HID/HPS Ayahuasca Purple, Cookie's Kush, Blue Cheese - 250W MH/600W HPS *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Dan 35.
Dan 5 na 12/12.


Vecer Vutro :)
Cure vec par dana na 1212, i dalje na 400w. Zadnji put dobile full dozu svega po tablici. Slijedece zaljevanje ide sve + boost jednom.
Temperature i vlage su super, ispuh prebacen van prostorije, turbina i dalje na 1. brzini.
Biljke su super, prvo prunanje je palo, slijedece i zadnje ide u cvjetanju. Cookies kush je me jako podsjeca na bubbu kush, po stilu rasta i cvrstoci... i minimalnom internodalnom razmaku.
Sour bubble x snow leopard se cini 99% musko, pustam ga do sutra da budem siguran pa leti van naglavacke takav cupav :)

Jos jednom isprike na slikama, fotic mi podivljao i ne mogu normalnu sliku okinut.... pa evo najbolje sto sam izvukao :D
Raspored je: GL - Cookies kush, GD - Blue cheese, DL - sbxsn, DD - Ayahuasca purple

Ayahuasca purple
1.JPG

Cookies Kush
3.jpg

Sve
5.JPG 4.JPG 2.jpg
 

čićo mićo

Think Pink
28.02.2016
354
1.286
143
oho,sir mi je zanimljiv sljedeća tura kod mene i jorgovan mi je primamljiv:D.Vjerovatno ćemo malo prepisivati...
Sretno mornaru,prati te stranka...:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Blue Cheese odlicna sorta. Tko god je probao rekao je da je top strain. Moj od Dinafema je izgledao isto kao i glavna slika od Barneys farma...

Baš me zanima kako ce ova izgledati. Inace kod Stipe je sve ko u proa :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k and Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Dan 42.
Dan 12 na 12/12
1. tjedan cvjetanja



Vecer Vutro :)
Od jucer prebacene na 600W i dobile full dozu root-a (zadnja doza), bloom, boost, sv i pz. Svaka dobije cca 5.5L.
Takodjer je odradjen drugi i zadnji lollipop. Sour bubble x snow leopard je pokojni jer je ispao muskic, tako da sam malo rastegnuo blue cheese da popuni mjesto. Do kraja growa sa 3 biljke. Ayahuasca je ispala full poliploid koji krece od topiranog mjesta. Nije mi se dalo slikat, budem drugi put.
Temperature i vlage odlicne, zaljevanje svaka 3 dana. Za sada idem na jedno zaljevanje full doza, drugo pola doze.

Slikao sam kroz naocale pa je kakti bolje...al nije :D

Ayahuasca purple
ap.JPG

Blue cheese
bc.JPG

Cookies kush
ck.JPG

Lijevo cookies kush, desno ayahuasca
l-ck - d-ap.JPG

Lolli
lol.jpg

Sve
sve.jpg sve1.jpg sve2.JPG sve3.JPG

AP fan leaf :D
list.jpg
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Super su, ko i uvjek...:thumb:..znači stretch si odradio sa 400w pa na 600 za pumpanje...:)
Daj reci, prilikom topiranja, dali više voliš da je kat kojeg ćeš odrezat formiran skroz ili da se tek krenuo formirat, da je pupoljast onako? :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
14.11.2016
131
159
43
Nije me dugo bilo i sad vidim dr. Stipe otvorio dnevnik i to sa strainom koji vec neko vrijeme zelim ali ga nitko na forumu nije odradio(bar nisam na dnevnik naletio) a to je ova poliploidna Ayahuasca *.*
Sretno 1. mentore! :popcorn:::popcorn::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and lu&k

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Dan 50.
Dan 20 na 12/12
2. tjedan cvjetanja


Vece Vutro !

Strech i cvjetanje je uzelo maha, cure su pokazale svoje pravo lice :) Blue cheese je totalna suprotnost ove dvije full indike feno i lijepo je popunio prostor namjenjen za 2 biljke.
I dalje piju svaka 3 dana, full doza-pola doze rezim. Iako cu na slijedecem zaljevanju dat samo vodu sa SV da malo ocistim zemlju.
Jucer je odradjen jos jedan manji lolli, nisam racunao na toliki strech pa sam morao jos malo postucat :D

Ayahuasca purple
ay1.JPG ay2.JPG ay.JPG


Cookies Kush
ck.jpg ck2.JPG ck3.JPG


Blue Cheese
bc1.JPG bc.jpg


box
sve.jpg sve1.JPG sve2.jpg sve3.jpg sve4.JPG

znači stretch si odradio sa 400w pa na 600 za pumpanje
da :D vega 250, strech 400 i cvjetanje 600 pa od 4. tjedna na 660w hehehe
Daj reci, prilikom topiranja, dali više voliš da je kat kojeg ćeš odrezat formiran skroz ili da se tek krenuo formirat, da je pupoljast onako? :respect:
pokusam sto ranije, tj cim ga fizicki mogu odstranit. nema smisla cekat da se razvije kad cu ga odsjec :)
 
Poslednja izmena: