AutoMazar (dutch passion) 250 mh/hps by Mad Rabbit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpeg Day 6 ;
Hello svima vutristima,evo malog update-a!! :banana_rasta:. Evo ga i sesti dan zivota mog mazarica.. :D. Zasad sve ide po ps-u,razvija se fino na ocigled!! :gled:. Nema vise prskanja,dobio je fino zalijevanje i to litru vode jer je velik pot a u njega brat bratu nagurao sam preko 20L florabelle tako da treba to natopit!
Temperatura je ugodna oko 24-27 C,sa vlagom od 50-70 % ovisi o trenutku polijevanja... To je to zasad,ipak odustajem od topiranja,nekako sam skeptik oko topanja automata.. Jbg da je photos bez beda bi ju topnio a ovako necu nist riskirat neg bude glavni bata ko podlaktica.. Hihihihi... Peace svimaaaaa i voli vas zeka... :joint:
:vutra:
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    449 KB · Pregleda: 20
  • image.jpeg
    image.jpeg
    384,9 KB · Pregleda: 21

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
poz zeko,
lst joj napravi, posto i nemas bas puno prostora u vis.
i ja imam automazaricu i sad je grmasta nakon 18 dana,
nemam pojma kad pocinje cvjetat al vec ima blagi miris mlade biljke, valjda nakon 30-40 dana.
sretno dalje
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Hehe.. Prostora ima jos podigao sam ju moze se pot spustit nekih 50 cm.. Vrlo dobro znam sto je lst,ne brini radio sam ga dosad svaki put i uvijek cu.. :cool:!! Ali gle jos je premala za trening,krenut cu sa njim za desetak dana otprilike... :D. Nema treninga do low stressa.. Hihih :lol:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpeg image.jpeg Update : Day 10 ;
Ciao ljudi,kratki posjet ovaj put od mazara.. :D!! Sve ide kako treba bilja se odlicno razvija,krenio je prvi peterolist ( treci kat i pocetak cetvrtog )Kao da pokazuje blage znakove transpiracije,ma da je prisustvo vlage po "danu" nekih 55%... Temp ne prelazi 28 C jos malkec sam ju spustio za 5 cm jer vidim da je dosta nabita pa da lakse i prije krenem sa lst-om.. Slike govore vise od milijun rijeci pa evo ih,sta kazete,komentar,savjet,kritika nije na odmet.. Peace :vozdra: :joint: :lol:
:vutra:
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    471,9 KB · Pregleda: 9
  • image.jpeg
    image.jpeg
    297,2 KB · Pregleda: 9

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Hm gle znam sto zelis reci @1310 .. No hps sam planirao ubacit cim ugledam pistile a to bi moglo bit kroz dva tjedna mozda.. Taman da bude zbunj i da krene u cvijet.. :cool: :respect:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Kod mene je dual spektrum (ne sjecam se tocno kelvina) za indike dusu dala, sative kako mi se čini imaju problem sa prestankom rasta (fotkam kod zaljevanja monstruoznu auto sativa-hibrid, 150cm i jos raste). Izgleda da bi se isplatilo testirati razne topline HPS-a, dok ga Led ne zamjeni.
Vidio sam plan osvjetljenja, dva puta si spomenuo u dnevniku,malo diskusije. Nisam naisao na takvo testiranje ili zapažanja, pa eto, buba u uho. ;)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpeg Update ; day 14 ;
Hi drustvance drago,nekako mi je najbolje pravit update tako svaki 4-5 dan.. Hih!! :banana_rasta:. Nista se posebno ne dogadja,prolazi drugi tjedan zivota mog mazara.. Jos uvijek je na vodi,svaki 4 dana dobije obilno zalijevanje od 1,5L ph 6,3-6,4. Pokusavam ga shvatit vec sad po pitanju kolicine vode,no mislim da mu to za sad prija a kasnije cemo vidjet koliko ce pit.. Uvjeti kao i imace spomenuti prije,nije mu prevruce u biti taman mu je.. Vlaga je ok,da bi rijec rekao!! Sljedeci update ce biti bacen u okove ( LST ) pa ce tek on onda bit zanimljivo pratit razvoj.. :cool: :D!!!! To je to iz ovog javljanja,veliki :respect: i pozzzzzzzz svimaaaaaa!!!!! :lol:
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    300,6 KB · Pregleda: 21
  • image.jpeg
    image.jpeg
    368,8 KB · Pregleda: 21
  • image.jpeg
    image.jpeg
    336,8 KB · Pregleda: 22
  • image.jpeg
    image.jpeg
    283 KB · Pregleda: 22

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpeg Update : day 19 ;
Ciao evri badi, vrijeme je za mali update.. :D :cool23:. Evo pao je i prvi trening!! Prvo je bilo hocu momacki ili malo slabije pa na kraju ispalo naklon do poda.. Hehgh.. Ubacen jos jedan vent od 120 na vrata da tjera zrak prema ispuhu.. Sad nikako vise nema jake temperature,ne prelazi 27 C. Vlaga solidna,55 %,zasad ide sve ok,fino se grana a dalje cemo vidjet!! Jos je na vodi,sljedece polijevanje ide pola doze tnt-a da joj dignem malo dusik prije preflowera. Neznam do kad cu cekat pistile,ali za sada nema naznaka.. :gled:!! Po mojoj procjeni za tjedan dana ce ic hps na scenu.. Hihihi.. Sylwania majka.. 34000 Lm na 55x65 ima da kila.. Peace svima i evo i jos nekih fotkicaaaa,ciaooosssss i peace :vozdra:
:vutra:
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    222,1 KB · Pregleda: 38
  • image.jpeg
    image.jpeg
    224,8 KB · Pregleda: 41
  • image.jpeg
    image.jpeg
    318,4 KB · Pregleda: 44

Keva

Banned
Banovan
10.03.2016
65
112
33
Desi zekolja! Napreduje biljoza odlicno.. Tek sad dolazi zanimljiv deo od 21. dana pa na dalje. Jel je na 12/12? Ja bih je vec sad gurnuo pod hps.. Neka bude srecno i bericetno sto bi rekli :thumb:
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
@UrkeKeva ,nije mazar na 12-12 nece ni bit!! Trenutno je jos na 20/4 rezimu ali ocekujem pistile kroz koji dan pa mecem hps nek sija te mijenjam rezim na 18/6 do kraja.. :D :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Keva

Keva

Banned
Banovan
10.03.2016
65
112
33
Kako ti kazes majstore, cim zavrsim ovaj grow, na jesen sadim mazara isto. Velike reci hvale imaju svi koji su ga growali, pa hajIde da probam i ja. Do tad cu malo gledati od tebe pa kopirati! ( Urke losa kopija, smrda gege :makaze: ) Budi mi pozdravljen! :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpeg UPDATE ; day 24 :
Hello,opet ja i moj mali mazaric.. :banana_rasta:. Malena pokazala pistile pokoje te odmah sam prebacio na hps,te takodjer promjenio sam rezim na 18/6!! :puuuh::. Nisam nest posebno zadovoljan sa njime kao da mu nesto smeta i ne napreduje mi bas ono pravo kako sam navikao.. Sve sam mu pruzio uvjete vrlo dobre,dao sam mu pola doze tnt-a to je bila juce prva klopa... Ma hajde valjd ce se trgnut uskoro nadam se iskreno evo i pokoja fotka pa se cujemo drugom prilikom.. :joint: :cool23:
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    330 KB · Pregleda: 37
  • image.jpeg
    image.jpeg
    343,4 KB · Pregleda: 39

Keva

Banned
Banovan
10.03.2016
65
112
33
Trgnuce se ona, bice bolja nego prosla. S' tobom sam do kraja, na kraju cu se samo slatko nasmejati :razvaljen::