Babylon = Baby LONdon

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ne kontam šta s tim?
Sam mi nemojte da je neki conspiracy tipa onoga sa savijanjem dolara jer su takve stvari čista glupost.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
ne samo to..
nego ako baby london preSavines i "don Salomon" imenujes samo kao S i stavis S pred lon dobijes baby Slon

f1r^^
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
U drevna vremena Sumer i Babilon (na području današnjeg Iraka) su bila glavna središta Iluminata. London ima puno veze s Babilonom i danas je on centar Iluminata, a kraljica je glavna faca i simbol vladavine njihovog "božanskog" dnk.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Sumer je bija država. Babilon je bija grad. Reć da su Sumer i Babilon bili centri Iluinata je malo brezveze, jer Sumer nije ima glavni grad, bilo ih je više.
Babilonska kula je posljednje "zdanje" koje je sezao do nebesa, tj. do Bogova.

Bar posljednji pokušaj sa djeloičnim uspjehom. Poslin toga je Bog reka laku noć ovom našem 3. kamenčiću od sunca.

A šta se tiće tih urota...zanima me jeli iko od teoretičara urote pročita iti jedan jedini uradak nekog Masonskog ili inog autora pa pokuša donit nekakav zaključak? Dobro nečemo sad računat Newtona, Bacona, Hessea, Nichea itd, nego vako nekoga autora koji se bavi baš masonerijom, iluminatima i td.?
Don't think so...
A ako san u pravu, onda je to pristranost, a pristranost vodi u jednoumlje a jednoumlje u bezumlje...
:hippy:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Središte Iluminata je bio drevni Babilon kako je danas London, a njihovo carstvo je bilo babilonsko carstvo koliko sam ja skužio, mislim, tako se priča, neda mi se zamarati šta je sad baš istina i točno, nije mi od neke životne važnosti :) ... a kasnije je to bio Rim i rimsko carstvo, a sad London i američko i englesko carstvo :)

screenshot001xf2.jpg
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
na stranu ovih saljivdjija, drago mi je vidjet da je neko actualy pokusao povuci raspravu u smjeru u kojem sam se nadao da ce krenut. jer ono na sta sam ja ciljao je sljedece (odmah napominjem da bas i neznam sve najbolje al neke glavne crte te "povijesti" mogu dotaknuti): naime, nasa civilizacije ovakva kakvu mi poznajemo tj. kakvu nam se zeli prezentirat da ju takvu poznajemo je pocela u mezopotamijskoj dolini, kasnije je to postalo babylonsko carstvo a centar moci je bio babylon. danas imamo kao centar moci (iluminatsko srediste london). mjesto gdje je njihova moc u za cetku (baby) i mjesto gdje dostize svoj vrhunac (london). to je bila moja poveznica na sta sam ciljao..
iako ovo sta kaze exarp sa babel on i to, sve stoji ali mislim da su neke stvari josh odavno isplaniran, kao i engleski jezik i da je bilo unaprijed to smisljeno...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Mislim da nebi trebalo takve zaključke izvlačiti dopunjavanjem anagrama babilona ili čega već jer se na temelju takvih stvari ne mogu donositi sigurni zaključci nikako
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
jel gleda neko seriju hotel babylon,ko je iz srbije zna zato shto ide na rts-u..??za vas iz hrvatske ne znam mozhda imate na nekom kanalu..serija je o poslovanju hotela u londonu..tu mozhete stvoriti otprilike pravu sliku danashnjeg drushtva,ako gledate iz pravog ugla,a znam da vi gledate stvari tako..