B E O G R A D live

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
b r a i n c h i p je napisao(la):
Ne kuzim sto ste za mirc zabrijali, lik je dao link na web kamere, ciji se stream gleda preko media playera (appleta na stranici)... mIRC sluzi za spajanje na IRC (internet relay chat) servere... i chattanje...

Onaj stream (media player) nema veze sa tim. Tj. možda sad ima, ali ranije je bila Java aplikacija koja ti pušta snimak a ti možeš da zumiraš i pomeraš kameru.
A mIRC je uleteo u priču zbog Jave (Java chat).
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
matori...

pa ne radi samo trg republike inace NBG i Trg Nikole Pasica radi

bar meni ...
inace bio je Kobaja u pravu treba mi Java a nisam imao...ubacio sam sada Javu ,Mister No-a i Zagora za svaki slucaj :wink:
 

vutruditu

Aktivan Član
22.05.2005
59
2
0
47
Istina, Trg Republike trenutno je van funkcije, a i nainteresantniji je, ali ostaje Novi Bg i Trg Nikole Pasica koji rade bez ikakvih problema

Uzivajte..........
 

vutruditu

Aktivan Član
22.05.2005
59
2
0
47
Zagledaj se u sebe .U tebi je vrelo nepresusno,samo ako ga stalno istrazujes.Ako si se uputio prema cilju i putem poceo zastajkivati da kamenjem gadjas svakog psa koji laje na tebe,nikad neces stici na cilj!
 

vutruditu

Aktivan Član
22.05.2005
59
2
0
47
Zagledaj se u sebe .U tebi je vrelo nepresusno,samo ako ga stalno istrazujes.Ako si se uputio prema cilju i putem poceo zastajkivati da kamenjem gadjas svakog psa koji laje na tebe,nikad neces stici na cilj!
 

vutruditu

Aktivan Član
22.05.2005
59
2
0
47
Zagledaj se u sebe .U tebi je vrelo nepresusno,samo ako ga stalno istrazujes.Ako si se uputio prema cilju i putem poceo zastajkivati da kamenjem gadjas svakog psa koji laje na tebe,nikad neces stici na cilj!
 

vutruditu

Aktivan Član
22.05.2005
59
2
0
47
Zagledaj se u sebe .U tebi je vrelo nepresusno,samo ako ga stalno istrazujes.Ako si se uputio prema cilju i putem poceo zastajkivati da kamenjem gadjas svakog psa koji laje na tebe,nikad neces stici...
 

vutruditu

Aktivan Član
22.05.2005
59
2
0
47
Ovo je stara tema, cisto da se ne zaboravi, posetite Beograd putem kamera postavljenih na Trg-u Nikole Pasica i na Novom Beogradu