Automatic sorte iz nirvane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.04.2017
29
16
3
33
Pozdrav svima,stizu mi 30 autoflowering semenke sa Nirvana shopa,u pitanju su
5xAK-48 Autoflower
5xCritical Autoflower
5xShort Rider Autoflower
10x Bubblelicious Autoflower
5xBlue Mystic Autoflower


Interesuju me vasa misljenja o ovim sortama? Jel imao neko iskustva sa Nirvana autoflowering vrstama,planiram ih staviti outdoor,sredinom maja,da li je neophodno kontrolisanje ph zemlje kod outdoor sadnje autosa,i na sta najvise trebam obratiti paznju .
I otprilike za koliko je harvest kod ovih vrsta od dana klijanja

Pozdrav svima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trollche

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
@trollche imaš gore baner od nirvane, klikni pa pogledaj cijenik, pusti te "how much is the fish" :D.
@Ahau 30 autosa, u outu, još ak je prvi put, onda nije za zamjerit veći broj. Ak dovedeš trećinu do kraja u outu onda možeš bit ponosan na sebe ;) . Teško se boriti s prirodom, ali fora izazov. Nirvanini ili nečiji drugi, sve je to više manje isto. Harvest ti je odprilike kad bude gotovo, a to ovisi o mnogo faktora, okvirno 90-110 dana. Nego pusti harvest, i baci fokus na puževe, krtice, miševe, gusjenice, divljač, fazane... Onda kad se tome odupreš fokusiraj se na vremenske neprilike tipa jaki vjetrovi, kišna nevremena, tuča-grad, mnogo kiša, poplave i slično. E onda kad se i od toga odupreš u ciljnoj ravnini te dočeka plijesan i pokoja gljivična boleština i to još savladaš i eto gaaaaa harvest :makaze:. Ph u outu totalno nebitan faktor, s tim se nemoraš zamarat ;)
 
14.04.2017
29
16
3
33
@No Joke
Jeste prvi put,divljac fazani i ostale zivotinje nisu problem koliko vreme,kod mene na selu ume bas da udaraju pljuskovi sto me najvise plasi,ali citao sam dosta da su autosi bas bas otproni na neke prirodne neprijatelje , hvala na odgovoru :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.