Automatika LED 200W (BB, WW, AD)

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
dedskin

dedskin

Aktivan Član
16.06.2019
305
464
63
32
Kad smo kod trimanja , nesto sam malo skinuo ranije 3,4 dana , los je trim super nesto ali izgleda ekstra za moje standarde , malo je fluffy , ali nema beda , to je vrh od male biljoze , i drugi bad je sa velike biljoze da vidim jel spremno , izgleda da je to sve potaman .
miris je kao caj od nane sa limunom , mozda kao neki dizel ,tako nesto , borovina , narandza miks , oseti se dosta , drugar je sa vrata skontao
Rad je balansiran ali dugotrajan i intenzivan , oce povuci na couch lock posle par sati
Izgled , sem sto je malo flaffy nemam zamerku

Ja sam prezadovoljan

Prilozi

OP
OP
dedskin

dedskin

Aktivan Član
16.06.2019
305
464
63
32
De oceni tebra , na nekoj skali od 1-10 jer mi znaci tvoje misljenje , i podrska , ja naginjem na 7, nije sto je moje nego realno , mozda 6.5
Steta sto ne mogu da podelim sa vama , a jbg
, nije da nemate i bolje :)

• Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Stanaccc

Aktivan Član
03.10.2018
956
6.164
233
Ma stari osmica, bez pardona. Još kada se posuši, ako se posuši:) ali imaju normalnu strukturu. Pretpostavljam, da su tvrdi, šečere se, miriši, pogotovo kada si rezao, tako da za vrhove, osmica, a jačinu dima, češ nam javit :thumb:

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
360
3.406
143
36
Svaka tebi cast na zavrsenom growu:thumb:imas svoj dim i mozes uzivati:)ocijeni sebe sam, kroz sta si sve prosao u growu i sta trebas ubuduce izbjegavati ili cak ponoviti....znaci, sta je bilo dobro a sta lose:thumb:za zalaganje i trud cista desetka:respect:

• Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc and Badi
OP
OP
dedskin

dedskin

Aktivan Član
16.06.2019
305
464
63
32
@Jednomsemora hvala bro , bas sam se naradio , koliko je bilo grow-a toliko jos i pripreme bilo bez da preterujem , nista nisam imao , pa ni mnogo kesa da sve uzmem sta mi treba .Sad malo da se casual grow-a bez neke tenzije kad ce kad ce .

Igorče

Aktivan Član
14.04.2016
240
682
93
37
Bravo kolega . Nema lepseg osecaja.
Puno srece u sledecim growowima.
I znaj da je smrad neminovan,evo sad ne smrdi mnogo kod mene,jer je u 4-5 nedelji cvetanja,ali poceti za par dana. Inace ja vise ni ne osecam,vec zena i dete mi kazu ,pa onda luftiram.Nekada ,nocu,kada je njima dan ,zasmrde toliko da se probudim. Pozdrav

OP
OP
dedskin

dedskin

Aktivan Član
16.06.2019
305
464
63
32
Kratak update za 11.tu nedelju , tj 12.tu pocetu .
posto nisam stigao da slikam, presecen sam bio par dana ,

Danas sam poseko malu sa koje sam skinuo vrh ranije , prava skaja ljudi , mozda je zericu slabija od one bas najbolje foto ali meni to ne predstavlja razliku , jer se i ovako prebijem od 2-3 dima , cistaka naravno ne mesam duvan sad kad imam koliko hocu .
I sad to nek se susi , prestajem sa zalivanjem saksije da se ove druge 2 osuse polako i idu dole na kraju 12te nedelje , tako sam resio .

Tad cu imati malu osusenu , pa cu baciti i smoke report i gramazu , i to mu bude to
Ima jos po koja biljcica ide , manje su , al su lepe , malo sam resio da smanjim obim zbog mirisa i da ne zeznem sad kad imam .
Samo iskusno, za mene ce biti nece faliti nema razloga da pretereujem .

• Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc and smizi
OP
OP
dedskin

dedskin

Aktivan Član
16.06.2019
305
464
63
32
Evo ga pala je Velika DAN 82 , al mislim da najvise cveta ima na ovoj sto je ostala , ova je nekako Bud on a stick , zbog toga sam uveo praksu LSTa i FIMa , FIM mi je za sad najdraza tehnika , uz blaki LST.
Pored ove u kesici osusena mala , bez vrha i par badova koji su otisli ranije .
Rekao bi na ovoj ima duplo vise , minimum 20g
A Smoke Report je stvarno ekstra , juce nisam imao duvana , i zamotam pola stotke cistaka , bilo za mene i 2 druga po 2 cima , tako.
Svi se prebili , stond od 2-3 cima
Ukus skaja , sad vec bas pravi ukus , pa njen smoke report kad padne zadnja .

Prilozi

OP
OP
dedskin

dedskin

Aktivan Član
16.06.2019
305
464
63
32
Opusteno admin , ostala jos jedna kroz dan dva pada , ne pravi to neku razliku.
Ja sam sad zabo u zemlju 2 komada za novi dnevnik , poceo sam to al jos nije isklijalo a treba da stavim datum klijanja , jel moze to kasnije da se dopuni ili moram cekati da niknu da bi otvorio dnevnik?

• Sviđa mi se
Reactions: VenloNL
OP
OP
dedskin

dedskin

Aktivan Član
16.06.2019
305
464
63
32
Evo ga drugari krajnji proizvod . Mala je najosusenija ovi braon badovi sto ih je ostalo malo , na njoj 10g . Nekako sam lose osusio pa mirise na slamu , mora da sam pozurio sa sushenjem , al eto nju sad varim da ove druge mogu da dobiju pravi miris .
Na velikoj sad izmereno kad je slikano 35g to se vec susi neko vreme . Palo sa 60g. I miris je skroz vocni , narandzast , ne bi voleo da se tu oseti hlorofil valjda nece .
A ova sto su badovi na grani 50g ali tek 2-3 dana stoji, kao cela biljoza , treba to jos da se susi dosta . I njen miris je skroz Dizel , bas skank smrdi strasno, nimalo vocno. Nju nisam jos pusio .
Ko bi rekao, ja sam mislio da to u boksu smrdi velika al nije ova je , ceo stan je usmrdela kad sam je posekao , a izgleda vocno i mocno , razne boje od crvene ljubicaste zute zelene , svega ima na njoj . Zadovoljan sam sa njom skroz , jest da je malo , ali vredi.

I evo znaci zbirno oko 60g , 3 biljoze .
SMOKE REPORT
Uglavnom onaj skank miris , prebije savije , ako slucajno zalegnem gotovo zakucam . Medicina full on , tvrdoca cveta na ovoj zadnjoj prihvatljiva , ove ranije ne bas al opet dobro .
Ima jos poneka ide , nastavak na "Rock Solid Bud Hunt Grow "

Zahvaljujem svima na podrsci i lepom putavanju i druzenju , i da se druzimo jos dace bog.
Power posto tebe znam od prvog growa pre 5-6g a admin si , bila bi mi cast da ga prebacis u zavrsene .

Prilozi

OP
OP
dedskin

dedskin

Aktivan Član
16.06.2019
305
464
63
32
Evoga stiglo i osuseno sve , mala je skoro spusena , pa nema nje , sad sam otrimao stablljike , i na zadnjoj skinutoj 36g
I na ovoj velikoj 36 sa ostatkom badova od male .
tako da ukupno nekih 70g , ovako to izgleda , sutra ide u tegle i to je to .

Prilozi

OP
OP
dedskin

dedskin

Aktivan Član
16.06.2019
305
464
63
32
@VenloNL jao tebra sve se tripujem da cu reci good by mirisu i sve nesto cekam , ono ranije sto sam stavio skroz se unistilo ko seno uzas , ne znam sta mi je ciniti , bilo je sa trima malo shita , i stavio u buksnu svezeg , jao , koji miris . Ne znam ne bi da izgubi taj miris
kazu na netu 7-14 dana da se drzi napolju pa onda tegla
PS
A tebra bas miris dobar , nisam dugo dugo takvo imao, ovo dok sam nabavljo , zao mi da taj miris ode ::banjahanje::
mozda da uzmem bad 2 i to stavim u teglu da vidim oce se zeznuti , ako se ne zezne , onda drugo par dana kasnije tek nece ..mogo sam tako, ili..

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi