Autopotovi + Biotabs (organske tablete)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

waynejohn

no hablo led
Poznanik Foruma
01.07.2016
423
1.103
143
Nek odstoji sat dva, klor u vodi se meni pokazao kao neprijatelj #1, ako imaš zračnu pumpu i kamen tim bolje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GPW

GPW

01.05.2017
95
40
18
43
da, klor definitivno ubija sve bakterije (kao i nase benificijalne iz biotabsa) i dodaje u vodu da se ljudi ne bi otrovali bas tim bakterijama koje klor ubija..
sa klorom je lagano, u 24 h gotovo sav ispari u zrak ali sa chloraminom je prava borba jer polagano isparava i treba neka jaca metoda kao filtracija vode...
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
dok iz rezervara dođe do autopot podloška, pa dok biljka popije voda je već odstajala poprilično. evo meni Ice već jedno deset dana na istih 7, 8 litara vode i neće još tako skoro popit. A za airdome mogu reć da je korijen čupav i gust baš tamo pod kupolom, sviđa mu se taj zrak.
 
24.10.2015
18
12
3
Bok ekipa,

Stavio sam aquaValve u alkoholni ocat da otopi kamenca, isprao vodom ali i dalje se osjeca miris. Dali moze prouzrokovati kakav problem sa ph vode kada da ga vratim u upotrebu?
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Govorim iz iskustva iz zadnjega autopot growa. Nisam dodavao tabletu i biljke odlicne. Upotrebom silicijuma izbacuje se upotreba Orgatrexa, al sam ga ja ipak tu i tamo ubacio u vege fazi i nikakakv manjak dusika nisu imale.
Silicijum takodjer sadrzi dusik, a previse dusika u cvatnji takodjer nije dobro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Ni ja ne stavljam dodatnu tabletu, a Silicium obavezno. A silom prilika u par navrata nisam stavio ni mycotrex i ide to, ali čini mi se možda ipak malo sporije. Na pomama / rajčicama testiram samo tabletu, nekima sam stavio nekima ne pa da vidim razliku do kraja.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ma nije dedo zbog toga..nego zdrav razum i logika organskog uzgoja se bazira na sporoopustajuci dusik u stadiju cvatnje.Tada nisu potrebni brzi sutevi vec samo jaci PK...:respect:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Tu si u krivu...treba da shvatis kako Bio tabs radi...svaka komponenta je bitna ako se daje zajedno..Osnovna tablica tabsa bez PK-a,Siliciuma...je davala i daje vrhunske rezultate..Meni,a vjerujem i tebi nije bitno hoces od kile ili 600,700 vaditi 150 gr ulja..bitno nam je dobiti tih 150 gr..
Cinjenica je da Silicium flash je brzopustsjuci element i po meni nepotreban uz osnovnu paletu tabsa..
Al reko sam..ko voli nek radi kako zna i voli:respect:
I da frend @Sensi Star il me zajebavas il ne dajes cinjenice..mislim da je ovo prvo..
Edituro..
 
Poslednja izmena: