bad trip

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grennko

Banned
Banovan
03.09.2009
3
0
0
32
Hy ja sam među novijima u ovoj org.ali me zanima jedna stvar i dali je to još netko doživio ili slično.Radi se o bad tripu ali ne regularnom nego onom nakoji jedno vrijeme možeš utjecat a jedno vrijeme ne.
Kao u što većina ljudi zna bad trip može bit bilo kakav ali kod mene je malo drukčije.Kontrola je moguća ali ne izvediva,događaju mi se jaki bolovi u glavi ali kao neka vrsta prosvlijetnjenosti trudim se to shvatit ali ne mogu iako kao da znam što mi se događa,ali mi je neopisiv strah u glavi kojeg ne mogu kontrolirat dok sve drugo na neki način mogu.Ako netko ima nešto slično volio bi da podijeli samnom ili da mi objasni o čemu se radi.
 

grennko

Banned
Banovan
03.09.2009
3
0
0
32
Ne želim ici doktoru jer mi i povijest nije bas bajna snjima a voliom pusit dim i imam veliku ljubav prema growu iako mi se to nekad događa.Ono što ja želim sa dimom je to da budem više od high zapravo da odem u drugo stanje i da shvatim sta mi se to događa.Sad imam indoor Northen lights 3 kom i vjerujem da ću napravit jako jak dim ovaj puta ne mora biti fin samo exstra jak pa da onda vidim da li ću nešta shvatit a i sam ne znam šta.
 
14.07.2011
8
0
0
30
Iz mojeg iskustva nikada mi se nije desilo ništa slično ali kad sam na bad tripu čujem jako čudne zvukove..sory šta upadam u temu..čujem kao da me netko stalno zove, čujem nešto što zapravo kad nisam high ne čujem..neka paranoja..užas, stvarno čudno O.0 ..
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
greenko mislim da znam na sta mislis, svi mi zabrijavamo, nekad dobro (uglavnom dobro), a nekad ne znas sta bi jer te zapravio trava vrati u neku realnost i onda razmisljas sta sad.?
moj savijet
probaj pusit nesto slabije
nesto sto te nece prat tako dubokoumno, nego vise high
sto te nece poticat da sam sebi postavljas pitanja koja ''nemaju misla''
nie da nemaju smisla, nie cak ni da su ne vazna,
al fokusiraj se na ono nad cim imas kontrolu
trenutno mentalno stanje ti dosta utijece na feeling kad se maznes
nadam se da razumijes
nemoj pusit kad si psihicki sje*an il kad te muci nesto u nadi da ce to nestat kad se napusis, samo te moze potac na jos dublje razmisljanje o tome
pusi zbog zadovoljsta ne ubijanja problema
trava nie sredstvo za bjezanje iz realnosti
vec (barem ju ja tako vidim) nesto sto te dize,
opet ne samo zbog zabave vec nekog zadovoljstva, relaksacije tesko mi to opisat

nadam se da si razumio sta sam htio rec, da nisam bezveze piso
ispricavam se ostalim clanovima foruma zbog velikog teksta

al dosadno mi je i zelim ''pomoc'' drugu ;)
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
pa mozda si samo malo ne stabilna licnost, ne siguran u sebe itd. ja jesam, a tako nesto mi se desava kad mi npr. ne odgovara nesto u mom okruzenju... opet ima veze i sa godinama i zivotnim iskustvom.....a do toga moze doci i samo zbog popusene prevelike kolicine. UVEK TREBA IMATI MERU I ZNATI KAD JE DOSTA. ali opet ima veze sa psihickim trenutnim stanjem, bar ja tako mislim, ali ne mora da znaci......

Love and Peace
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
ma strah od cega? cega se bojis, njgore je biti paranoican kada udaras, to si sjebe haj i onda dobije to suoci se s tim strahom cist i onda ga dokrajci naduvan
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Mozda ti je trava trigger za neki anksiozni napad, de znam...Uglavnom, nesto izlazi na povrsinu...Pokusaj objektivno da gledas na to, samo posmatraj sta ti se desava i budi svestan toga, ali ne daj da te povuce taj strah ili bilo koj drugi osecaj...samo posvedoci i pokusaj da skapiras zasto i kako....I tako naucis nesto vise o sebi...
A za bolove u glavi...hmm, to bi vec moglo da bude za*ebano...Ali sigurno da ti ne prija nesto, ili kolicin aili jacina...tu moze svasta da bude...Kod mene je recimo bas obrnuto...Ja od kad duvam skoro svakodnevno, glava me nije zabolela ni jednom! A pre sam imala nenormalno jake glavobolje svakog dana...Tako da nesto radis pogresno...