Autopotovi + Biotabs (organske tablete)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
ako već ideš s mineralnim dodaš dozu ručno u pot, a pustiš da u tanku bude čista voda. isto tako i bio. ja sam stavljao hesi u tank i no good! bolje čista voda, a hrana u potove kao i obično.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pikadile984

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Uzmi Autopotove i odma uzmi i Biotabs, za početak ti je dosta onaj starter pack da vidiš o čemu se radi. Imam police pune Hesija i raznih drugih mineralnih i nisam ih više taknuo od kad sam dao šansu Biotabsu! Preporuka i za kokos!
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
uzet autopotove a neznam sistem gnojenja kod njih...
biotabs-fur-autopot-anwendung_2_1_1_1.jpg
Ovo je tablica za hranjenje sa autopotovima.
DSC_0006.jpg
Ovo je tablica za obicne potove.

Preporuka ako jos nisi kupio;
Autopot,kokos,Bio tabs u simbiozi daju odlicne rezultate.Sad uskoro otvaram jedan dnevnik gdje ce sve biti objasnjeno skolski kako ja smatram da je najbolje gnojiti i odnositi se prema tome.Ugl.samo pitaj,ne skitaj;):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: leemon

Chilliman420

RIP
Banovan
07.02.2017
293
473
63
Bio tabs nije iskljucen, samo me zanimaju opcije...

Svakako kontam za autopotove kao substrat uzet glinene kuglice+kokos+perlit, stavio bi 3cm kuglica dole na dno pota, na to mix 70:30 kokos i perlit i gore na povrsini kuglice "za ukras" i da se sporije susi substrat na vrhu pota...
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
To na vrhu ti ne treba. Probao sam i s perlitom i s kuglicama u mixu i ja glasam za kuglice, ali i s perlitom je sasvim ok, tako da, nema greške
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chilliman420

Chilliman420

RIP
Banovan
07.02.2017
293
473
63
Nisam htjeo mjesat, htjeo sam napravit mix kokos i perlit a kuglice dole za drenazu, ali vidim da i ti i deda predlazete drugaciji mix, pa me zanima zasto, jel manje problema, bolji prinos, bolja opskrbljenost kisikom ili sta? Volim uz prijedlog cut i objasnjenje zasto je to bolje...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Vidi ja ti radim po istoj semi i svaki grow probam nesto novo.Dosao sam do nekih veoma bitnih spoznaja,a to je da je u organiku sa kokosom manje uvijek vise tj.da gnojiva treba davati umjereno i sa vecim pauzama zbog duze razgradnje i djelovanja samog.Naime u hidro uzgoju ti sam stvaras zivot i vodis ga od rodenja do smrti.Koliko ce taj zivot biti kvalitetan i koliko ce uspomena ostaviti u dobrom sjecanju ovisi o tebi,meni..Kako god...sad nakon 8,9 grow-ova ozbiljnih mogu reci kako sam nasao "zlatnu sredinu"sto cu probati pokazati u sljedecem dnevniku;)
Ti samo pitaj,tu smo:thumb: