AutoMazar (dutch passion) 250 mh/hps by Mad Rabbit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pozz drustvo svima!! Unatoc tome sto idu topli dani ja odlucio da ne mogu cekat jesen do sljedeceg indora,pa se bacam u novi dnevnik.. :banana_rasta: :cool:.. Odabrao sam ovo sjeme automazara zbog toga sto mi treba neki big yielder automat a ovaj je bas extra dobar yielder.. No da ne duljimo dalje,nego da krenemo ;
- Box : stara pila diy dimenzija 120x55x65 sa ugradjenim stuco reflektorom,staklom 5mm te cijeli oblozen mylar folijom
- Rasvjeta : koristiti cu 250mh ( philips - 6400 K )dok ne procvjeta,te zatim ide hps 250w ( sylwania - 2100K )
- Zemlja : florabella zuta universal 40 L ( prvi doticaj sa njome )
- Posuda : pocetna mala od 1L,te zavrsna cetvrtasta dim 30x30x30 cm,na njoj pise 18L ma da bi ja reko da ima tu i vise,no ajd.. :p
- Ventilacija : posto se box nalazi u podrumu u kojem je konstantna temperatura nekih 15- ak C,koristim pc ventove i to tri kom 120mm za ispuh( dva su iznad stakla,jedan ispod kod biljke),te jedan mali od 80mm za simulaciju vjetra,ulaz je pasivan tj rupa sa mrezicom o_O
- Prihrana : posto imam dobru zemlju nece vjerojatno bit potrebe za prihranom u vegi,za cvjetanje imam hesijeve proizvode,tnt,bloom complex,P+,te hesi boost.. :banana123:
Sjeme je stavljeno bez klijanja direkt na povrsinu florabelle te malo poprskano. Evo jos pokoja fotka boxa da vas ne zavara unutra je amnesia ( prosli grow) u vege fazi.. Trenutno nemam sliku praznog boxa no ajde u sljedecem update-u ce bit naravno vise slikica. Toliko za sada evo i pokoje specifikacije mazara od strane dutch passiona ;
  • 100% Indica AutoFem
  • 50 to 125 per p.
  • Award-Winner
  • Dutch Passion
  • Fast, 10-Week Cycle
  • Feminized
  • Skunk x Afghani x Ruderalis
  • AutoMazar is one of the best yielding autoflowering strains out there and this indica dominant plant is very hard hitting and will give you a very strong body high and an uplifting feeling. Auto Mazar can be grown indoors as well as outdoors and the average yields are from 60 to 200 grams per plant with a record grow of more than 350 grams from one autoflower plant. This strain is great for growers who need a lot of buds for their medical purposes or recreational usage and because of the great heritage genetics of Mazar strain this is probably on of the most sought after autoflowers out there.
  • Od posude pravim diy airpot sa masu rupica.. Hihi ;)
  • Toliko za sada,vidimo se u sljedecem update-u a evo i pokoja slikica.. Peace svima :respect: :lol:
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    237,2 KB · Pregleda: 119
  • image.jpeg
    image.jpeg
    107,6 KB · Pregleda: 102
  • image.jpeg
    image.jpeg
    212,6 KB · Pregleda: 103
  • image.jpeg
    image.jpeg
    205,8 KB · Pregleda: 104
  • image.jpeg
    image.jpeg
    186,8 KB · Pregleda: 95
  • image.jpeg
    image.jpeg
    152,3 KB · Pregleda: 95
  • image.jpeg
    image.jpeg
    172,5 KB · Pregleda: 95
Poslednja izmena: