automat i koze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.04.2015
5
0
1
32
Bok
Posadila sam Bubblecious automat sa Nirvane prije dva mjeseca, stavila sam u zemlju 3.4. Sve je raslo predivno, savrseno, u velikom pitaru ali vanka, (trebalo je biti indor al se plan poremetio) i odnila sam na selo. Problem je sto su koze pojele glavnu stabljiku, najvece listove i najbolje cvjetove. Ostale su donje grane s listovima i cvjetovima ali ne bas puno njih. Biljka je trenutno jako skromna. to se desilo prije tocno tjedan dana kad je biljka imala 2mjsesca i jedan tjedan. Mene zanima posto je ona osakacena oce li ona nastavit rast i dat pokoji novi cvjetic ili ce umrjet ovakva? Dali da pustim te cvjetove koji su ostali malo duze da mi narastu vise? Nadam se da ce joj mozda cvjtanje trajati malo duze jer je bas glavni dio bio pojeden? Receno mi je da automat traje dva-tri mjeseca i onda sam od sebe umre. Neznam jeli to isitna :)
 
Poslednja izmena od urednika:
25.04.2015
5
0
1
32
ej ciao
evo ovo je slikano prije 5 dana, inace pise na netu da je yield time 8-10 tjedana, a njima ce sad bit puna 3 miseca od momenta klijanja.
meni osobno pari da se ovo jos razvija i raste pa neznam dali da berem il da pustim jos ?
p.s. je biljka se malo razbolila, pretamna je i ima ove flekice.. nije to imala kad sam je zadnji put vidila..
plz help :)
 

Prilozi

  • 1-IMG_3831.jpg
    1-IMG_3831.jpg
    88,4 KB · Pregleda: 43
  • 1-IMG_3827.jpg
    1-IMG_3827.jpg
    77,2 KB · Pregleda: 43
25.04.2015
5
0
1
32
neznam bas napamet tocno jer mi to stoji na selu, al tekuce gnjoivo iz smart shopa koje sluzi za fazu cvjetanja, mislim da je marka hesse ili tako nesto, a da je sastav vecinom fosfor, dusik i jos nesto ..