Autos 310 W CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.01.2018
21
52
13
Planet Mars
Pozdrav svima, mali update, pocelo je sve da cveta! :let: Jedno pitanje za iskusne, koliko traje od pocetka cvetanja do finish-a od prilike naravno? Uploadovacu posle fotkice da vidite kako izgleda ::listomahanje::
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Jako teško pitanje je to koliko će joj trebat da iscvate! Nije svaka biljka ista, nema svako iste uvjete growanja, nema svako isto gnojivo.. Itd.. Puno je tu drugih čimbenika i utjecaja a ponajviše to zavisi od tebe samog koliko ćeš joj pružit ljubavi i njege, tolko će ti vratit.. Dok to ne skuže ljudi koji se bacaju u grow bez iskustva i koji bi sve preko noći bez ikakvog truda, nema kruha.. :cool::confused:
 
13.01.2018
21
52
13
Planet Mars
Hvala na odgovorima, ma nacitao sam se samo tako oko toga, razumem ja da nece to brzo, strpljiv sam nego me cisto interesuje iz nekog vaseg licnog iskustva, malo vise od 3 meseca je proslo, pricekacu jos koliko god treba naravno ::volimj:: nego me nervira jer ne znam tacno koje su :confused:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
E zato iz tih razloga drugi put nabaviš brand sjeme i growaš bez brige i obaveza oko spola i ostalih stvari.. Sretno dalje :rasta: smiley9934eyessss:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: McKenna101
13.01.2018
21
52
13
Planet Mars
Update i pitanje, ali prvo koja fotka:

P_20180602_151448_1_p.jpg
P_20180602_151432_1_p.jpg
P_20180602_151351_1_p.jpg
P_20180602_151336_1_p.jpg

E to su dve koje su kako izgleda krenule da cvetaju, e sada, u nedoumici sam, zasto npr. negde izlaze one bele dlachice a negde jos ne, izgleda kao da biljka i dalje raste u smislu da se kao popunjava duz glavnog stabla sa novim grancicama/listovima/cvetovima? Ako neko zna u kojoj je ovo fazi zivo me interesuje :)

Takodje sam poceo i da sumnjam da li su ovo uopste autos? Prvo sam poceo da sumnjam po tome sto im treba toliko dugo da uopste krenu da cvetaju, drugo biljke su ogromne pa sam morao da ih savijam/lst na sve strane naravno. Ok da ne duzim, ako neko zna koja je ovo faza od prilike bio bih zahvalan jer ne znam da li mozda da ih ako su autos stavim na 12/12h ili da ih pustim jos koliko vec treba, poceo sam da se tripujem da opet rastu na sve strane...u svakom slucaju savet iskusnih je dobrodosao :D

P.S. Polomila mi se jedna grana tokom podesavanja svetla (smotan ja), ali manja sa kao zapocetim cvetom sa donje strane biljke, i samo sto nisam bacio i pomislim pa ajde da osusim na brzinu i da vidim ima li sta od bilo cega.....pola dana sam bio oduzet....ali bukvalno oduzet koliko je jako....daleko jace od bilo cega sto sam ja do sada probao....iako je nezrelo bas sam se iznenadio, sad me zivo interesuje koja je to tacnije vrsta!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić
15.04.2017
364
1.060
143
Pa ovo izgleda kao neki pre-flower nikako u 'kojoj je fazi cvjetanja' ako si na to mislio. Nije jos pocela cvjetati kolko se da vidjet.
A ta grana sto je pukla nisi trebo otkidati, samo si je trebo zaljepit izolir trakom ili selotepom i oporavila bi se kao da nije ni pukla :)
Mislim, nebi se oporavila ako je skroz pukla ono full otkinuta, a ako je napukla i ima konekciju to traka rjesava.
 
13.01.2018
21
52
13
Planet Mars
Samo mali update, cvetanje ide punom parom, listovi se iz nekog tripa malo savijaju iako vodim racuna o svemu zivom i nezivom, ali osim toga biljka je jaka, prepuna cvetova i bas dobro napreduje sve, ima, ima 12 glavnih grana, lst-ovao sam je tako da ide svaka glavna grana napolje pa an gore tako da u sredini taman ima mesta za 3x cfl ukupne snage od 75w i jos jedna od 85w tako da su pokrivene svetlom sa svih strana :D
P_20180628_131524_1_p.jpg
P_20180628_131514_1_p.jpg