Bagseed grow,HPS 250w by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Pozdrav ljudi,evo da Vam predstavim svoj trenutni grow. Radi se o sjemenu nepoznate sorte,već neko vrijeme stoji mi par sjemenki što sam povadio iz vrhova kad bih naletio na nešto dobro,tako da nije neka brlja u pitanju,valjda. :) Idem na ćoravo ovaj puta,pa ćemo vidjeti na šta će to ličiti.

BOX: stari box u kojemu već par godina growam,120x70x50. dosta je istrošen,raskliman,100 puta krpan,al ne da se,još je u pogonu.
SVIJETLO: HPS 250W s cooltube-om
VENTILACIJA: ne znam točne karakteristike ventilatora,ali imam jedan da izvlači iz cooltube-a vrući zrak u crijevo koje je spojeno na još jedan ventilator na vrhu. unutra mali stolni ventilator koji radi non stop i miješa zrak u boxu.
ZEMLJA: Kombinacija Composane,Plantele Balkonie i ostataka zemlje od prošlog growa,luda kombinacija hehe. Posuda je 22 litre,zemlje ima cca 17 litara ukupno.
GNOJIVA: Floravit za listanje NPK 8:4:4 (to ako bude potrebe dat ću) i klasika Plantela Cvet za cvijetanje
REŽIM SVJETLA: zbog raznih okolnosti,osuđen sam na 12/12 od starta
TRENING: lst

Ne znam u čemu je problem ali preko laptopa mi neće na stranici uploadat slike preko opcije ˝Dodaj datoteku˝,to mi već sigurno više od godinu dana predstavlja problem,tako da ću preko Postimage-a stavljati slike.

Danas joj je 12. dan na 12/12,nije nešto veličinom kao što bi bila da je u normalnoj vegetaciji,ali dobro je dok tera,tako da nije bed,nadoknadit će ona. :)


https://postimage.org/
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Hvala ljudi na podršci i dobrim željama vezano za grow. :)

@PowerSeed stavio sam jednu jer bi mi bilo žao da sve tri recimo budu cure,onda bih se morao riješiti barem jedne. :) ne planiram ovu čak ni previše vezati,pustit ću je da raste,eventualno malo ove najviše vrhove stavit u ravninu. da stavim dvije,čak i onda bi mi bila gužva u boxu,a i lakše mi je hendlat jednu. sad,ako bude mudonja,ponovit ću postupak,nema presinga,idemo lagano pa šta bude. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Sretno i veselo neka bude. Ja sam u zadnjih par growova sa domajama isao drugom metodom koja mi se pokazala ucinkovita. Rezim svjetla tjeram na 18/6 sa tim da im izmjedju 7 i 10 dana grunem dozu NovaloN-a. Novalon triga cvjetanje. Oko 20-tog dana vidis na cemu si. Biljka kad je od starta na 12/12 isto pokaze spol oko 20-tog dana tako da mislim da je moj pristup isplativiji... mislim uvijek mozes revegetirat biljku ali nikad nece bit jaka ko sta ce bit ova koja je ko mladica primala vise svjetla.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
situacija mi je takva da mi je box praktički u dnevnom boravku,imam dvoje djece koje sve živo zanima i svugdje zaviruju,jbg djeca ko djeca. :) e sad,box mi se pali u 22h kad već spavaju,a gasi se u 10 ujutro. onaj period ujutro kad se spremamo za vrtić i školu ni ne obraćaju pažnju na box jer se tek probude pa nisu ničeg svjesne. :) dođe vikend,nekako ih zaokupim do 10 da ni ne primjete na box. da mi radi do 4 popodne sigurno bi primjetile zujanje ventilatora,pa bi bilo pitanja ˝šta je to,zašto zuji i sl.˝ ne želim se dovesti u situaciju da mi se mala u školi izlane da tata ima ormar koji zuji. zato je to ormar u kojem čuvam neke ˝vrijedne stvari˝ i pod lokotom je. moram prije svega na sigurnost paziti. zato od starta idem na 12/12. kad ću jednom biti u mogućnosti,pregradit ću dio stana u ostavu,pa ću tamo smjestiti box u kojem ću moći normalnu vegetaciju odraditi i grow po ps-u. dotad ću se morati ovako strpiti i raditi 12/12 od starta. sretan sam što uopće mogu growati dok mi je box tu gdje je. :)
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Nadam se da je cura ;)Sretno
I ja imam problem sa djetetom al kroz neko vrijeme ću pregradit dio jedne sobe,taman imam 1,5 x 1,5,al moram se strpjet još.
Moja je več izlanula tako da trenutno ništa