HID/HPS Ayahuasca Purple, Cookie's Kush, Blue Cheese - 250W MH/600W HPS *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Dan 85 ukupno
Dan 55 na 12/12
7. tjedan cvjetanja


Vece Vutro :) Malo vise novosti ovaj put. Cookies se pod tezinom nagnuo prema lampi pa je dobio po prstima, iako jos od prije je dosta osjetljiv na visak svjetla i gnojiva. Izgleda da ce i najdulje cvjetat. Aya se cijela bila nagnula i grane polomila pod tezinom budova pa je bila okidac za malo vezanja, iako nisam jos sve grane podigo. Cak je i pokazala ljubicaste rubove listova da opravda ime. Ona bi trebala prva zavrsit :) Blue cheese je gladno stvorenje i voli papati i piti najvise od svih. Danas ide jos jedno gnojenje i do kraja samo voda.

AP
aya5.jpg aya4.JPG aya2.jpg aya3.jpg aya1.jpg



CK
ck2.jpg ck3.JPG ck1.JPG



BC
ck4.JPG bc1.JPG



Sve
sve 1.jpg sve2.JPG sve hps.JPG sve hps1.JPG dole.jpg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Jaoooo :drull:, procurio sam od miline :p. Perverzijica Stips :thumb:. Jednostavno se vidi po biljkama da su voljene i oduže se na najbolji mogući način, to ti je to, čista uzajamna ljubav ;).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and 1310

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Dan 92 ukupno
Dan 62 na 12/12
8. tjedan cvjetanja

kako nema update-a? ima ima :D :D

Hello Vutra :) Zadnji update ove godine. Kako stvari stoje, slijedeci update bi trebalo biti zrtava. Trihomi uglavnom mlijecni osim na Cookiesu, nesto je usporio. Izgleda da je malo osjetljivija sorta od ovih ostalih baraba u boxu.
Sa gnojivom sam stao i danas ce bit vec drugo zaljevanje cistom vodom i tako do kraja.
Miris i terpeni su na maksimumu pa je pocelo na sve strane smrdit/mirisat :)
Ovih dana cu spustit na 400w jer nema potrebe vise przit.
...to je to a? vidimo se slijedece godine.

Aya
ap.JPG ap1.JPG ap2.JPG



Cookie
ck.jpg ck1.JPG ck2.JPG



Bc
bc.jpg bc1.jpg



Sve
sve.JPG sve1.JPG sve2.JPG