Autopotovi + Biotabs (organske tablete)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
Ne znam zasto ali nisam vidio notifikejšn tvog posta.
Uglavnom. Stavio sam 60ak grama siliciuma i ovo ostalo kako si rekao. Hvala na pomoci :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
Evo mene opet. Jel ima itko iskustva s ovim:


Ostaolo mi 1-1,5g biotabsove mikorize pa me zanima dal moze ovo ''proc'' posto mi se ne daje prek 200kn za 100g ''fensi'' mikorize. Mislim si mikoriza ko mikoriza nemrem bas fulat.

edit...search radi cuda haha..nasao sam da je kolega radioaktivni @.i. koristio i da je zadovoljan...ako i ne bude ok nebum propao za tih 26kn
 
Poslednja izmena:

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
Ne znam gdje da pisem a posto sam ovdje vec pitao za tu mikorizu evo da podjelim nesto s vama.
Covjek bi rekao da je ista stvar, al ocito nije. Iako su kutije iste, u tocku i zarez sve isto pise na kutijama, cak je i cijena ista u lipu. Jedina razlika je sto je jedna kupljena u bauhausu a druga u pevexu....ili?
Ko tu koga je**

317E5B1D-6024-4A4E-B27B-87255B750E70.jpeg
0E5C4700-2C20-42D9-B42B-4C54B396C9C3.jpeg
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
831
4.381
163
Thiaoouba Prophecy
Pozdrav ekipa da li da uz biotabs start kit koristim neke enzyme ?

Da li da uz bio tabs PK uzmem hesi ili biocanna boost ?

Iskustva?

Upitanje je uzgoj u zrmlji...
 
01.04.2020
70
130
33
30
Decki onaj biotabs starter kit paket sto kosta 50ak eura za koliko growowa moze taj paket trajati ako je box 120x120x200 i ako unutra idu 4 biljke sa srednje velikim saksijama? Znaci otprilike da znam
 
Poslednja izmena:
01.04.2020
70
130
33
30
Pozdrav da malo rasteretim mentora sa pitanjima. Krecem uskoro sa growom autopot/biotabs/led na box 80x80x180 pa me zanima osim biotabs starter kita sta vam imal koji provjereni PK da vam je donio punije vrhove i bolje rezultate na kraju ?
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Dajte ocenu za biotabs imam starter pack, i nacin kako da ga koristim a dosad sam koristio biobizz,hesi,advance nutrients,mills ove imam probano
 
01.04.2020
70
130
33
30
Dajte ocenu za biotabs imam starter pack, i nacin kako da ga koristim a dosad sam koristio biobizz,hesi,advance nutrients,mills ove imam probano
Ja sam ga takodjer kupio samo se raspitujem za dodatne boostere da to sve bude bas u fullu .Na forumu ga hvala a gledam i na amazonu svabskom ocjene jako dobre , skoro pa da nema mane ali opet ponavljam to su iskustva drugih a ne moja :)
 
01.04.2020
70
130
33
30
Meni je zasad u osim biotabs kita siguran silicium flash ,boom boom spray i vidjet cu jos koji cu pk booster dali banana od biotabsa ili mozda cak uzmem neki canna pk jer je povoljan a takodjer je organski ako se ne varam a ja se baziram na organic od zemlje do cvijeta da bude.
 

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
Paket je dovoljan sam po sebi i nema potrebe za dodatnim preparatima s tim da cete neke komponente iz paketa potrosit prije dok ce neke bit dovoljne za vise rundi. Ako se dobro sjecam prvo ce vam otici startrex i tablete pa onda orgatrex bactrex i mykoriza. Takav je nekakav slijed dogadaja bio kod mene. Uzeo sam i ja bananu da se razumijemo ali, iskreno, ne cini neku razliku...skoro pa nikakvu.
Silicium, uz autopot je maltene automatski grow i nakon sto potrosite orgatrex po meni ga se isplati uzet. Cak i rucno zaljevanje u fabric potovima koje sad koristim je easy game za ljenjivca poput mene a rezultati su vise nego odlicni.
Smatram da su neke komponente (mykoriza, bactrex) prenapuhane cijenom i ja nisam primjetio neku razliku (osim u cijeni) izmedu tabsove mykorize i neke mnogo jeftinije iz bauhausa ili nekog od growshopova dok za bactrex, nisam ni nasao zamjenu. Na primjer; meni u zadnjem growu, 2 autosa u fabric potovima od 11L po zaljevanju piju (svaki) cca 4 litre...mislim da su bili skinuti u 16om tjednu (from seed to harvest je po breederu 12 tjedana). Drzeci se striktno njihove preporuke da sa bactrexom zaljevam svaka 2 tjedna po 1g/1L znaci da u 8 puta sto zalijem potrosim 64g na 2 biljke. Ok, naravno da ne trosis od pocetka do kraja istu kolicinu ali dode se do neke racunice od cca 50g za 2 biljke. Tak da je ta vrecica od 25 g sto daju u paketu smijesna. A nije bas tak jeftina da se uzima za svaki grow.
 
01.04.2020
70
130
33
30
Paket je dovoljan sam po sebi i nema potrebe za dodatnim preparatima s tim da cete neke komponente iz paketa potrosit prije dok ce neke bit dovoljne za vise rundi. Ako se dobro sjecam prvo ce vam otici startrex i tablete pa onda orgatrex bactrex i mykoriza. Takav je nekakav slijed dogadaja bio kod mene. Uzeo sam i ja bananu da se razumijemo ali, iskreno, ne cini neku razliku...skoro pa nikakvu.
Silicium, uz autopot je maltene automatski grow i nakon sto potrosite orgatrex po meni ga se isplati uzet. Cak i rucno zaljevanje u fabric potovima koje sad koristim je easy game za ljenjivca poput mene a rezultati su vise nego odlicni.
Smatram da su neke komponente (mykoriza, bactrex) prenapuhane cijenom i ja nisam primjetio neku razliku (osim u cijeni) izmedu tabsove mykorize i neke mnogo jeftinije iz bauhausa ili nekog od growshopova dok za bactrex, nisam ni nasao zamjenu. Na primjer; meni u zadnjem growu, 2 autosa u fabric potovima od 11L po zaljevanju piju (svaki) cca 4 litre...mislim da su bili skinuti u 16om tjednu (from seed to harvest je po breederu 12 tjedana). Drzeci se striktno njihove preporuke da sa bactrexom zaljevam svaka 2 tjedna po 1g/1L znaci da u 8 puta sto zalijem potrosim 64g na 2 biljke. Ok, naravno da ne trosis od pocetka do kraja istu kolicinu ali dode se do neke racunice od cca 50g za 2 biljke. Tak da je ta vrecica od 25 g sto daju u paketu smijesna. A nije bas tak jeftina da se uzima za svaki grow.
Dakle planiram 2 biljke u dvije 15litarske saksije i ako pratim tablicu dali je dovoljan taj jedan starter pack za 2 growa na godisnjoj bazi ?