Bad Trip

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.05.2013
15
7
3
Ovako slucajno sam naletio na ovaj forum.imam 30 banki:)i rijetko pusim travu,nekad me znala ustondirati,nekad se smijem samo,prije sam imao i malo zvucne haldze ko da cujem da neko stalno kuca,znaci znala me malo oprati paranoja i jos nesto kad god sam duvao recimo tih nekih 20 puta u zadnje 2-3 godine bio sam pripit il` pijan posto ja skoro SVAKODNEVNO konzumiram alkohol,njega volim to je supstanca koja mi 100% odgovara nazalost:)

Medjutim prije koji dan sam zapalio s frendom neku bas jaku travu,on je redovniji konzumet sve mi je bilo ok u pocetku povukao sam malo kad ono pljus ...vrtoglavica mi se javi,prije toga sam popio par piva i jos nakon toga koje pivo da ugasim zedj i poceo jos vise zalivati u tom momentu se utripam da cu se srusiti,pa znoj ,pa tripam da mi srce lupa,osluskujem se odlazim od drustva i tek tad pocinjem jos jace tripati da cu puknuti,ko da gubim kontrolu nad sobom...Ljudi ja sam se jedva smirio legnem pa ustanem ne da djavo mira,istrazivao sam malo na netu i vidio brdo slicnih iskustava,svi to opisuju kao neki panicni napad,a okidac je mariihuana.

Sve se smirilo al meni to i daje u glavi ,i fino me juce opere potpuno`trijeznog`slican napad samo mnogo mnogo manji,popijem lexilium iskuliram.Strah me je savladao da ce mi se to ponoviti.

Jel ima ko slicna iskustva?
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
nikakve tablete, a pogotovo alkohol ne kombinirat sa vutrom!! pa sto je vama ljudi ?!!?
napusis se i ides popit pive da ugasis zedj xD pa popij vode ! :D
ja komnbiniram alkohol i vu ali u umjerenim kolicinama koje su meni poznate da mi bude super...
ne znaci to da te poticem da i ti radis to, ali najbolje bi ti bilo da bjezis od alkohola, i sam znas da je zlo...
ja pijem mozda jednom u 2 mjeseca, na nekom partyu i to je to...
samo pamet u glavu :))

peace out !
 
22.05.2013
15
7
3
Svasta sam ja buraz kombinovao prije al alkohol je uvijek bila glavna baza,nista bez njega,svaki dan ga pijem skoro i to godinama.Ne trazim povod klupa,kafic,slava,koncert,fancy klub...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
tvoja situacija je sasvim normalna stvar...
dešava se svima, češće "pušačima" kao što si ti, a dešava se i hardkor pušačima...

alkohol nije uzročnik paničnog napada, nego je uzročnik sam kanabis... vjerovatno je u pitanju bila sativa, ali o tome netreba duljiti...

alkohol i kanabis često završavaju povračanjem, u nekim slučajevima... meni osobno, ja mislim, ne smeta... ali naravno kada je riječ o nekim normalnim količinama, a usput nije to loše niti izbalansirati...

opusti se, oprala te paranoja,.. čuo sam da ljudi često znaju "zaboraviti" disati kada ih tako udari neki panični napad...
nije to ništa, tako si se valjda trenutno osjećao, obuzeo te strah, još si ga dodatno pojačao svojom paranojom da nešto nije u redu i eto ti "BED TRIPA"....

opusti se, sve je ok sa tobom :)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ma majstore izbaci te tablete i alkohol iz organizma... imas skoro pa duplo vise zivotnog iskustva od mene, zato i moras znat da alkohol nece u nicem pomoc osim da brze prodje vrijeme ili da na nesto zaboravis... ja sad cigare pokusavam prestat pusit, zajebano je totalno, kad ne pusis vu, pa onda cigaru je tesko odbit, jer sam doslovno ovisan o dimu, bilo kakvom, tako svi mi smo ovisni o necem, ali bolje da pijes 3 kave na dan nego 3 litre rakije xD sretno i znam ja da ti znas sta je najbolje za tebe :)

peace out !
 
22.05.2013
15
7
3
Tnx SiD na odgovoru,mene je vise od tog loseg tripa frapiralo sto mi se to dogodilo potpuno cistom juce(nekih 5 dana nakon bed tripa)doduse nije ni blizu onome,i mogu reci da me jos pere anksioznost nakon toga.Sad ne znam sve je to u glavi il` treba proci jos vremena da vutra napusti potpuno organizam.


FlyHigh,pilsevi su najvece smece.to znam iz licnog iskustva,to sam izbacio ...al alkohola sam se pokusavao rijesitial ne ide cuga raja oko mene isto puno,to je dio folklora.
Ne pijem ja ko prije bas,sve je to umjerenije.
 
20.01.2012
9
0
0
31
Prijatelju evo ja pusim sigurno 7-8 godina travu svakodnevno,i u zadnje vrijemo sto sam stariji i meni se pocela dolazit lagana anksioznost i svatia san da jednostavno uz sve obaveze nemogu pusit toliko trave kao prije. Jedino da provas pusit manje trave,povuci dim ili dva netreba pretjerivat.I alkohol ti sigurno nije okidac za paranoju ,naravno nevalja pretjerivat,ali ja sam na sebi primjetia da mi 2 case domaceg vina uz joint cak pomognu za rjesit se tog nelagodnog osjecaja.
 
15.09.2012
19
6
0
32
jesi siguran da je bila marica?Je takve paranoje znaju bit od oni kemijskih sranja sta se prodaju...pa da ti taj lik nije donio to sranje da pusite?I da ako je trava pusi provjereno zasadi doma barem pa da poznas travu,jer ovako dok nepoznas "udarac" mozes imat paranoje
 
22.05.2013
15
7
3
@Medar prijatelju kao sto rekoh rijetko sam ti ja vario vutru,i to samo jednom mozda bez alkohola i totalno mi je bilo bezveze.Uz sve ja bih volio da se meni trava svidja vjerovatno jer ne sjebava unutrasnje organe ,kao ostale supstance.Znam ja da nije od alkohola,alkohol je moj cure usput i sad sam pripit:)
@Vutroslav ne vjerujem,da je... jaka bila jeste,a ja sam vjerovatno pretjerao a nisam sigurno 7-8mjeseci prije toga zamangijao.
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
Pelinkovac i Piva su super kombinacija
Piva-dvije i joint su također super kombinacija
Ali kad se opijes ja ti preporucam da ne pusis, ili pij manje ili nemoj pusiti uz alkohol, meni je uvjek bila istastvar kao tebi kad bi se opio i zapalio, bolje popij manje i zapali i sve 5
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
gle frende. prva i osnovna stvar. Nikad, NIKAD, NIKAD travu i alkohol skupa.
Još ok ako naduvan kreneš pit, no ako pijan pripališ joint, nek ti se nebo smiluje.
trava i alkohol međusobno izvlače ono najgore jedno iz drugog.
tako da ja na feštama u pravilu nikad ne pušim, i svi mi se čude. al eto. ako cugaš, cugaj, ako dimiš, dimi, al ne miještaj ako boga znaš
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Ista preporuka kao svi, nema mjesanja jer će te to prebit da nit ćeš uživat u cugi nit pljugi.

Ja ionako inače nepijem, čak i na svadbama i slavljima mi draže zapaliti. Ali jednom se ja i draga odlučili izbit, i uz pljugu popili bocu tekile. Od tad sam još par puta tu kombinaciju koristio, prva liga!! Kod mene samo to pali da ostanem svjestan i da mogu normalno pričat plesat itd....
 

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
Dvije najgore kombe za mene sa ganjom, mislim kad dobro popijem pa zapalim: bijelo vino, i što je najgore travarica rakija.

Mene odvali da ne mogu hodati, ali na svu sreću skonto sam šta je, pa izbjegavam ove kombinacije.

Inače, zapalit pa počet pit', to je idealna kombinacija :smoke18:
 
08.09.2016
2
0
1
35
Drugari da vam ja kažem nešto, kad popijes veću količinu alkohola i zapališ Joint (Pogotovo Čistak sa vrlo malo duahana ) pocinje te hvatati paranoja u maximalno 15 minuta, ja sam 2 sata iz tripa u trip ulazio, šta god da sam zamislio tripovao sam se i to prvi put u životu to da mi se desi nakon 10 godina pušenja marihuane.. Poslije sam otišao do tog dilera i pitao ga u vezi toga, on mi je rekao da je to bila nova droga po imenu Space ( Sinteticka droga/vrsta trave ) .. Mene je fatala vrtoglavica, tripovao sam se da ne mogu disati, sve mi se je vrtilo, citav svijet, vrijeme mi je bilo stalo.. Ne daj bože da se ikome to dogodi.. I samo da vam kažem, ne mješajte nikada travu sa Alkoholom to je najveće zlo !!! Jer jednom to kad pomješate, i kad vam se desi ovo gore što sam napisao, to ce vam se uvijek dešavati kada zapalite Joint .. Ja evo desetak mjeseci vec pusim puno manju kolicinu trave i ne mjesam je, i dan danas imam halucinacije ali nikome se nisam žalio za to, sam sam pogriješio...
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Dimim cistu vuvu,nekad i mesam sa duvanom,al mesa se kad su zalihe male... elem,a uz to znam i popit,nikad nisam imao takve bad tripove... probaj da odmoris malo od vuve,pa nakon pauze kreni sa malo vuve,mslm ce te proci bad trip :) stej haj
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
393
1.736
143
79
Sumarak
Mislim da je sve do osobe, ne podnosi svako na isti nacin iste supstance. Ja bas volim pivo s vuvom mjesat pred spavanje ono 2 limenke zuje i dobra buxna, naspavam se bas ko insan. I s drustvom uz dzox popijem limenku dvije i bude mi bas fino. Imam taj neki osjecaj kad znam da mi je dosta i koliko mi je taman. Par puta sam ko klinac dok smo se rasturali po poligonu ono pijes, pusis, pijes, pusis pa se poslije ne sjecam ni ko me nosio kuci. Treba samo bit umjeren u svemu pozz i batali opijanje svaki dan dosta u sedmici, alkohol unisti zivot, imam par slucajeva u komsiluku, alkohol im sve uzeo... :razvaljen::
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
kad popijes veću količinu alkohola i zapališ Joint (Pogotovo Čistak sa vrlo malo duahana ) pocinje te hvatati paranoja u maximalno 15 minuta, ja sam 2 sata iz tripa u trip ulazio, šta god da sam zamislio tripovao sam se i to prvi put u životu to da mi se desi nakon 10 godina pušenja marihuane.. Poslije sam otišao do tog dilera i pitao ga u vezi toga, on mi je rekao da je to bila nova droga po imenu Space ( Sinteticka droga/vrsta trave )
koliko ja vidim iz posta, ti si alkohol pomesao sa sintetikom a ne sa marihuanom, tako da nemojmo brkati loncice po pitanju paranoja. a to da je sinteticka droga vrsta trave, o toj nebulozi bolje da ne diskutujemo. i tako u pravilniku lepo pise:
12. Stop hemijskim drogama
Vutra.Org propagira obrazovanje ljudi u vezi Marihuane kao i legalizaciju iste. Iako na našem sajtu možete naći par tekstova o hemijskim drogama, strogo je zabranjeno (pogotovo na forumu) bilo kakvo diskutovanje u vezi hemijskih droga jer to može loše uticati na reputaciju našeg sajta, a mi to ne želimo. Kršenje ovog člana pravilnika povlači moderaciju vaših poruka pa čak i trajno banovanje sa foruma.