Bad trip

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.06.2018
0
3
2
28
Ovako, juce sam ispusio oko 0.5, oci su mi brzo zacrvenele, sedeo sam i sve je bilo lepo narednih 10 minuta dok se odjednom nisam osvestio i niotkuda stojao u drugoj sobi i nista mi nije jasno nicega se ne secam, tu padam na krevet i sve vidim tako usporeno i svaki pokret koji vidim mi se ponavlja, ne cujem nista samo zujanje frizidera i slicno, zatvorim oci na nekoliko sekundi i odjednom brzo ustajem i ok mi je sve nekoliko sekundi pokusavam da skontam da li sanjam, stojim i dok razmisljam zatvore mi se oci i opet se brzo budim i opet sve zaboravljam, srce mi lupa nenormalno, sav se znojim, osecam se uzasno, trcim napolje i vicem jako da proverim da li je ovo moj svet, vracam se kuci, sve isto se ponavlja, valjam se po podu i molim boga da ovo prestane, ne znam ni sta mi se desava, mislim sve vreme da li je mozdani udar ili nesto slicno, drzalo me je 2h, iskreno jedva sam preziveo. Interesuje me da li sam ovo upao u bad trip ili nesto slicno, kako je ovo moglo da se desi od ovako male kolicine, i zasto se bas meni ovo desilo? I da li da prestanem sa konzumiranjem zauvek ili samo da odmorim neko vreme?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ko je mućko kolu..
@hjamer izbijegavaj takav tip vutre, i bog sami zna sa čim špricaju, kada bi ti rekao, ne bi više ni pomislio da zapališ takvo nešto, no neda mi se ponavljat 600 puta, pretraži po forumu o albanki pa bom čitaj.. Pisano je dosta o tome..
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
200
866
93
Bro lakše to malo, prepušio si se samo, meni ujutro i po danu uopce ne treba puno vuve, aj navecer mi paše stovise haha :idea:

A albanka mi nije loša uopče, to je sve obicna outdoor trava. mjesto sadnje je bas vrhunska klima, definitivno bolje nego igdje u exyu, tak da to fino sazrije, samo je useru što je pakuju i normalno bude sprešana, nije isto kao teglirani bud, al sve u svemu ok trava i vjerujem da nije špricana zasto bi bila?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: LupusHerbivor

mladji referent

Aktivan Član
06.03.2018
297
1.490
143
36
Ja se secam kao klinac kad sam poceo da konzumiram nama dragu biljku pusili smo neko smece,bila je sitna,kao prah,kao da ju je neko spremao za buksnu pa je tako pakovao. Sunce ti kalajisano radila je fest sat vremena i onda kao da ti neko okaci ono topovsko djule oko vrata... kako smo bili iskusniji nabavljali smo sve bolju vutru ali ta sa pocetka mi je ostala urezana u vugla :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.