Automobilizam; Formula 1, Rally, Off-Road..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Evo jedan lijep "muzicki" intermeco za varemenga.

http://www.youtube.com/watch?v=srq14vtm-NE

Prava dramaturgija, prvo vozac probije pod papucicom gasa, motor zagrmi i napravi pravi vrhunac u momentu dok ne bude naspram slusaoca, pa ga onda Dopler prebaci na preokret kao da su masini pukle glasne zice :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
nekad je bila pojam sad je samo masina za pravljenje novaca .....svake godine sve vise gluposti uvode u oktanski cirkus , unistavaju kompletnu car formule :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Sve nešto u zadnje vrijeme razmišljam kupiti staru kantu (stojadin, yugo, gnojf itd itd) ne reganu, ma nista da nema samo da vozi, stavit mu neke "jače" gume, povadit sve iznutra, dignut ga 5-7cm na federe i pićit po off road cesticama.... kad ga razbijem samo cu ga i ostavit tamo di sam ga stuko hahahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nesala

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Ena&Modelsy je napisao(la):
Lepa i brza kola ,adrenalin ...bas sve sto godini nama curama..:) interesantna tema..:)
Mogu li, vama curama, umjesto lijepih i brzih kola goditi malo manje lijepa i puno sporija kola uz malo vise adrenalina? :)

Creative je napisao(la):
nekad je bila pojam sad je samo masina za pravljenje novaca .....svake godine sve vise gluposti uvode u oktanski cirkus , unistavaju kompletnu car formule :(
Zamisli uzitak gledanja trke u kojoj bolidi jure 3-4 maha i voze nekih 100ak krugova. Netom sto padne zastavica za pocetak zamase i onaj za zadnji krug, ne stigne cestito ni mahnuti a krug vec zavrsio :)

Big L je napisao(la):
Sve nešto u zadnje vrijeme razmišljam kupiti staru kantu (stojadin, yugo, gnojf itd itd) ne reganu, ma nista da nema samo da vozi, stavit mu neke "jače" gume, povadit sve iznutra, dignut ga 5-7cm na federe i pićit po off road cesticama.... kad ga razbijem samo cu ga i ostavit tamo di sam ga stuko hahahaha
Nije lijepo ostavljati razbijen auto u prirodi. Motorno ulje, pretpostavljam pregorilo, ce zagaditi tlo i ako prodre do podzemne vode zagadice i vodu. Kiselina i olovo iz akumulatora takodje, kao i korozija nakon nekog vremena.
Moj ti je savjet da, ako ga budes razbio, otjeras lijepo na otpad, uzmes koji evric i kupis neku bijesnu lampu pod kojom ces uzgojiti egzoticno zacinsko bilje.
Nemoj da te ko nagovori da pod lampom gajis opasne droge, pomislice neko da si narkoman!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fukmondo

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
ma joj nebi ja nikad ostavio auto negdje normalno da bi u metis išao, pogotovo odkad su digli kune po toni heheh to sam samo rekao onako kak bi se reklo "figurativno" kao, da me bas briga ako ga razbijem, u tom smislu

:)

pa ja smeće nosim u đepu od najmanjih papirića pa do kutija svakakvih i svega drugoga, do prve kante za smeće, ne ostavljam otpad svugdje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Papa Romeo

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ha,ha..e Papa Romeo pa sad sta da ti kazem,mislim da je ipak najvaznije nama curama kako izgleda taj sto vozi ta kola...:) ali ako ipak i vizuelno lepo izgleda a pritom vozi takva kola pa mislim da ce i adrenalin doci sam posebi...:)
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa i Sumaher je kako kazu jedan od najboljih vozaca Formule 1 ,ali je zato dosta losiji na skijama...valjda ce se probuditi a i oporaviti...:)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Onaj moj post gore sa Sennom, moja greska, napisao sam da je 20 godina, DANAS je 20 godina od zadnje smrti u F1, i to najbolji vozač ikada (po mom misljenju)

Pa evo malo ko voli:

https://www.youtube.com/watch?v=GTJZTc1U1tM

https://www.youtube.com/watch?v=8SZrj97SCos

https://www.youtube.com/watch?v=7kUNTtvMOtQ