HID/HPS Ayahuasca Purple, Cookie's Kush, Blue Cheese - 250W MH/600W HPS *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Jedva čekam smoke report fino kjurane aye!
a nisam bas neki reporter. al sto se aye tice, ima dosta jaki miris po... mene asocira na Pringles cheese&onion iliti po zrelom kozjem siru :D dim je gust jer pusis hrpu smole al ne smeta za grlo nista. pise da je miris po papayi i ljesnjaku al to nema veze sad. u cvjetanju se ful osjeti papaya al sad kad se odkjurala je dobila sasvim novi miris. Rad je tipicna indika, cak se i osjeti ta veca kolicina cbd jer bas umirujuce djeluje i zatvara oci. Jednu noc sam imao problema, nisam mogo zaspat od nje, razno razne ideje sam dobio hahha. Sad je ok i mogu je prije spavanja. e da i high dosta dugo traje
Ali nije ovo ni pola što bi mogli videti od tebe...znaš i sam
tesko :) vizualno nije ni blizu najboljeg, al sto se kolicine i kvalitete tice... tesko da mogu bolje.. 3 biljke 3 sorte.... tesko da bi mogo puno bolje bez hidra/kokosa i leda.
I meni je Blue Cheese bila najvise gladna od svih u boxu.
definitivno. imala je i vise mjesta i svjetla pa je iskoristila priliku hahha. totalno sam trebao ic na ful doze svako zaljevanje od pocetka do kraja.
znači brzo bu degustacija :)
dogovorimo se ;)
Mislim da je vrijeme da se isprobas u cistom cocu :D
cim mi kupis pravi ph metar, a ja cu kupit ph down od hesija i mjerkat to svaka 3 dana :D
to ti je indika od koje se jutri nemozes probudit
definitivno nije za jutarnje egzibicije :D
Da li ima mirisa po komšiluku?
u krugu od 15ak metara se jako osjeti. dimnjak ce ti pomoc al ako je visok tlak vani ili vjetar spusti do zemlje, osjetit ce se ako imas smrdljivu sortu....iako... ko ce znat odakle to dolazi ako ko i prepozna miris.

svima jos jednom hvala na komentarima :)
slijedeci grow cu se potrudit napravit malo ljepci grow, vizualno lijepsi sa 2 sorte max i 4 biljke :D