AutoFlowers with EnFun 120w LM301B x3 | SC DR 150x90x200 | Hesi | LST Only | By FatOne

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Sto da kazem, spideri se vratili ovaj put s drustvom tripsa. Izvor nije saniran (nije moj i nemogu ga rijesiti, dok se ne preselim odavde. Jos ovaj grow i odo ja..) i dosli oni nazad u susjedni box. U ovom ih nisam vidio.
Ali gorilla koja je bila u ovom boxu u pocetku, napali je nemilosrdo.
Danas uocio dok sam je okrenuo par tocki, okrenem ja list a ono sve sivo crno.. mikroskop u ruke kao ona sve hoda nekud pletu mreze, ovi se zabijaju u list.. reko e neces.
Biljke su u 47. danu. tako da imam vremena za karencu. Okupao sam ih s vermitecom odmah i ugasio panele, ventilacija na najace. Malo se zeznuli da su se javili sljedeci tjedan, vjerovatno nebi isao na vermitec te bi mozda i dobili bitku. Ovako su odmah u startu otpisani.
E neces (3).jpg
E neces (1).jpg E neces (2).jpg E neces (4).jpg
Par sati kasnije probuđeno bilje.Nesto mi ne stanu u kadar vise znaci strecth i dalje postojan kod svih, osim debele borovnice, obe stale rasti.
IMG_20210918_003207.jpg IMG_20210918_003218.jpg
 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update № 11

49. dan

Date: 19.09.21
Temp [Vlaga]: 25-28°c / 23-24°c- [50-65% rh]
Režim svijetla: 18 / 6 - cca 65-75 cm udaljenosti (68,2w - 48w - 69w) = cca 184w.
Zaljevanje:
14.9.21 - 5L + 0.8 ml/l Boost + Bloom 2.5ml/l + 0.7 p+ (Gorila 1-3.5-1), Sad vec drugi dan odgodio, pala kisa vani vlaga skocila pa se sporije susi, mislim da ce sutra ici. Voda + cal-mag, pzyme i sve. Ali vidjet cu dal ce bit spremno za zaljevanje ili cu pustit cak dan dulje.
Ukratko: Sretch je ja se nadam stao, kod FatBluebbery jest na oba, ispod drugog ubacio 20cm postolje, dok je ovaj mali vec na 60cm postolju, ali oba prilicno brzo cvatu, veci se u zadnjih 2 dana fino udebljao i masu pistila izbacio.. Auto ultimate vrlo slicni ali nikako isti, jedan ce bit puno masivniji cini mi se, ali oba ce bit divoski. Mazar isto ko i ultimate visine, ali sativasti pheno koji sporo cvate, on ce sigurno ostat koji tjedan dulje. Gorila je isto dosta stretchala za indicu i ljepo je krenula u cvat biti ce to poveca indica.
Photos
Zajedno (2).jpg
Zajedno (1).jpg Zajedno (3).jpg

Auto Fat Blueberry
Blueberry (1).jpg Blueberry (2).jpg Blueberry (3).jpg Blueberry (4).jpg Blueberry (5).jpg Blueberry (6).jpg Blueberry (7).jpg
Auto Ultimate
Ulti (1).jpg Ulti (2).jpg Ulti (3).jpg
Auto Gorilla Glue #4 & Auto Mazar Kush XXL
Gorila
Gorilla (1).jpg Gorilla (2).jpg
Mazzar
Mazzar (1).jpg Mazzar (2).jpg Mazzar (3).jpg

Stay High & Keep Growing.

 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Upgrade 150x150. Paneli isti samo jedan vise, sad ih tjeram na cca 400w.
Vrijeme stiska, neplanirana selidba se blizi. Mali box rastavljen, kolega @LikDesni uletio s opremom da izvucem nesto vise dok jos imam mogucnosti.
A dok se preselim, vracam se u svoj box ali vjerovatno sa RDWC. Vidit cemo ima puno posla za napraviti, a i vremena, jer sigurno mi nece bit prioritet napravit grow prije kuhinje i kupaone.
IMG_20210921_230200.jpg
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update № 12

56. dan

Date: 26.09.21
Temp [Vlaga]: 25-28°c / 23-24°c- [50-65% rh]
Režim svijetla: 18 / 6 - cca 60-65cm udaljenosti cca 400w od 1.10 idu na 100% odnosno 480w.
Zaljevanje:
bila dva manja zalivanja s 3L vode, tu sam napravio zajeb jer sam upao u neku depru bio.. Gorila dobila polu flush danas jer sam mislio da se lokala ali nije bila je samo jako gladna. Krenem ja flushat a voda ide cista kao iz crijeva.. Odustavio radnju pustio da se iscjedi dobro i nahranio je s 4L + 12ml blooma + 4ml boosta + 3ml p+ nadam se da ce bit dosta jer je pocela sama sebe jest. Ostatak dobio 26.09.21 - 5L + 1ml/l Boost + Bloom 2.5ml/l + p+ 08ml/l
Ukratko: Spideri otisli, trips se nađe tu i tamo ali nerade stetu jer umru nakon prvog ugriza. Debljaju se prilicno dobro, pocele su i vise piti sve ide kako treba za sada jedino su malko gladne, gorila previse gladna pojela se napola a ja mislio da se lockala zbog vode. Izmjeren ph runoffa kod svih oko 6.5 tako da bi sve trebalo biti uredu u daljem tjeku.
Photos
Zajedno.jpg
Auto Fat Blueberry
fb 1 (1).jpg fb 1 (2).jpg fb2 (1).jpg fb2 (2).jpg
Auto Ultimate
Ulti 1 (1).jpg Ulti 1 (2).jpg Ulti 2 (1).jpg Ulti 2 (2).jpg
Auto Gorilla Glue #4 & Auto Mazar Kush XXL
Gorila
A gorilla (1).jpg A gorilla (2).jpg
Mazzar
Mazzar (2).jpg Mazzar (1).jpg

Stay High & Keep Growing.

 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Upadnes u depru, odgodis zaljevanje 5 dana, krenu problemi, ti jos u depri pa nakon 2 dana prihranis, izvuces se iz depre, zanemaris sto si radio u depri, nahranis ih opet. Sutra otvoris box a ono BOOOM sve zuto, gorila pojela sebe skoro cjelu (Uklonio sam vec pojedeno lisce na slici)...
od 14. tog do 22.tog sam pao u neku depru i jbg zeznuo stvari. Srecom izvuko sam se brzo, pa ce i biljke bit spasene, upravo flusham sve. zavrsit cu do jutra.. Ali mi nije jasno kako sam juce vidio cistu vodu jer sigurno nije bila cista..
Jos jedna sreca sto sam ipak sve zabiljezio slikama i u notes, sad gledam biljke, slike, notes. I vidim nema sto drugo bit osim locka, opcenito mi je voda uzasno tvrda ppm preko 250, a sad iz gorile curio ppm 585 u pocetku. ja budala u depri bez razmisljanja doda cal mag i to mi je bila najveca greska. tvrdu vodu jos stvrdnuo.. Nista pljuga mi pri kraju odo nazad u kupaonicu. Ako nista utjeha mi sto sam brzo shvatio, u cemu je problem pa nece biti tolike posljedice.

IMG_20210927_211037.jpg IMG_20210927_211049.jpg

EDIT: Proslo 1, konacno gotovo. Flushao sam sve dok se nije izjednacio ulazni ppm sa izlaznim, nakon toga dao enzyme i SV. Bit ce dobro kakvo je moglo biti.
Sto se cal-maga tice, meni je visak jer u mojoj vodi ima svega i previse. Uzeo sam RO filter ali odlucio sam ga ne koristit ovaj grow. A da ispod LED svijetla treba malo cal-maga, treba ali ako je meksa voda inace ga ima dovoljno u vodi. Vidio sam da im je malo viska dok sam i ga prvi put dao, ali jednostavno nisam razmisljao prosli tjedan sto radim, nego samo odradio prema planeru kojeg inace mjenjam po potrebi biljke. Da ssam razmisljao dao bi im samo pzyme i sv, a ne hranu umjesto toga i do ovog nebi doslo.
IMG_20210928_004023.jpg
 
Poslednja izmena:

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.288
9.625
256
Kontraproduktivan je (Cal-Mag, zapravo kalcijum) u cvetanju, Mark PG je skoro izbacio video na tu temu:

Nema depre, što ono reče Cormac McCarthy
"You never know what worse luck your bad luck just saved you from"

Bude to ok :)
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Hvala kolega, ja odlicno, biljke jos bolje ;)
as (6).jpg
as (1).jpg as (2).jpg as (3).jpg as (4).jpg as (5).jpg
Prilicno se vrhovi udebljali od jucer, a tek sada oko nedjelje dok dobiju klopu kojoj ce moc pristupit uh :razvaljen::
Ljubicastog nisam flushao, ni necu od sad ide samo na enzyme i vitamine do kraja.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update № 13

63. dan

Date: 3.10.21
Temp [Vlaga]: 25-27°c / 22-24°c- [45-60% rh]
Režim svijetla: 18 / 6 - cca 60-65cm udaljenosti cca 440w
Zaljevanje:
2.10.21 - 5L + Bloom 3.5ml/l + Boost 1.5ml/l + P+ 1,85ml/l
Ukratko: Sve u svemu dobro smo prosli. Gorila je podbacila malo, vidit cemo kako ce izgledat na kraju Posusile se od flusha jucer i bile su podosta gladne sve vec, a gorila je opet pocela sebe malo jest. Nahranjene su jucer sa 3/4 hrane sto je najvise do sada. Inace sam im davao pola doze max. Biljke su prilicno velike, iznenadili me automati pa cu ih morat ponoviti nekad u skorijoj buducnosti.

Photos
Zajedno (1).jpg
Zajedno (2).jpg Zajedno (3).jpg
Auto Fat Blueberry
FB1 (1).jpg FB1 (2).jpg
FB2 (1).jpg FB2 (2).jpg FB2 (3).jpg FB2 (4).jpg
Auto Ultimate
Ulti 2 (1).jpg Ulti 2 (2).jpg Ulti 2 (3).jpg
Ulti1 (1).jpg Ulti1 (2).jpg
Auto Gorilla Glue #4 & Auto Mazar Kush XXL
Gorila
Gorila (1).jpg Gorila (2).jpg
Mazzar
Mazzar (1).jpg Mazzar (2).jpg

Stay High & Keep Growing.

 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Fat Blueberry, onaj sto je ostao manji, danas izletio iz boxa. Poceo bacat bananice, prebacio sam ga u sobu na nekih 2 dana pa cu ga skinut i stavit na susenje. Zasada sam ga samo otrimao. I cini mi se da ga nisam maknuo imao bi pljesanj u boxu, kako sam kidao lisce ispao mi je i dio heda sav mokar.. A i taj list je nekako lagano otpao. Pregledao sam tu gdje je ispao dio nema pljesni jos ali sve nekako vlazno bilo, tako da sam taj dio ocistio da nebi krenula u tih 2 dana..

Ostatak u boxu sam malo prerasporedio, sutra cu im ponoviti hranu, pa onda voda i vidit cemo kakvo ce stanje bit.
Sprijeda su sad auto ultimate, a u drugom redu gorilla, mazar i drugi fat blueberry.
IMG_20211005_195742.jpg
FB:
FB (1).jpg FB (2).jpg
Gorilla:
Gorilla (1).jpg Gorilla (2).jpg
Mazzar:
Mazzar (1).jpg Mazzar (2).jpg
Ulti 1:
Ulti (1).jpg Ulti (2).jpg Ulti (3).jpg
Ulti 2:
Ulti 1 (2).jpg Ulti1 (1).jpg
 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update № 14

72. dan

Date: 12.10.21
Temp [Vlaga]: 24-29°c / 20-21°c- [35-50% rh]
Režim svijetla: 18 / 6 - cca 60 cm udaljenosti cca 400w
Zaljevanje:

  • 10.10.21 - 5L + 2ml/L Pzyme + SV
  • 14.10.21 - 5L + Bloom 3.5ml/l + Boost 1.5ml/l + P+ 1,85ml/l
    - 5L + 2ml/L Pzyme + SV – Gorila, FB
Ukratko: Stigla mi jesen u box. Gorilla i Fat BLueberry na vodi, jos jedna do dvije vode i idu dolje, Ostalima u cetvrtak ide najvjerovatnije zadnja klopa, te i njih ceka voda do kraja. Panel bio na 480w ali ih krenuo palit pa sam ga smanjio na odprilike 400w, udaljenost nekih 60cm.

Stay High & Keep Growing.

 
Poslednja izmena:

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
465
63
Svjetlo koje koristiš da se dimati,pa me inter.kako si to obavljao navedi par primjera od samoa starta pa do sada ak nije problem!ISve ostalo mi je ok pozz.:thumb:
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Daju se paneli dimati, ali jedino uz pomoc volt i amper metra, jer svaki dimer je doslovno prica za sebe, stavi na isto oni svaki drugacije svijetli. Mislim da ima od pocetka dnevnika do sada kako stoji svjetlo u svakom updejtu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update № 15

78. dan

Date: 18.10.21
Temp [Vlaga]: 24-29°c / 21-23°c- [30-50% rh]
Režim svijetla: 18 / 6 - cca 60 cm udaljenosti cca 400w
Zaljevanje:

  • 17.10.21 - 5L + Pzyme + SV
Ukratko: Polako se blizimo kraju avanture, danas sam skinuo gorillu glue, mogla je ostat jos koji dan jer su trihomi sve mljecni s pokojim amberom, ali kako je previse stradala i ostala bez dobrog djela lisne mase odlucio sam je zrtvovati da mogu mazara rasiriti. A sto se tice gorile, uzasno ljepljiva i prilicno secerna, ali nema onaj svoj miris dizela zbog kojeg sam zavolio gorilla strainove, nego neki vocni miris, cura kaze da vuce na borovnicu, a ja ne mogu definirati tocno. Auto ultimate, stvarno fenomenalan strain, pogodili me razliciti fenotipi, ali oba su istog mirisa i stvarno velikih vrhova koji se jos uvjek naveliko pune, a vec sada su ogromni i krenule su razne boje po liscu od crvene do ljubicaste. Ultimate ostaje jos cca 15-20 dana. Mazar Kush XXL me je prilicno iznenadio, kako je bio stisnut u sredinu izgledao mi je vrlo maleno, danas dok sam maknuo gorilu van i njega krenuo sirit sve grane se objesile koliko su teski vrhovi, tako da sam morao pocet s vezivanjem vrhova. Vrhovi izgledaju maleno, ali zato ih ima jako puno i mogao bih reci da su jedni od najtvrđih koje sam uzgojio do sada, a ni tezine im ne manjka, puno vise teze nego sto bi covjek pomislio dok vidi velicinu heda, on ce ostat sam u boxu cini mi se da mu treba vise od 20 dana do kraja ali otom potom. Fat Blueberry je dobio trecu vodu, vjerovatno i zadnju. Ima nekih 10% ambera po sebi tako da jos nekih 5-10 dana. Mozda cu ga skidat na dva puta jer mi se nekako nije popunio u podnozju, vidim da tu ima jos potencijala tako da cu to procjenit kasnije. Pozutio je gotovo cjeli tako da mislim da nije ostalo puno dostupne hrane, a i cjela biljka je "sjela" od tezine hedova. Od danas do kraja mislim da cu ici samo s vodom, mozda nahranim jos jednom ali mislim da nema potrebe, jedino mazara bih mogao, iako kako mi se cini i on lagano krece u finish.

Photos
00.jpg
AMKXXL (1).jpg AMKXXL (2).jpg AU1 (1).jpg AU1 (2).jpg AU1 (3).jpg AU2 (1).jpg AU2 (2).jpg FB2 (1).jpg FB2 (2).jpg
Auto Gorilla Glue #4
Zadnje slike zivuce biljke, nakon ovih slika usljedile su :makaze:
Gorilla (1).jpg
Gorilla (2).jpg

Stay High & Keep Growing.

 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.