Bad trip?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Ja bih platio ozbiljne pare da mi pođe za rukom predimiti se :D
Kad se jednom stiltaš, nebuš to zaboravio!
A, cure su postale gore od muških, samim ponašanjem!
Navozim se glupačica i naslušam takvih gluposti, da je meni neugodno!
...to smo i mi radili, ali to može biti opasno...kod mene je jedan nastradao na tu foru...počeo je padat, ovi okolo ga debili nisu uspijeli uhvatit i na kraju je lupio glavom u pod :(

Ja se danas pitam, jel mene uopče tko ulovio :zvezda::
 

shema1950

Aktivan Član
30.08.2017
66
334
53
Pozdrav, jel moguce da se od trave padne u nesvijest, dvaput mi se dogodilo to, a prvi pit je bilo kobno udario glavom od asfalt i dvije operacije?!
Jer nalazi su svi dobro sve super a konzumira san samo travu netom prije toga..
Mozda 10ak dimova nabrzaka i naglo dizanje pa zbog toga, sad san sta pusiti zadnja 2 ipo miseca zbog toga, jel mozda samo bad trip nekakav ili naglo prepusavanje?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.028
358
Šta naglo dizanje? Jesil čučo dok si vuko dimove, pa poslije naglo usto? Ako je tako, moguće da je nesvjestica uslijedila zbog naglog ustajanja iz čučećeg položaja.
 

JohnnyJohnny

Aktivan Član
21.05.2023
208
830
93
Desilo mi se 2x. Prvi puta na bas bas bas gladan stomak (citaj prazan) ispusio bruku i pala mi "zavjesa" na oci, a trehnuo i ja od zemlju.
Drugi put, trebalo se brzo ispusiti par komada prije nego sto ce se negdje krenuti i nesto se desilo, neki poziv hitan, ustao naglo sa kauca i pao naprijed. Bio offline oko jedne minute, brzo dosao sebi.
Izguglaj sinkopa hipotenzija, mozda te to sastavilo tijekom konzumiranja. Ako su nalazi dobri, licno ne vjerujem da je ista do trave :)
I savjet jedan, cisto da si sklonis odredjene brige, otidji i uradi EEG, poslusaj me :)
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com
Ako padaš u nesvest, a kažeš sve je ostalo u redu (pretpostavljam da pod nalazi misliš na lekarske nalaze) i pritom, dovodiš sebe u veliku opasnost, bolje nemoj ni da pušiš više i gotovo.
 

JohnnyJohnny

Aktivan Član
21.05.2023
208
830
93
Ne bih ja stavljao tacku tako brzo na to... licno moje misljenje jel.
Mozes li napisati sta prethodi tome molim te, jer nema logike da ti "padne zavjesa" samo eto tako na oci i da se srusis, razumijes? Ima jedna dijagnoza, ali iskreno ne vjerujem da je to to.
Da li imas osjecaj da ti se "skupe" pluca, da ne mozes udahnuti, da li hiperventiliras prije padanja, ohlade ti se ruke...? De navedi nesto... :)
I koliko je vremena proslo izmedju tih padanja, izmedju ta 2 puta? Pitam te ovo jer imam prijatelja kojem se slicno desilo i sve dobri nalazi bili pa da uporedimo s tobom, da bih te sto bolje posavjetovao. U zdravlje :vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo