Balast - Prigusnica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
da, zanimljivo mi je da je ima u vise ducana, a nigdje ne mogu naci ni rijec o njoj. mislim da preskacem..

za green power sam citao ovdje da su ok i da se ne griju puno. ima i Green Power 400W + verzija za 560kn

Prigušnica ima prebacivač s kojim možete postaviti na 440W (superlumens)

mislim da cu nju piknut :)



* * *

Stigla mi green power+ prigusnica sa hempatije,ali malo je izgrebana. Izgleda cak kao da je rabljena i na njoj warranty seal 07\2013. Ne kuzim bas 20170605_103900.jpg

20170605_103909.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Poslao im mail. cekam odgovor. nije mi jasan ovaj warranty seal 07/2013. mislim sumnjam da je ovo proizvedeno 2013. ovaj model je koliko sam skuzio dosta nov. ne znam u biti sta je taj warranty seal?

jel vase budu ovako izgrebane? teske su pa si mislim ajde moze se dogodit, ali ipak mi je sumnjivo..

* * *

Dobio odgovor da ne prodaju rabljenu opremu, tj. da je nova, a sve budu izgrebane sa straznje strane zbog tezine i povlacenja po traci i slicno u tvornici. Sta ja znam, vjerujem da je tako jer stvarno je teska dosta..

* * *

Htio bas zasarafit ovu prigusnicu na komad plastike ili neceg pa na zid, ali toliko su ju glupo napravili da nema ni jednu rupu kroz koju bi mogao stavit saraf. ima dvije bocne rupe ali one bi mogle samo za komad zice ili nesto pa nek visi. Ovo me sokira. Oni se bave ovim, u uputama kazu da se mora montirati uspravno, a ne naprave jednu rupu za neki saraf da bi se mogla uspravno montirat. jos im i ispadaju sarafi sta drze spojcine za balast.

svasta
 
Poslednja izmena od urednika: