BAKSUZIJA By: @ZUTRA_420

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.01.2016
47
95
18
32
Pozdrav drugovi i durgarice evo i ja se sjetio otvoriti dnevnik :p
Nadam se da ce zavrsiti onako kako treba, ovo mi je prvi grow da se razumijemo :D
Odlucio sam se da posadim jednu biljku jer mi je dosta zezanja sa ulicnim smecem...
Ehh ovako:
Sjeme: random, nasao ga u jako dobroj lokalnoj vutri
Zemlja: nije kupovna ali je jako kvalitetna sto cete vidjeti i sami :)
Rasvjeta: 2 cfl sijalice (sad svi kontate dal je to uopce moguce) posto je trenutno na cvjetanju 2700k su obje..
Box: sklepao sam ga od stola za racunar dosta za jednu biljozu..

Eh drugari to su neke osnovne informacije, koristim obicnu vodu za zalijevanje, ne mjerim ph, po biljci vidim da je sve okej i da joj ova voda prija :)

Da se vratim na rasvjetu.. Koliko sam pratio po forumu svi ovi pocetnici koji koriste 2-3 cfl sijalice se raspituju dal je to dosta ttamo vamo.. I naravno iskusniji clanovi govore da ne pati biljku il da kupi neku bolju rasvjetu ili da baci biljku.. Ja hocu da dokazem svima da se moze gajiti sa samo dvije cfl sijalice :D

Unutar boxa nalazi se vent koji radi 24 h.. Temperaturu pazim znaci sobna temp je od 20 do 30 max.. Posto imam centralno grijanje ponekad stavim mokar rucnik na radijator da bi se malo vlaga digla..

Drugari to je to za sad, uskoro slike moje ljepotice i boxa pozz :let:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.448
163
Sve ok ,hehe , pogledaj jos malo po njoj i trazi gde pise neki broj sa W , to je ono sto je bitno ...
 
31.01.2016
47
95
18
32
Ne pise na njoj evo upravo sam gledao a nemam kutiju od sijalice msm dobio sam ih od frenda.. Pise samo to sto sam gore napisao i pise 2700k neki brojevi i sa druge strane "Osram Made in Germany "
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Frend,nznm sta ces i kome da dokazes? Mslm cemu to,ja cu growat biljku i pod obicnom zaruljom,al u pitanju su rezultati... :) evo posto izigravas pro growera,a mi smo svi amateri,neka bude tako... licno,sto se tice mene,ja sam jos amater ;) ali sto se tice ovog foruma,ovaj forum je prvenstveno namenjen u lekovite svrhe i kako bi pomogao svima u edukovanju Canabisa... Da ne duzim jos kakve svrhe su foruma,al eto,to neka budu glavne... I sad dodje neko kome treba ulje,da bi se lecio... strain koji je osetljiv na gnojivo ili manjak vode,PH itd.... (a ti imas random seme) a sto se tice osvetljenja,frend tu nemam reci... nznm sta bi bilo pogresno kod tebe tu,osim sto nzns koliko wati imaju CFL-ke-aj uslikaj to majke ti... ja imam od 23w pa do 150w tako redom da ne nabrajam,pa mslm da cu ja ili neko drugi znati(koliko W imaju) sto bolja rasveta,bolji kvalitet,bolji kvantitet,a samim tim i dobijes vise ulja,a kad sno kod ulja,sta mislis koliko bi se moglo od te tvoje biljkice dobiti ml ulja,a eto i dima :) ? Nego,nesto yebe ovaj grow,a da... Jer si napravio gresku sto nisi od starta rezim svetla stavio na 12/12 da vidis jesi li u igri... pa onda da odradis flip za vege ;) i kakav ti je ovo uvod u dnevnik,jel si frend procitao uopste upute kako otvoriti dnevnik... ili si tipa ti dosao kao neki budja da yebes sad ovde kako si glavni baja,vidi se po spiki da si neki klinac,a i po tvojim rukama... nego del del kao sto reko ja sam amater,a cim je dnevnik u toku,a nije na yard,ajde da ispratim ovo,mozda nesto i naucim... Sve u svemu zelim ti srecan uzgoj,a sto se tice bericetnog,hmmm budemo videli,a da i neka bude cura... peace:popcorn::
 
31.01.2016
47
95
18
32
@L0oD kume ja ne izigravam nikakvog pro growera, i ja kazem da sam amater ovo mi je prva biljka kuzis? Nisam kontao praviti ulje.. Ja vas postujem sve jer pod jedan novi sam na forumu i nemam ja sta kome pametovat.. Pokazala je spol zenka je u pitanju :D
Svrha ovog growa je ljubav prema marici, i bar cu znat sta pusim.. Jer vecinom se prodaju prskana sranja od kojih ti mozak stane..
Ti si sve pogresno protumacio ja se nisam ovdje dosao nikome dokazivat ni glumit nekog glavnog tipa.. Hvala ti na ovim zeljama, eto vidjet cemo sta ce na kraju ispast..
Ja sam zadovoljan koliko god dadne i imam u planu poslije ove jos jednu startat.
Sutra cu post slike sijalice to je to, pozz

@ZUTRA_420 aj daj više slike tih CFLki, šta ćemo se sad igrat skrivača. Svaki info treba izvlačit iz tebe ko vodu iz suhog bunara. A ja ti dokažem da mogu i pod jednom CFL-kom uzgojiti, dovoljna mi od 125w.

Jel mozes pricekat do sutra? Cemu zurba o_O
Vjerujem da mozes nisam ja nista rekao ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Mahnita

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja ti zelim sretan grow. al ako je poenta u dve cfl lampe bitno je da li su dve od 32w ili 55w ili 125w. moras saznati koje lempe imas da bi mogli komentarisati, ovako samo dve cfl od 2700K nista veliko nikom ne znaci. furaj pa da vidimo kako ce te dve odraditi cvetanje. i saznaj koje su :)