Automatika LED 200W (BB, WW, AD)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
Kad smo kod trimanja , nesto sam malo skinuo ranije 3,4 dana , los je trim super nesto ali izgleda ekstra za moje standarde , malo je fluffy , ali nema beda , to je vrh od male biljoze , i drugi bad je sa velike biljoze da vidim jel spremno , izgleda da je to sve potaman .
miris je kao caj od nane sa limunom , mozda kao neki dizel ,tako nesto , borovina , narandza miks , oseti se dosta , drugar je sa vrata skontao
Rad je balansiran ali dugotrajan i intenzivan , oce povuci na couch lock posle par sati
Izgled , sem sto je malo flaffy nemam zamerku

Ja sam prezadovoljan
 

Prilozi

  • Bag Apeal -1.jpg
    Bag Apeal -1.jpg
    458,4 KB · Pregleda: 80
  • Bag Apeal -2.jpg
    Bag Apeal -2.jpg
    405,8 KB · Pregleda: 82
  • Bag Apeal -3.jpg
    Bag Apeal -3.jpg
    354,9 KB · Pregleda: 78
  • Bag Apeal -4.jpg
    Bag Apeal -4.jpg
    380,2 KB · Pregleda: 82
  • Bag Apeal -5.jpg
    Bag Apeal -5.jpg
    257,3 KB · Pregleda: 83
  • Bag Apeal -6.jpg
    Bag Apeal -6.jpg
    251,1 KB · Pregleda: 80

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
De oceni tebra , na nekoj skali od 1-10 jer mi znaci tvoje misljenje , i podrska , ja naginjem na 7, nije sto je moje nego realno , mozda 6.5
Steta sto ne mogu da podelim sa vama , a jbg
, nije da nemate i bolje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Ma stari osmica, bez pardona. Još kada se posuši, ako se posuši:) ali imaju normalnu strukturu. Pretpostavljam, da su tvrdi, šečere se, miriši, pogotovo kada si rezao, tako da za vrhove, osmica, a jačinu dima, češ nam javit :thumb:
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Svaka tebi cast na zavrsenom growu:thumb:imas svoj dim i mozes uzivati:)ocijeni sebe sam, kroz sta si sve prosao u growu i sta trebas ubuduce izbjegavati ili cak ponoviti....znaci, sta je bilo dobro a sta lose:thumb:za zalaganje i trud cista desetka:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc and Badi

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Bravo kolega . Nema lepseg osecaja.
Puno srece u sledecim growowima.
I znaj da je smrad neminovan,evo sad ne smrdi mnogo kod mene,jer je u 4-5 nedelji cvetanja,ali poceti za par dana. Inace ja vise ni ne osecam,vec zena i dete mi kazu ,pa onda luftiram.Nekada ,nocu,kada je njima dan ,zasmrde toliko da se probudim. Pozdrav
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
Kratak update za 11.tu nedelju , tj 12.tu pocetu .
posto nisam stigao da slikam, presecen sam bio par dana ,

Danas sam poseko malu sa koje sam skinuo vrh ranije , prava skaja ljudi , mozda je zericu slabija od one bas najbolje foto ali meni to ne predstavlja razliku , jer se i ovako prebijem od 2-3 dima , cistaka naravno ne mesam duvan sad kad imam koliko hocu .
I sad to nek se susi , prestajem sa zalivanjem saksije da se ove druge 2 osuse polako i idu dole na kraju 12te nedelje , tako sam resio .

Tad cu imati malu osusenu , pa cu baciti i smoke report i gramazu , i to mu bude to
Ima jos po koja biljcica ide , manje su , al su lepe , malo sam resio da smanjim obim zbog mirisa i da ne zeznem sad kad imam .
Samo iskusno, za mene ce biti nece faliti nema razloga da pretereujem .
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
A vidi admin prebacio u zavrsene , zahvaljujem bas sam razmisljao da pitam , dal da otvaram novi dnevnik za ove druge

Ja sam zezno ovu , al opet 10g suvog , Druge 2 u toku nedelje .
 

Prilozi

  • Mala-1.jpg
    Mala-1.jpg
    450,7 KB · Pregleda: 55
  • Mala-2.jpg
    Mala-2.jpg
    414,3 KB · Pregleda: 55
  • Mala-3.jpg
    Mala-3.jpg
    381 KB · Pregleda: 52

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
Evo ga pala je Velika DAN 82 , al mislim da najvise cveta ima na ovoj sto je ostala , ova je nekako Bud on a stick , zbog toga sam uveo praksu LSTa i FIMa , FIM mi je za sad najdraza tehnika , uz blaki LST.
Pored ove u kesici osusena mala , bez vrha i par badova koji su otisli ranije .
Rekao bi na ovoj ima duplo vise , minimum 20g
A Smoke Report je stvarno ekstra , juce nisam imao duvana , i zamotam pola stotke cistaka , bilo za mene i 2 druga po 2 cima , tako.
Svi se prebili , stond od 2-3 cima
Ukus skaja , sad vec bas pravi ukus , pa njen smoke report kad padne zadnja .
 

Prilozi

  • velika-1.jpg
    velika-1.jpg
    328,3 KB · Pregleda: 51
  • velika-2.jpg
    velika-2.jpg
    194,3 KB · Pregleda: 53
  • velika-3.jpg
    velika-3.jpg
    429,2 KB · Pregleda: 51
  • velika-4.jpg
    velika-4.jpg
    335,6 KB · Pregleda: 48

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
Opusteno admin , ostala jos jedna kroz dan dva pada , ne pravi to neku razliku.
Ja sam sad zabo u zemlju 2 komada za novi dnevnik , poceo sam to al jos nije isklijalo a treba da stavim datum klijanja , jel moze to kasnije da se dopuni ili moram cekati da niknu da bi otvorio dnevnik?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
Evo ga drugari krajnji proizvod . Mala je najosusenija ovi braon badovi sto ih je ostalo malo , na njoj 10g . Nekako sam lose osusio pa mirise na slamu , mora da sam pozurio sa sushenjem , al eto nju sad varim da ove druge mogu da dobiju pravi miris .
Na velikoj sad izmereno kad je slikano 35g to se vec susi neko vreme . Palo sa 60g. I miris je skroz vocni , narandzast , ne bi voleo da se tu oseti hlorofil valjda nece .
A ova sto su badovi na grani 50g ali tek 2-3 dana stoji, kao cela biljoza , treba to jos da se susi dosta . I njen miris je skroz Dizel , bas skank smrdi strasno, nimalo vocno. Nju nisam jos pusio .
Ko bi rekao, ja sam mislio da to u boksu smrdi velika al nije ova je , ceo stan je usmrdela kad sam je posekao , a izgleda vocno i mocno , razne boje od crvene ljubicaste zute zelene , svega ima na njoj . Zadovoljan sam sa njom skroz , jest da je malo , ali vredi.


I evo znaci zbirno oko 60g , 3 biljoze .
SMOKE REPORT
Uglavnom onaj skank miris , prebije savije , ako slucajno zalegnem gotovo zakucam . Medicina full on , tvrdoca cveta na ovoj zadnjoj prihvatljiva , ove ranije ne bas al opet dobro .
Ima jos poneka ide , nastavak na "Rock Solid Bud Hunt Grow "

Zahvaljujem svima na podrsci i lepom putavanju i druzenju , i da se druzimo jos dace bog.
Power posto tebe znam od prvog growa pre 5-6g a admin si , bila bi mi cast da ga prebacis u zavrsene .
 

Prilozi

  • Blueberry Auto Harvest -1.jpg
    Blueberry Auto Harvest -1.jpg
    328,5 KB · Pregleda: 41
  • Blueberry Auto Harvest -2.jpg
    Blueberry Auto Harvest -2.jpg
    545,5 KB · Pregleda: 41
  • Blueberry Auto Harvest -3.jpg
    Blueberry Auto Harvest -3.jpg
    427,2 KB · Pregleda: 42
  • Blueberry Auto Harvest -4.jpg
    Blueberry Auto Harvest -4.jpg
    397,7 KB · Pregleda: 41
  • Blueberry Auto Harvest -5.jpg
    Blueberry Auto Harvest -5.jpg
    435,7 KB · Pregleda: 40
  • Blueberry Auto Harvest -6.jpg
    Blueberry Auto Harvest -6.jpg
    359 KB · Pregleda: 43
  • Blueberry Auto Harvest -7.jpg
    Blueberry Auto Harvest -7.jpg
    404,4 KB · Pregleda: 41

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
Evoga stiglo i osuseno sve , mala je skoro spusena , pa nema nje , sad sam otrimao stablljike , i na zadnjoj skinutoj 36g
I na ovoj velikoj 36 sa ostatkom badova od male .
tako da ukupno nekih 70g , ovako to izgleda , sutra ide u tegle i to je to .
 

Prilozi

  • Blueberry Auto Yield -1.jpg
    Blueberry Auto Yield -1.jpg
    148,3 KB · Pregleda: 37
  • Blueberry Auto Yield -2.jpg
    Blueberry Auto Yield -2.jpg
    185,5 KB · Pregleda: 40
  • Blueberry Auto Yield -3.jpg
    Blueberry Auto Yield -3.jpg
    184,8 KB · Pregleda: 39
  • Blueberry Auto Yield -4.jpg
    Blueberry Auto Yield -4.jpg
    315,8 KB · Pregleda: 36
  • Blueberry Auto Yield -5.jpg
    Blueberry Auto Yield -5.jpg
    246,8 KB · Pregleda: 36

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
@VenloNL jao tebra sve se tripujem da cu reci good by mirisu i sve nesto cekam , ono ranije sto sam stavio skroz se unistilo ko seno uzas , ne znam sta mi je ciniti , bilo je sa trima malo shita , i stavio u buksnu svezeg , jao , koji miris . Ne znam ne bi da izgubi taj miris
kazu na netu 7-14 dana da se drzi napolju pa onda tegla
PS
A tebra bas miris dobar , nisam dugo dugo takvo imao, ovo dok sam nabavljo , zao mi da taj miris ode ::banjahanje::
mozda da uzmem bad 2 i to stavim u teglu da vidim oce se zeznuti , ako se ne zezne , onda drugo par dana kasnije tek nece ..mogo sam tako, ili..
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi