Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Automatici outdor

Diskusija u 'Vanjsko Uzgajanje' započeta od Pljackas, 03.02.2013.

1. growers fam

Učlanjen(a):
    08.02.2017
    Poruka:
    4
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    1
    Ratings:
    +1 / 0 / -0
    automatici su super.prosle godine sam uzgajao blueberry i jack herera,napolju...dobra vutra:spliff:

2. Barbarossa

Barbarossa (na)dimljeni pirat u sopstvenom sosu
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    20.12.2014
    Poruka:
    1.684
    Sviđa im se:
    9.762
    Trofej poeni:
    258
    Ratings:
    +11.182 / 6 / -1
    Gde si ga posadio, napolju?

3. growers fam

Učlanjen(a):
    08.02.2017
    Poruka:
    4
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    1
    Ratings:
    +1 / 0 / -0
    napolju,ali pre toga je bio u boxu 10 dana ,tako stalno radim.probacu sa secenjem vrha,jer to jos nisam radio sa automaticima

4. huana.meri

huana.meri Aktivan Član

Učlanjen(a):
    30.11.2010
    Poruka:
    435
    Sviđa im se:
    1.079
    Trofej poeni:
    143
    Ratings:
    +1.254 / 4 / -0
    :bocni::ja da van iznesem bilokoju biljku sad na 5 minuta umrla bi instantno:confused:
    buraz taman da si u tivatu, nekako mi je prerano za vanka...

prije par postova se vrtila dilema zasto valjaju ili nevaljaju automati....
    moje je mišljenje da u predjelima, u kakvima sam i sam slučajno, imaš više šanse završiti biljku do kraja ako je auto sjeme, jer kod mene kad kren foto cvijetat, kreće i vlaga, i pojačava samo, i ide u nebo, i preko neba....
    nikad nisam auto vani sadio, ali da jsam, uspješno bi ga bez buđi skidao, ovako uvjek borba, šišanja, špricanja....
    ako imaš priliku na otvornom, što rijetko tko ima, onda još ajde, auto je neusporediv sa foto, no kad je u vege đungli kao ja, negine ti noćna mora sa pljesni....
    nema gor nego kad skineš krasan out ranije jer je doslovno mokroi sve, i onda te prpa 6 mjeseci cima, nerve na 800, nikako da zakuca kako spada...
    sve samo zbog uranjenog, preventivnog branja....
    :smoke:

5. L0oD

L0oD Organic Baby
    Prijatelj Foruma

Učlanjen(a):
    09.03.2015
    Poruka:
    5.121
    Sviđa im se:
    14.322
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +17.153 / 16 / -1
    sve dok ne probas,neces znati :) neki su i u januar sadili :)
    samo nesto ovako mos probat: https://www.vutra.org/threads/treniranje-automatic-kanabisa-super-topiranje-by-cili.10974/
    stej haj

6. AK47Forever

Učlanjen(a):
    13.02.2017
    Poruka:
    2
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    1
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Aj daj link di se mogu narucivat bas ove...ukljucio sam se jutros u forum, a lani posadio 2 biljke prvi put. Ekipa zadovoljna vrlo..sadit cu i ove godine outdoor, pozicija visoka, suncana i kvalitetna zemlja, premda sam dodao malo starog stajskog i humusa ispod hrasta. Sad trazim pravo sjeme i raniju sadnju nego lani.

7. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.079
    Sviđa im se:
    14.239
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +17.056 / 30 / -1
    @AK47Forever imaš tu gore banere (te male sličice), od sponzora, traži tu sortu i banku i eto ga. I kad ciljaš na količinu, to ti se većinom odbije o glavu, pa se razočaraš. Znaš kak se kaže, glavno da su dijeca zdrava, a to što nemaju sve petice u školi to je najmanje bitno :D . Mnogo se treba truditi i učiti da bi dobio peticu ;) .

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 3
    • Slažem se Slažem se x 2
  8. AK47Forever

Učlanjen(a):
    13.02.2017
    Poruka:
    2
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    1
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Ej nasa sam sve sta sam odredio zalijevat. Da mi kolicina nije bitna ne bi ni sadio jer ne pusim.:eek:. Za sada mi je bitno da se odlicno upoznam sa procesom rasta i susenja. Imam lokaciju, uvjete pa lagano.
    kasnije cu samo ulje radit.

Preporučite stranicu