se provjetri dok je vani najhladnije. A cim se sunce digne, zamracim sve full.
Neplanski zapoceto, Plan se smislja jos, ali vise manje je sve to tu poslozeno u glavi. Tvoj dnevnik mi je posluzuio za neke smjernice, jedino sada kako sam dosao malo dalje s planom cini mi se 8 malo too much, ali bit ce ukrocene nekako.
Kad si vec tu da te priupitam. Dali ti mices runoff ili dozvolis da ga biljka popije nazad?
Vidim da imas tamo sisteme za flush, a vidio sam negdje da nije lose micat runoff svako zalivanje.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update № 1

1. dan

Date: 02.08.21
Temp [Vlaga]: 29-30,5°c - [75-85% rh]
Režim svijetla: 24 / 0 - 60cm udaljenosti od pokrivaca propagatora.
Zaljevanje:
Vodio sam se lokigom da autosi trebaju manje hrane od foto biljaka.
Tako da sam si reducirao pune doze na 2/3 od prave doze, te pola doze na 1/3.
Planer sam si izradio zbog lakseg snalazanja, sto ne znaci da cu se drzat istog. Naravno mjenjat cu prema potrebi bilja sve. Ali u mojoj glavi zaljevanje bi trebalo ici ovako kao je napisano, ukoliko cu bit u mogucnosti drzat uvjete u optimali.
Ako bi netko nesto mjenjao, vrlo rado cu cut vasu sugestiju.
Week 1-7.png Week 8-14.png
Ukratko: Kao sto sam najavio update pri nicanju vecine ili svih posto ih je tokom noci izaslo 6/8, biljezim danas kao prvi dan i pocetak seedling faze. Rezim svijetla ostaje jos uvjek na 24/0 pa cu ih prebacit na 20/4 ili 18/6. Ostaju naredna 3 dana u propagatoru da imaju vise vlage, sada sam otvorio otvore za zrak i vlaga se spustila na 75% sa 99%. Sljedeci update u srijedu, nakon presadnje iz ovih 2Dcl, u finalne 11l potove, Nadam se da ce u međuvremenu niknuti i ostale dvije. :)
Photos
Zajedno
All.jpg
Od 5 menki lindinog Fat Blueberrya 3 retosa, 1 normalan i 1 menka ostala u kutijici.

Prva dva su mi bili totalni mutanti, a ovaj sada izgubio kotiledone putem van :)
F.Blueberry.jpg

Have a nice day!

Stay High & Keep Growing.

 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update № 2

3. dan

Date: 04.08.21
Temp [Vlaga]: 26-31°c - [40-50% rh]
Režim svijetla: 24 / 0 - 60cm udaljenosti od potova.
Zaljevanje:
Jucer presađene u finalne potove, danas 4/8/21 zalivene sa 5Dcl vode + sv ( kap/4l ) + pola doze roota i pzyma.
Ukratko: Evo prvih 6 presađeno u finalne potove koji ispada da nisu 11L nego oko 16.5L jer mi je otislo 100l zemlje na 6 potova bez natiskivanja.. Dobro da nisu niknule ove dvije jucer, jer sam ostao bez zemlje. Danas sam kupio vrecu Potground H jer mi je on jedini dostupan ovdje, a znam da je povoljan za uzgoj. Imam oko 3L perilata to cu umjesat sa 30L zemlje. Jedina mana je sto ima vise hrane od light mixa tako da se mjenja plan za preostale dvije biljke, necu hranit do cvijetanja pa da vidimo kakve ce razlike biti između growa sa TNT-om i bez njega.
Njih dvije planiram presadit u subotu tako da ih nedjelju zalijem s ostatkom ekipe i ujednacim barem da ih zaljevam isti dan. Ove su imale korijencic kako sam zelio da bude kod presadnje, taman dosao do dna teglice, kod nekih je krenuo sa sirenjem lagano. Sad dok sam vecinu potova stavio vidim kakvu cu guzvu imat, ali neka to ce bit veselje.
:)
Photos
Zajedno.jpg
Auto Fat Blueberry

Auto Fat Blueberry (1).jpg Auto Fat Blueberry (2).jpg
Auto Ultimate
Auto Ultimate (1).jpg Auto Ultimate (2).jpg
Auto Gorilla Glue #4 & Auto Mazar Kush XXL
(Nikla je druga gorilla ceka se zadnji mazar, on ce sutra :D)
Auto gg4 i mkxxl.jpg Auto GG4.jpg Auto M.K.XXl.jpg

Have a nice day!

Stay High & Keep Growing.

 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update № 3

8. dan

Date: 09.08.21
Temp [Vlaga]: 26-34°c - [40-50% rh]
Režim svijetla: 19 / 5- 60cm udaljenosti od potova.
Zaljevanje:
1l vode + sv ( kap/4l ) + pola doze roota i pzyma.
Ukratko: Bilo je svega u ovih 5 dana. Primjetio sam da u susjednom boxu imam invaziju spider mitesa, tako da su i ove biljce dobile preventivnu kupku u vermitecu prije 2 dana. Biljku s invazijom sam bacio na vodeni curing, biljku koja je bila s tom u boxu okupao u vermitecu i oba boxa također, tako da se nadam da male napasnike necemo vise vidjeti. Ali cu svakako provjeravati i dalje sve, a mozda jos jednom pospricam male biljke prije prvih pistila sigurnosti radi. Temperature su prilicno visoke, ali ajde biljcice napreduju nekako. Hladim kako i koliko god mogu ali uspjevam do 29-30, ali eto najavili ovaj tjedan jos jedan toplinski val pa cemo da vidimo. Nadam se da ih visoke temp nece previse usporiti. Menka od mazzara koju smo cekali je propala, tj nije ni krenula tako da sam je zamjenio sa menkom purple kusha, koji je danas vec izvirio van. Sve u svemu ljepo sve to ide. Sad nek malo porastu u vis, nekih 10-15 cm pa da ih pocnem savijati. Dok sam ih spricao vermitecom bio sam ih prebacio na 20/4, ali kako sam isao provjeriti biljke su bile i dalje vlazne jer je ventilacija bila ugasena, pa sam dodao jos 1h mraka i tako mi je ostalo. Znaci rezim 19/5, velike bitke se vode svuda koji rezim daje bolje rezultate, a ja se nasao sucajno između i tako planiram ostaviti do kraja.
:)
Photos
All.jpg

Auto Fat Blueberry
Fat Blueberry (1).jpg Fat Blueberry (2).jpg
Auto Ultimate
Auto Ultimate (1).jpg Auto Ultimate (2).jpg
Auto Gorilla Glue #4
Gorilla Glue #4.jpg
Auto Mazar Kush XXL
Auto Mazzer Kush XXL.jpg
Auto Gorrilla GLue #4 & Auto Purple Kush
Njih cu presadit sutra/prekosutra. mislim da je ova gorila cak imala spidera na sebi, jer tek juce nesto zivnula.
Gorilla Glue #4 2.jpg
Auto Purple Kush.jpg

Have a nice day!

Stay High & Keep Growing.

 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update № 4

11. dan

Date: 12.08.21
Temp [Vlaga]: 26-36°c - [40-50% rh]
Režim svijetla: 19 / 5 - 80cm udaljenosti na cca 150w (3x50w).
Zaljevanje:

Plagron: 1.5l vode + TnT 1ml/L
PotH: 0.5L + Root + SV + pzyme
Ukratko: Nije bilo desavanja, osim visokih temperatura, danas smo cak dosli do 36°c na kratko, ovaj cjeli tjedan smo na 30+, malo ih usporilo ali nedaju se one. Zadnje dvije presađene u finalne potove. Obe su neki hard mutant, ali neka ih mozda se pokazu boljim od ostatka na kraju.
:)
Photos
Allin.jpg

Auto Fat Blueberry
Auto FatBlueberry (1).jpg , Auto FatBlueberry (2).jpg
Auto Ultimate
Auto Ultimate (1).jpg , Auto Ultimate (2).jpg
Auto Gorilla Glue #4
Auto Gorilla Glue (1).jpg ,
S ovom pojma nemam sta se desava, sto ide van?
Auto Gorilla Glue (2).jpg Auto Gorilla Glue (3).jpg
Auto Mazar Kush XXL
Auto Mazzar Kush XXL.jpg
Auto Purple Kush
Jedan kotidelon se osusio sam od sebe,
ali listici su nekako krenuli,
sto njega muci pojma nemam. bit ce i njemu vruce..
Auto Purple kush (1).jpg Auto Purple kush (2).jpg

Have a nice day!

Stay High & Keep Growing.

 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update № 4

17. dan

Date: 18.08.21
Temp [Vlaga]: 24-31°c - [40-50% rh]
Režim svijetla: 19 / 5 - cca 80 cm udaljenosti na cca 150w (3x50w).
Zaljevanje:

16.8.21 2L + Root 5ml/l, Pzyme 2ml/l, SV ( manje 1L)
Ukratko: Temperature pale koji stupanj, biljke malo zivnule, sve ide po planu i programu za sada. Zadnje dobile vodu, neke postaju malo bljeđe, neke jos drze ljepu boju. Vidjet cu sto s klopom kod sljedeceg zaljevanja mozda ce 2ml/L Tnt-a bit i dovoljno.
Radio sam LST dana i ostao sam malo začuđen dok sam ugledao pistile na 17 dana staroj biljci?
Imamo i dvije hendikepirane ali vidjet cemo sto ce bit od njih ako ne krenu ljepo lete van. Razmisljam da zapocnem sa "perpetual grow-om" s parom od dvije biljke. Samo moram smislit kako cu tocno tajmirat sve, jer je potreba za uljem postala neizbjezna. Razmisljao sam na nekih 20 dana razmak između sadnji, ali ima vremena za to, trebam privest ovo do zadnjih tjedana, a to nije tako blizu.
:)
Photos
16.8
All16.jpg
18.8
All 18.jpg
Auto Fat Blueberry
16.8
Blu berry 16 (1).jpg Blu berry 16 (2).jpg
18.8
fb18 (2).jpg fb18 (3).jpg
17. dan uocene 4 pistile, nevjerovatno.
fb18 (1).jpg
Auto Ultimate
16.8
A Ulti 16 (1).jpg A Ulti 16 (2).jpg
18.8
IMG_20210818_155140.jpg IMG_20210818_155145.jpg
Auto Gorilla Glue #4
16.8
a gorila 16 (1).jpg a gorila 16 (2).jpg
18.8
Gorila 18 (2).jpg
Ova hendikepirana ima 16 dana tako da je vec lagano i otpisujem.
Gorila 18 (1).jpg Gorila 18 (3).jpg
Auto Mazar Kush XXL
16.8
mazar 16 (3).jpg
18.8
Mazzar 18.jpg
Auto Purple Kush
16.8
pk16.jpg
18.8
8 dana starosti pa jos mozda i ima neke nade
Pk 18 (2).jpg Pk 18 (1).jpg

Have a nice day!

Stay High & Keep Growing.


@Bizzzo -Ma da sve jasno, nekako me iznenadilo. Jer nisam previse autosa to sada sadio i sve vani, pa mi nisu bas davali preflower prije cca 25-30 dana. Njima tek sad zapravo i krece onaj eksplozivni rast u kojem je najbitnije da im bude sto ugodnije.
 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update № 5

20. dan

Date: 21.08.21
Temp [Vlaga]: 24-31°c - [30-50% rh]
Režim svijetla: 19 / 5 - cca 80 cm udaljenosti sa cca 150w (3x50w).
Zaljevanje:
Pomaknuo sam s jucer na danas, nekako mi nisu juce bile spremne, također nisam podigao vodu ovaj puta, nego odgodio na sljedece zaljevanje. Gledam da ovaj grow ne guram previse vode kao u proslim growovima jer mi nekako 5-6L na 4-5 dana djeluje previse, i pred kraj bih imao probleme i morao cekat po 7+ dana između zaljevanja. Tako da ovaj put ide do max 3L na potove sa cca 15L zemlje. Lakse zalit dan prije ako pokazu nego cekat 3 dana vise sto odma kvari plan hranjena.

P Lightmix - 21.8 - 2L + 2ml/l TNT
PotGround H - 21.8 - 1.5L + Root 5ml/l + P Zyme 2ml/l + SV

Ukratko: Samo da pribiljezim LST na svima odraden i zategnut gdje je trebalo, pistile je jos izbacio i jedan ultimate, a koliko vidim sad ce vecina kroz par dana. Krecu malo zesce rast, gladne nisu bile tako da sam i dao samo 2ml/L, sve su i dalje skroz zdrave, zato sam ih odlucio jos malo pogurat s TNT-om. Sljedece ide root bakterije i vitamini, i ono iza toga isto osim ako ne pokazu glad. Ova gorila je neka mutacija zesca, ne znam dal se tko susreo s time. Znaci krenule su 3 node umjesto jedne na drugom katu, mogla bi to bit vrlo korisna mutacija. A purple kush kao da nesto krece ali i dalje vrloo malen za 11 dana. Autos u sporednom boxu mi je jako podbacio bas su ga spideri uhvatili u vrijeme stretcha i nije gotovo nista stretchao, tako da mozda prebacim ovu cudnu gorilu u mali box 60x60 ispod zeusa ali vidjet cemo kako ce bit mjesta u velikom dok ove sve sad ulovi zalet za koji se spremaju.
:)
Photos
IMG_20210821_192813.jpg
Auto Fat Blueberry
Debela borovnica (2).jpg
Debela borovnica (1).jpg Debela borovnica (3).jpg
Auto Ultimate
Ultimate (1).jpg
Ultimate (2).jpg
Auto Gorilla Glue #4
Gorilla glue (4).jpg

Gorilla glue (2).jpg Gorilla glue (3).jpg Gorilla glue (1).jpg
Auto Mazar Kush XXL
Mazzar.jpg
Auto Purple Kush
PurpleKUsh.jpg

Have a nice day!

Stay High & Keep Growing.

 

power101station

Aktivan Član
27.04.2011
169
880
93
40
Zanima me jesi zadovoljan boxom, samom izradom , zipovi ,mylar folija, izgled izvana. Namjeravam kupit isti pa me zanima misljenje.
PS. Jel moze koja fotka boxa kad je zatvoren da vidim kak to izgleda.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
NIsam zadovoljan pretjerano. Tanki su jako, i nekako se doima jako slabim. Imam pored njega pirate box koji je deklariran isto na 210D ali je dosta deblji i bolje odrađen. Ja imam podnice od kreveta unutra na mjestima i na stropu da mi ga pojaca.
Zipovi su odlicni to nemogu porec bolji nego na Pirate box, stvarno kvalitetno odrađeni. Jedina mana mu je debljina, ali to je i dosta velika mana.
Ako vec gledas te velicine vidio sam da home lab ima 150x80x200 ili tako nes, a oni su dosta deblji.

Edit:
Malo sam isao vidjet situaciju, i vidim da mi obe borovnice upadaju u problem, dok ostatak nista. @Bizzzo , @VenloNL sto vi mislite, dal je do ph? Vise glava pametnije od jedne :watch:
Cini mi se da je strain osjetljiviji na PH fluskacije. Tako da kod njega bi krenuo s korekcijom Ph-a kod davanja stimulatora i vode, a gnojivo samo korigira (bloom, p+, tnt i boost vjerovatno.).
Fat Blueberry
1. Onaj napredniji koji je brzo izbacio pistile, brzo je i problem razvio, i nekako mi je stunan 2-3 dana
BB1 PH (1).jpg BB1 PH (2).jpg BB1 PH (3).jpg BB1 PH (4).jpg
2. On jos nije ni pistile izbacio, a problem je na samo 2 lista zasada.
BB2 (1).jpg BB2 (2).jpg
Evo ih zajedno, ljevo A Ultimate divlje pocinje rast, Gorila i Mazar malo kaskaju ali idu (Na gorili sam skinuo 2 jajasca :( ), desno fat blueberry upada u probleme i usporava lagano.
IMG_20210824_190954.jpg

Dok ova mutacije je vrlo iteresanta, ali neznam ako ce glavni vrh izgledati, isto 3x? ::volimj:::razvaljen::
GG4 x3 (1).jpg GG4 x3 (2).jpg GG4 x3 (3).jpg
Dakle sljedeci kad opet krece sa 3 glavne grane, i koliko vidim ovaj sljedeci ista prica, dok ove bocne grane rastu s jednim main vrhom.
 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update № 6

24. dan

Date: 25.08.21
Temp [Vlaga]: 21-28°c - [30-50% rh]
Režim svijetla: 19 / 5 - cca 80 cm udaljenosti sa cca 150w (3x50w).
Zaljevanje:

P Lightmix - 25.8 - 2L + Root 5ml/l + P Zyme 2ml/l + SV
PotGround H - 25.8 - 1.5L(1L Purple kush) + Root 5ml/l + P Zyme 2ml/l + SV

Ukratko: Vec su se lagano pretvorile u grmove, a imaju jos sigurnih 15 dana rasta. Jedino ce jedan Blueberry ostat malen kako mi se cini, vise cvate nego raste. Odrađen LST na svima. Na jednoj Ultimate sam slucajno izgulio 6 kat komplet dolje, tako da je dobila stresa vise od planiranog i to dosta. Ostalo sve proslo bez nekog problema. Potovi su bili lagani, bili su mi taman da zalijem tako da nisam vodu jos podigao, temp su pale pa se zeru sporije i susi. Kod borovnica mislim da nije u pitanju ph, nekako mi ne logicno da samo on pokaza a kad sam malo bolje pogledao ima lagano i kanđe, tako da je najvjerovatnije visak dusika (N) bio u pitanju jer su sve dosta tamne, a posebice borovnice, vidjet cu ako se nastavi siriti onda provjeravam ph. (htio danas ali premala bila kolicina zaljevanja pa nije bilo runoff-a) U boxu ostaje ovih 6 treniranih, a ove dvije sto kaskaju idu u drugi box. Tako ce imat vise mjesta, a guzve bi moglo biti i sa njih 6. Sljed 10 dana bi trebale dosta izrasti.
:)
Photos
IMG_20210825_210721.jpg
Auto Fat Blueberry
Fat Blueberry (1).jpg
Fat Blueberry (2).jpg
Auto Ultimate
A-ultimate (1).jpg
A-ultimate (2).jpg
Auto Gorilla Glue #4
Gorilla Glue.jpg
Gorilla glue 2.jpg
Auto Mazar Kush XXL
Mazzar.jpg
Auto Purple Kush
Purple kush.jpg

Have a nice day!

Stay High & Keep Growing.

 
Poslednja izmena:

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.280
358
I ti si uzeo Pirate box?
Pretanki je materijal i nakon godinu dana, turbina napravi micro rupice, koje se šire na onoj stranici, koju najviše otvaraš. Od savijanja, mylar se potrga, a ako je box u zamračenoj sobi, ne smeta....
Homebox sam uzeo 6 mjeseci prije i on je ko nov. Unutrašnjost je od cerade, a vanjski od nekog platna, ali jak i neslomljiv!
Mars hydro ima 1680D mylar i 120ka im je 146€,tako da se isplati ili Homebox ili Mars!
Sretno dalje, ide ljepo :thumb:
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Uzeo 60x60 prosli crni petak u hempatiji, on je mogu ti rec odlican.
Evo skoro godinu dana je u pogonu, nema jos rupica, i bas je cvrst. Cak je jedno vrjeme sam bio spojen na turbinu 360m3/h, izdrazao bez problema.
Jedino mi je onaj mylar na podu otisao, malo mi ga rastalila ona grijaca folija za reptile. (Ubacim sliku kasnije bilje spava sada.) Ja nisam stekao dojam da je pre tanki, meni djeluje kao dosta kvalitetni od SC jedino je zip jako los i glasan..
PB60:
PB60 (2).jpg PB60 (1).jpg PB60 (3).jpg

Na SC boxu imam nekoliko rupica al ne smeta, isto kako si rekao na vratima od savijanja vjerovatno. Ali opet razlika je velika zbog velicine, toga 60x60 ni ova jaca turbina ga ne "usisa" ni najmanje. Dok ovog velikog usisa toliko, da moram imat podnice od kreveta na bocnim stranama i stropu da dobijem na cvrstoci i da ostane svojih dimenzija. Velika je razlika između PB i SC, a po specifikaciji debljina je ista, ali nije samo u tome stvar, cjevi kod SC boxa kako bi rekli onako "made in china" vidi se bas nedostatak kvalitete. Jedino su zipovi legendarni. Vidit cu sad koji dan dok sastavim ovog sto mi je kolega posudio veci PB, ali mislim da je bolji u odnosu na ovaj SC.
SC 150x90: izvana ko neka cerada i jako jako krut. plactican reko bi.
SC (1).jpg SC (2).jpg SC (3).jpg

Trebam tvoju pomoc sibnit cu ti u pm, mislim vjerovatno znam i sam ali opet sto je sigurno, sigurno je. ;)
Sretno dalje, ide ljepo :thumb:
Hvala, primjecujem da je bilje zadovoljno dok ih pustis na miru i ne forsiras nikud

EDIT: Dodane slike gore oba boxa.
I evo malo desavanja iz boxa, ona neka mutacija na gorili krenula super, ali danas sam vidio da najvisi vrhic nekako visi, trknem ga prstom, on opadne dolje. Propao sam od sebe, biljku sam nakon toga topirao na katu ispod toga i dalje bi trebala biti skroz normalna, jer mutacija je bila sam na main coli, ali vidjet cemo dalje kako ce ici i hoce li uopce ici. Trebao bi bit Autos i dalje, ali sve je pod velikim upitnikom.
Ostatak ekipe ide super, 25. dan danas, jos samo mazzar nije izbacio pistile.
Ali ima vremena, svakako mi nece pokvariti koncept i ako nije auto ima mjesta za koji dan u malom boxu.
IMG_20210826_155519.jpg IMG_20210826_155545.jpg
IMG_20210826_155559.jpg
Ujedno i zadnja slika sa svih 8 na okupu. Mutant i purple idu na drugo mjesto da se napravi mjesta ostatku. 6kom ce bit i vise nego dovoljno ovdje.​
:)
 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update № 7

27. dan

Date: 28.08.21
Temp [Vlaga]: 25-29°c / 24-25°c- [40-50% rh]
Režim svijetla: 18 / 6 - cca 80 cm udaljenosti (68,2w - 70w - 67w) = cca 205w.
Zaljevanje:
Sutra. 29.8 - 2-2.5L + 1-2ml TNT (uz to za mazzara root 5ml/l i super vit)
Ukratko: Update planiran za sutra, ali imao sam nezgodu pa eto ga. Isao sam doradit LST i otkinuo glavnu colu s mazzara, full se odvojila pa bi bio prevelik stres da sam isao na recover cole, ovako jos dode kao kasni toping.... LST sam odradio gotovo svima lagani, za 2-3 dana dok se jos izduze malo dovrsim. Panele sam pojacao za cca 20w svaki, te smo sada na 205w, sljedecih 20-tak dana te dizem na finilnih 300w, vise od toga necu ici. A razmak i dalje na 80 cm, ovaj grow necu ic blize od 55 cm i to cu zadrzat samo ako se nece bunit, jer imam problema s ovim panelima vole palit bilje, tako da moram i dimat sa volt i amper metrom, bez njih nemam blage s cim radim..
:)
Photos
IMG_20210828_183702.jpg
Auto Fat Blueberry
Podjelit cu ih na FB1 brzi, i FB2 sporiji.
Fatblueberry.jpg
FB1 je odlucio otic korak naprijed i krenut u cvat rekao bih.
Nisam pametan da mu jos jednom opalim TNT, ili da krenem s bloom preparatima?
FB1.jpg

Auto Ultimate
(Will be Monsters)
Ultimate.jpg
Auto Gorilla Glue #4 & Auto Mazar Kush XXL
Ljevo gorilla (Isto buduce cudoviste), Desno mazzar kojeg sam bas osakatio..
Gorila mazar.jpg
Obezglavljeni Mazar.
Mazzar.jpg

(Purple kusha i mutant gorilla prebaceni u drugi box, popratit cu njihov napredak,
ali necu radit redovni update za njih vise. Ostaje 6 biljaka u dnevniku.)

Have a nice day!

Stay High & Keep Growing.

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.