Automatika LED 200W (BB, WW, AD)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Ma ništa se ne brini :D, sve je to kako treba bit...lagano pritisni i probaj rukom hedove, ako su na dodir već onako crispy/hrskavi možeš ih pospremiti u teglu...također, možeš probati slomiti granu ako se lomi suha je. Kad malo odstoje u tegli izgubit će taj miris klorofila.;)
 
Poslednja izmena:

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
@Badi e to da , to sam probao , a ne bi reko da je crispy , jos to verovatno treba , koliko ti susis badove pre tegle , sad mi stoje u toj ciniji otvoreno, pratim gramazu da znam koliko se susi. a opet kazu ne valja ni presusiti . Bas je nezgodno kad nema covek iskustva
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Ne brojim tako dane nikad, samo tu i tamo probam kako sam ti napisao, kad sam zadovoljan skidam.;) Nije isto...ovisi gdje sušiš tj. kakva je vlaga zraka tamo gdje sušiš.
Ja sušim unutra gdje je vlaga cca. 40 - 50 %, ako sušiš negdje vani kod tebe je vlaga puno viša pa i treba nešto duže.:)
Također hedovi nisu uvijek isti, znaš i sam...što su nabijeniji i veći duže će se sušit naravno.:D

Koliko ja znam, što sporije to kvalitetnije.;)
 
Poslednja izmena:

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Meni je u početku, znala imat miris po sijenu i pljesni.
Sušenje je za mene, bilo največe opterečenje!
Sada ih pustim 6 dana, da vise u mraku, jer ako ranije stavim u staklenke, dobiju taj miris! Prvi dan, ostavim staklenke otvorene i nikada pune do vrha!
Dobro ju osuši, a pucala bude!
Svaka čast, budovi su taman, kako treba!
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
@Stanaccc jbg preskocio sam mrak ono dok su jos u saksiji , posle sam stavio u proseku 2-3 dana skinutog mraka , i posle toga malu jos malo susno i stavio u kesicu , odma sutra slama , a ove druge i dalje stoje u mraku , do duse poseceni badovi , stabljika odstranjena .
A koliko da drzim ne znam , stalno proveravam , cini mi se tih par badova od male sto najduze stoji poceli biti hrskavi , pa minimum dotle i ove druge
Ili mozda da cekam da boju izgubi , mislim kad izgubi zelenu boju onda ne moze da se oseti po senu , kad je hlorofil degradirao .
Dobro i ovo sto se cuje po senu , to je samo dok se ne stisne bad , onda dodje onaj pravi miris , mozda to tako i treba biti , ne znam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Čitajući tvoje postove po forumu reko da bacim oko na dnevnik, nisam ga upratio, tamo če garant bit nešto dobro za pogledat. Kad tamo...pa ti pojma nemaš a filozofiraš po forumu ko da si završio fakultet za uzgoj konoplje...e svašta. Sretno s uzgojem jer če ti sreće trebat.
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36

Prilozi

  • Drugi Update -4.jpg
    Drugi Update -4.jpg
    336,6 KB · Pregleda: 35
  • Drugi Update -4-2.jpg
    Drugi Update -4-2.jpg
    278,1 KB · Pregleda: 40
  • Drugi Update -7.jpg
    Drugi Update -7.jpg
    399 KB · Pregleda: 41
  • Drugi Update -11.jpg
    Drugi Update -11.jpg
    435,7 KB · Pregleda: 41