Autopotovi + Biotabs (organske tablete)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.04.2020
70
130
33
30
Definitivno da cu krenit sa biotabs starter packetom ali kad potrosim sve gledat cu da to sto ti kazes da je napuhano sa cijenom (mikoriza i bactrex) zamijenim sa ova dva preparata a ostalo sto je od biotabsa povoljno i dalje koristiti zajedno ali otom potom..
Dakle mikoriza 454 grama 23 eura ova zamjena bacrexa 170 grama 52 eura na amazonu ,ali upravo gledam na igrow.hr ima ovaj azos tj bakterija za 35 eura ista gramaza:)

Ako neko ima kakvu bolju provjerenu kombinaciju biotabs,sannies ili neceg treceg u svrhu dobivanja kvalitetnog a pritom povoljnijeg rjesenja neka slobodno napise :)
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-02-22-00-09-44-632_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2021-02-22-00-09-44-632_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    154,5 KB · Pregleda: 24
  • Screenshot_2021-02-22-00-09-54-412_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2021-02-22-00-09-54-412_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    154,9 KB · Pregleda: 25
Poslednja izmena:

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
Ma i homeogardenova mikoriza radi dobar posao a taj azos i ja vec neko vrijeme gledam da uzmem kad potrosim bactrex. Ne znam dal netko od starijih bitabaša ima iskustva s tim. @Sensi Star @Pantagan dajte neku preporuku dal da kombiniramo ili stisnemo malo budet i uzimamo samo bactrex :rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: eldorado7

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Dakle mikoriza 454 grama 23 eura ova zamjena bacrexa 170 grama 52 eura na amazonu ,ali upravo gledam na igrow.hr ima ovaj azos tj bakterija za 35 eura ista gramaza:)

Ako neko ima kakvu bolju provjerenu kombinaciju biotabs,sannies ili neceg treceg u svrhu dobivanja kvalitetnog a pritom povoljnijeg rjesenja neka slobodno napise :)

Ovo su odlicna mikorizine komb, stvar za povecanje korenove mase imao sam u growshopu ali jak je na cenu :(, ako imas vise para uzmi i probaj citao sam da je vrhunsko.
 
01.04.2020
70
130
33
30
Ovo su odlicna mikorizine komb, stvar za povecanje korenove mase imao sam u growshopu ali jak je na cenu :(, ako imas vise para uzmi i probaj citao sam da je vrhunsko.
Pa nebi bas rekao da je puno para 23 eura 450 grama..gledaj da je Mycorex od biotabs 100 grama 30ikusur eura.Neznam koja je kvaka tu i jel mislimo na isto ?! :)
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ma i homeogardenova mikoriza radi dobar posao a taj azos i ja vec neko vrijeme gledam da uzmem kad potrosim bactrex. Ne znam dal netko od starijih bitabaša ima iskustva s tim. @Sensi Star @Pantagan dajte neku preporuku dal da kombiniramo ili stisnemo malo budet i uzimamo samo bactrex :rasta:
@crnicar
Ja sam do sada samo Bactrex trosio tako da nemam iskustva sa drugim, slicnim, proizvodima.
 
01.04.2020
70
130
33
30
Dali mogu kod cvjetanja dok sam na paleti biotabsa koristit neki biobizz proizvod tipa biobizz bloom i ima li neki drugi organski /provjereni?
 
01.04.2020
70
130
33
30
Dakle stigli su mi automati 2 +1 gratis .Kao sto rekoh box mi je velicine 80x80x180 i 2 saksije od 15 litara ce biti nakacene na autopot i tu ce ici ona kombinacija biotabs biobizz allmix zemlja/ glinene/biotabs starter pack/silicium flash/boom boom spray i pk banana (sve po tablici) ali ima u tom boxu mjesta za jos jednu curicu pa sam mislio ubacit jednu saksiju onu Air SuperPot SuperRoot od 10litara i tu ubacit ovog treceg automatika kojeg sam dobio gratis. Pa sam mislio njega takodjer organic tjerat i onako manualno gnojit i zaljevat sa onim biobizz try packetom od 15-16 eura ( 3 boce po 250 ml).Zanima me sta jos da u biobizzov substrat stavim kad budem presadjivao? Planirao sam opet biobizz allmix zemlju sa perlitom, silicium flash, 2 tablete sannies ili biotabs da gurnem u zemlju i onda po biobizzovoj tablici zalijevam s ova 3 flasice. Sta vi mislite o ovome svemu i imate li nekakav prijedlog ?
 
Poslednja izmena:

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Mycoriza je fungus za razvitak korena ts buster za koren.Po meni najbolja stvar dobijas odlican yeld jak biljka je stabilna i jaka i pici brzo i zdravo.Preporuka micoryzu mesati u substratu recimo exno 10gr-15gr od biljke. Hesijev root complex je na toj bazi ali ovako je bje ja imam pandoru mycoriza to mi je No1 dosad :).
 

crnisin11

Aktivan Član
23.05.2017
70
495
53
Pozdrav, evo ovako odradio sam jedan grow sa autopptima i biotabsima i moram priznat da nisam bas najzadovoljniji sa rezultatom na kraju, prije sam koristio hesi gnojivo i imo sam uvijek cca 50g suhoga na amnesia haze od rqs, sada sa biotabsovima jedva 25g, jel moze netko preporuciti neko drugo gnojivo koje bi islo direktno u vodu jel nisam nasao ni jednu temu na takvo pitanje
Hvala na pomoci
 

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.957
163
Ne zavisi količina prinosa samo od gnojiva ima tu još bruku faktora na koje treba obratiti pozornost.
Kako misliš nisi našao ni jednu temu na forumu za gnojiva koja se mješaju u vodu?
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.283
358
Ukucaj"gnojiva", a ako misliš na sporootpuštajuče gnojivo, da daješ samo vodu i svaka 2 tjedna, top dresing, kucaj Guanokalong. Ima nova linija, sve u prahu(plavo pakovanje) , koji se umješa u zemlju i dodaje samo voda!
Kod cannabisa i autopotova, treba povremeno i odozgo zalit, jer se korjen nakupi na dnu pota. Neka me netko, slobodno ispravi.... Ameri koriste tzv. Supersoil, ali ni on nema hrane, dovoljno za cijeli grow, pa se dodaje, ali ne u vodu, nego u zemlju!
Pomoglo bi kada bi opisao,kako si koristio Biotabse ili slika biljke u cvatu. Tebi treba jaka zemlja u vegetaciji i neki bloom u prahu, ako si na to mislio?!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: reaktor

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Biotabs je ludo dobro gnojivo, niti se radi same sa table biti pa tabs je za full growing Tako da uzmes full pack pa odradis najbolji grow xnaci tabs je samo za eventualno da peihranis biljku u prvih 2-3 nedelje.Tako da sta reci sledeci put uzmi komplet I program ja toplo preporucujem jer su No1 I nedam da mi neko kvari price o biotabs kao firmi ;) hehe
 

crnisin11

Aktivan Član
23.05.2017
70
495
53
Evo da napravim usporedbu:
Box 40x40x160
Cree cxb3590 50W
Plagron light mix zemlja
Airpot 25L
Hesi gnojivo kompletno

Sadim amnesiu vec 5 puta za redom, uvijek cistoga cca 50g nekad malo vise nekad manje ali prosjek 50g

Kupio autopotot 25L sa tankom 47L, ubacio u isti box, kupio biotabse kompletan kit za 50€, airdome ubacio u autopot i u tank sa vodom kamen za zrak, na dno 10cm stavio plagron euro pebbles i onda plagron light mix do vrha, biotabs sve kako pise pomjeso sa zemljom, unutra stavio 3 tablete i posadio, naravno zaljevo normalno par tj dok korijen ne dode do vode, poslje 4 tj od sadnje zalio sa orgatrexomi bactrexom i tjt do berbe nisam vise nista radio, sto se tice drugih parametara temeratura vlaga itd sve je isto kao sto je bilo i dok nisam poceo sa biotabsovima

Ugl, dobio sam 23g suhoga znaci u pola manje nego prije.

Sad sam zasadio novi grow sve isto sa biotabsima pa idem probat ponovo, mozda je bilo do biljke jednostavno da je bila slabija od ostalih, ugl kad zavrsim drugi grow javim rezultate