Autom u Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
a cuj stari,volio bi ja i gejsu prasnut prije desetak casica sakea,pa da joj pokazem sta znam sa svojom katanom,ako ti hedonizam smatras urokavanjem do besvijesti i trpanje u 5 rupa dnevno pa pusenje desetak dzoksova i prezderavanje onda uzivaj brate i trosi kolko te volja,al mislim da je hedonizam uzivanje u svemu sto radis,pa cak i u sendvicu od parizera,na kraju krajeva nemamo svi isti budzet i iste apetite,bio sam i ja mlad i po tri dana nisam znao gdje sam,a sad bi vise volio provest pola sata u muzeju nego trpat u neku prometnu mjesalicu.
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
A gdje sam ja to napisao da treba otici s brdom love i trosit na sve strane ? :)
Naprotiv, totalno sam umjeren tip i isto uzivam u kulturi koliko i u umjerenoj dozi "opustanja". Moj post se odnosio vise na komentare tipa, 25 € na noc je preskupo. 10-15€ za rucak je previse itd. Naravno da moze biti preskupo ako usporedjujes sa alternativom od spavanja u sobi zajedno sa 5 drugih ljudi, stekanjem za prijevoz ili taj famozni parizer.
Boze moj, nek ide tko kako zna i moze i voli , samo opet , moja poanta je bila da se tako slabo bus proveo u Amsterdamu :)
Da dodjem u 'dam pa onda moram zbrajati cente, jesti brikete i sta sve ne samo da mi ostane dovoljno za dzoks u coffe shopu ... ne hvala :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dragan1985

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
ma sve 5,vazi za one zeljne. provoda.mi stariji smo za opustene kul varijante,setanje razgledanje koja cuga i pljuga pa na spavanje:thumb:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Meni di god odem bicikl majka, sve obiđeš i vidiš bolje nego truskanje po nekim podzemnima, metroima i busevima, zato mi nekak najbolje proljeće za bilo di otić. To koliko si star je više-manje stanje svijesti, ja mislim da se nikad neću osjećat starim, al opet kad pogledam di god sam bio turist zadnjih 10-tak godina nisam nikad izlazio u noćni život. Amsterdam ima hrpu toga za ponudit. Meni muzej voštanih figura bio do jaja, ona cvijetna tržnica isto perverzija, van gogov muzej, kuća Ane Frank, muzej vutre, onaj trgić sa uličnim zabavljačima i sviračima i hrpom pivnica, muzej piva, tvornica heiniken. Fora je, i teško sve atrakcije obić za par dana, i najbolje je unajmit apartmančić, na 4 osobe 5+ dana i ne izađe puno, a imaš svoj mir. Booking je zakon, danas je dostupan svakome čak i bez uplate i ostavljanja kartica, a daju popuste pa izađe sve skupa dost povoljno ;) . Što se tiče prijevoza tamo i to isto, ići autom u današnje vrijeme i nije povoljna verzija kad uvjek ima niskotarifnih letova i auto prijevoznika koji voze usudio bih se reći i za mizeriju. U minhenu platim kartu do zagreba busom 25 eura, busevi sa 5 zvjezdica, na tren sam pomislio da je skrivena kamera, čudo čudo :confused:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lukas and Farmer