Baba, daj seres?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.01.2010
6
1
0
32
www.myspace.com
Odlucio sam da ovu temu smjestim ovde. Ako smeta vi je premjestite, nema ljutnje.

Dakle, u mom gradu postoji urbana legenda o babi koja pusi jebenu marihuanu.
Dugo nisam vjerovao u to ali na zalost to je tacno. Rec je o jednoj staroj gospodji koja ima cak 90 godina, zna sta je kanabis/marihuana/hasis/konoplja i sa svojim unukom redovno pusi i nema nikakvih zdravstvenih problema sem starosti. Baba jedva prica, jos teze hoda, obozava šatove i luda je sto na sat. Bio sam par puta kod nje i svaki put se vratio kuci sa upalom misica. Pustiti sa osobom zenskog pola koja posjeduje 90 godina je trenutno za vrhunac svega sto sam doziveo. Neopisivo je naci se u takvoj situaciji kad navaren do bola ne znas sta je sledece, sta ce se sada dogoditi.
O ovome vam mogu pricati danima ali evo jedan moj best of trip:
Jednom prilikom dok sam babi davao šat zarka je izletela iz jointa i pogodila babu pravo u oko. Nastupa opsti haos. Baba hvata za motke i stapove, vristi i razbija sve oko sebe. Jedan od prijatelja koji se tu nasao je od smeha i cimanja pao i rukom ugasio svetlo, drugi je skocio iza kreveta i poceo da place od smeha dok je babin unuk pokusavao da smiri babu i celu situaciju. Posle dugog smijanja kada se baba smirila nasli smo se u potpuno porusenoj sobi. TV i radio su bili unisteni, sto i stolice izprevrtani, namjestaja i ostalih gluposti na sve strane. Neopisivo! Ko nevjeruje neka mi se javi, dodje u Zvornik, ponese par hedova i, ma joj.

Samo jos jedna napomena. Baba ima 90 godina(neznamo koliko ce jos dugo) i je uvjek za.
Hehe sta da vam kazem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker