Bad Trip

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Evo moje iskustvo s alkoholom i onda vutrom:
Prije par godina nisam nešto pljugao, bilo je jednom za vikend ili jednom na mjesec... obitelj, posao uglavnom nisam imao vremena. Ako se i pljugalo bilo je uvjek veselo društvo s par gajba pivi :)
Počeo ja s pifkanima 5-6 kom i na to pljuga... simptomi su bili isti kao kod pelinkovca ;)

Imam iskustva ili shemu za feštu:
Blago pripit i onda pljugica, pa te opići dar govora... to je u 70% slučajeva. Kod nekvih privatnih fešta,
normalno tu padne i koje prase od 25-35 kg, pa takvo stanje npušenosti i pripitosti potraje u kasne jutarnje sate. I kontinuirano se ponavlja :p

Ako počneš prvo s pljuganjem vutre, kasnije možeš popiti pivo i nemaš bedtripova ;)
Ako pa se prvo napiješ pa onda pljuga(još ako nisi redovni konzument vutre), hmm... e onda ima i šarenih boja i unicorna :p

peace!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
Screen-Shot-2015-07-05-at-1.22.35-PM.png
sve je to do tolerancije i do osobe:D
inace:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Blader
21.01.2014
91
158
33
Evo i moj mali doprinos.Iskustva s alkoholom.

Odmah da kazem da sam nekad cesto mjesao alkohol i vutru.

Prvi put mi je doslo zlo, ali ne samo u zelucu nego i u glavi. Nisam mogao nista nego sjediti i povracati, beskrajno dugo povracati, onako na suho, ako me kuzite.
I nisam mogao otvoriti oci nikako, jer bi mi se pocela slika trest ili gore-dolje ili lijevo-desno, od cega bi mi se opet povracalo.:zvezda::

I drugi put isto tako. Isto. Tako.:D

Treci put je bio presudan. Da, znam, uporan sam:D Sad je smjesno, a tada sam htio umrijet u jednom trenutku. Bili smo kod frenda doma, u vrtu i cugali i pusili, opustanje i to. Kasnije navecer me isto tako ulovila mucnina i proljev istovremeno. Prvo sam povratio po nekom povrcu valjda, onda sam morao trcati na wc i usput povratio u sudoper i kroz prozor. Kad sam dosao napokon do wc-a, e onda je krenula igranka, sa skoljke na umivaonik, sa umivaonika na skoljku. Skoljke sam se brzo rijesio, ali povracanja nikako, isto kao i prva dva puta. I to je bilo to, tad sam rekao nikad vise.

Sve sto sam naucio, naucio sam na tezi nacin:razvaljen::

Sad maricu mjesam samo sa kavom, sokom ili cajem. I to jos pazim da nije prejak. Piva max jedna od pola litre i to samo na plazi da vlazim usta
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
07.02.2014
6
3
3
U potpunosti se slazem sa svim navedenim u ovoj temi.

Ako ste isplanirali da pijete jedan dan, onda taj dan u potpunosti zaobidjite marihuanu, jer puno alkohola pa kanabis = beton.
Nije losa kombinacija prvo se napušiti pa onda poceti cugati, svako naredno piće cak na neki nacin ce vas i " trezniti " :D

Nisam pusio travu skoro pa 4 godine, pa sam ponovo poceo, a u tom periodu dok sam prestao navukao sam se na alkohol :D , nije sad bas svakodnevni, bude tu i perioda kad nista ne pijem, al da se pilo, pilo se :D. I onda kad sam ponovo poceo da dimim travu, provalio sam foru, ako sam isplanirao da pijem jedno vece, znaci pijem kao konj, na samom kraju veceri, kad vec hocu da idem kuci, ili da idem spavati, e onda treba popušiti dzoint :D , taj dzoint ce vas onako pjane oterati u samu crnu zemlju, i bukvalno cete se odma onesvestiti u krevet, znaci dejstvo marihuane necete moci ni da osetite, al zato cete se sutradan probuditi sa mnogo, mnogo manjim mamurlukom nego da niste pušili travu :) , pritom cete zbog marihuane dosta bolje i odspavatu.

I da, sto se tice samog bed tripa u potupnosti vas mogu razumeti kolega :D , zbog identicnih problema sam morao da batalim kanabis jako dugo dugo vremena, sad sam vec zagazaio u 30 te , i kad pusim, trudim se da to bude ponekad i samo jedan , dva dima , sasvim dovoljno, al opet doduse blagi panicni napadi me cimnu na 10-15 min al bude sve ok posle, prefeiram indice poput master kusha u ovim starim danim :)

svako dobro :)
 
09.07.2017
6
9
3
34
Nisam duvao od srednje, pre 8,9 godina, i tad sam imao svaki put los trip, neka nervoza, sve mislim da svi gledaju u mene i zanju da sam napusen, sinoc zapalih u nekom drustvu, izgubio se skroz, poceo da setam, jer me uhvatio neki strah, pa se vratim i samo sedim i gledam u jednu tacku, bez razgovora. Svega se secam, i sad kad se setim, bas sam lose tripovao. Posle par sati, sam se normalizovao i poceo da pricam :O
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
normalna pojava kod nekih duvača
ako te to jako pere,drugi puta povuci samo 2-4 dima
i najbitnije ... izbaci sam sebe iz svog fokusa :)
trošiš resurse thc-a bezveze ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
09.07.2017
6
9
3
34
Rece da je neki hibrid, a da sam preduvao, moguce, jer sam cimao kao blesav, dok druga strana je lagano vukla i bilo im je super. Bez tripova.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
29.01.2016
2
1
1
29
Nisam duvao od srednje, pre 8,9 godina, i tad sam imao svaki put los trip, neka nervoza, sve mislim da svi gledaju u mene i zanju da sam napusen, sinoc zapalih u nekom drustvu, izgubio se skroz, poceo da setam, jer me uhvatio neki strah, pa se vratim i samo sedim i gledam u jednu tacku, bez razgovora. Svega se secam, i sad kad se setim, bas sam lose tripovao. Posle par sati, sam se normalizovao i poceo da pricam :O
Klasican danak neiskustvu, sve dolazi sa iskustvom, tako da moras da pojacas trening :D ili za pocetak da slabije uvlacis....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Nisam duvao od srednje, pre 8,9 godina, i tad sam imao svaki put los trip, neka nervoza, sve mislim da svi gledaju u mene i zanju da sam napusen, sinoc zapalih u nekom drustvu, izgubio se skroz, poceo da setam, jer me uhvatio neki strah, pa se vratim i samo sedim i gledam u jednu tacku, bez razgovora. Svega se secam, i sad kad se setim, bas sam lose tripovao. Posle par sati, sam se normalizovao i poceo da pricam :O


Drug prije svega moj savjet ti je da odeš negdje sa društvom gdje ne misliš da će te neko vidjet, policija i slično, sa drugom otvori neku temu kad se počne duvat i dalje s njim pričaj dok buksna kruži prijač onda nastavite pričat pa malo nešto smiješno i zaboraviš da si pušio i odjednom ćeš skontat da te ufatila.
Fino društvo fina priča par buksni ništa bolje nema paranoje niko od tog nije umro ako srce lupa nek lupa bolje da lupa nego da ne lupa unormalit će se održati par min ignoriši to.

Bitno je da ti bude lijepo uglavi dok ne kreneš pušit

Ako bude vidjet će me neko policija :murija: Jesul mi crvene oči skontaće sbiting_nail-biting_100-100.gif
me tad paranoja radi i ubrzano lupanje srca
Opusti se boli te za sve moraš bit opušten i ne misli na loše samo pozitiva :joint::joint:
Samo davaj prebrodit ćeš ti to

Ko puši zdravlje ruši, ko duva zmaj ga čuva
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
09.07.2017
6
9
3
34
Hvala vam na odgovorima, pa da tako cu i da uradim :D, sad sve nesto nemam vremena, ali on cuci u fijoci i zeli me :D
Ja dugo nisam, i onda sam preterao sa cimanjem, i eto, los trip :D trebao sam bolje da se spremim, ali sada sam bogatiji za jedno iskustvo, pa znam kako cu, hvala vam svima jos jednom!
 

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
36
sorry što ti pišem u temi...
da ne otvaram novu temu,
pitanje za iskusne: da li je ok ako uberem komadić biljke nakon 10-ak dana cvjetanja (danas) i osušim i zapalim joint, tj. kako će djelovati?