Balcony grow :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ma ko te j..e kad si najpametniji bolje da cutis ja sam ti samo rekao da obrises i o5 ponavljam da OBRIŠEŠ post iz covekovog dnevnika spamas dzabe i sta koga boli q..c za tvoje pistile!bolje i nemoj da se pojavljujes i ne prozivaj me za dzabe nisam se pravio pametan,niti sam pametan a i to nije bitno uopste niti ima veze sa tvojim pistilima lol...
SRY LikeItGreen ali morao sam da ogovorim,samim tim ispadam gluplji od bilo koga ali jbg htedoh da cutim ali kad sam video ovo da smo mi ustogljeni CcCcCc...covek me i ne zna a lupa gluposti
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
@gandja-a ti se nemoj zamarat,al nemoras ni vise postat,e....a kak cemo mi bez tebe smrc..smrc
necu ni ja moc spavat!!!!i zipa na rjecnik bahati nisi procito 2 A4 strane o uzgoju..

p.s.sory na oftopicu!
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
:clap::clap::clap:
nema spavanja nikako :ludaci_lol:
Ne vredi ni onaj insekticid pobije ih on ali o5 se stvaraju :S ne znam sta da radim(mada sada ih ima mnogo manje)
 
02.06.2009
48
5
0
43
borim se sa spider mitesima, ponekad imam osjećaj da ih je manje, a ponekad da su napredovale...uglavnom, od 4 biljoze, 3 su zdrave, vrhovi se popunjavaju, ali jedna je gotova...počela e cvjetati, međutim stala je i čini mi se da ću je morati izguliti i baciti u smeće...evo par fotki













 
02.06.2009
48
5
0
43
pozdrav svima...bliži se harvesting day za jednu od mojih bebica...e sad, kako sam imao probleme sa spidermitesima, tj. imam ih još uvijek, ali sam ih sveo na minimum, zanima me što se događa sa biljkom nakon branja? da li i dalje postoji opasnost da je bube izjedaju dok se suši ili im više nije zanimljiva? I dajte mi neki link di ima sve o sušenju...

još jedno pitanje...netko kaže da se biljke ne zalijevaju 10 dana prije harvestinga...jel to istina ili?

sutra ću staviti svježe slike
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
ma mozes raditi kako ti je volja kao izvuce maximum ako je ne zalivas ne bas 10 dana...i ako ti odstoji 2 dana u mraku na samom kraju!A to 10-15 dana pred kraj zalivas samo obicnom vodom bez ikakvog djubrenja da se biljka ispere i da ima prijatniji ukus,a ne na djubrivo :D
to je sve od mene ako ti bude nesto od pomoci
p0z
 

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
ili napraviš water curing i riješiš ispiranje i bube odjednom...voda će izvlačit gnojivo a mitesi nek drže dah ak mogu
 
02.06.2009
48
5
0
43








evo par sličica...jel problem ako se tu i tamo pokoji listić osuši? vidite sami po slikama da smo u velikom finalu...baš me zanima količina...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Nije problem, kad krene u jetanje donji listovi pocnu zutii, sasvim normalno...btw prejebeno!:sun2:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Od zadnji puta od kad san ih vidija dobro su narasle :)
Zanimljivo,ipak su prerasle zid balkona,izgleda da ti ih je bilo žao malo mučiti LST-om .:))
Lijepo to ide,svaka čast:thumb:
 
02.06.2009
48
5
0
43
meni se čini da su ove 2 na slikama u velikom finalu...količina kakva bude, nisam opterećen, jedna od njih ima miris ubojicu, onako nešto nikad nisam osjetio...i dalje me muče i bube, i počeli su tu i tamo listovi žutiti...što vam se čini, jel ovo spremno za harvest?













 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
nije,pusti jos koj tjedan (dobro je vrjeme)..i bit ce delicije..
poz..
 
02.06.2009
48
5
0
43
gloss_zelenky je napisao(la):
koliko to ima sati direktnog sunca? :icon_lol:

preloš urod, jeli?

a što ću mu ja, bilo je dosta sunca, barem 5 sati dnevno do prije mjesec dana...sad imaju malo manje, 3-4...ha, koliko bude, bude...ne brinem se o urodu, jer s obzirom da sam pušač rekreativac, imat ću za godinu dana...nego me brine, što je ovaj jedna počela žutjeti, da ne govorim kako su je spider mitesi iznapadali sa svih strana...mislim da ću biti prisiljen ubrati je malo ranije, za nekih 4-5 dana najkasnije...
 
02.06.2009
48
5
0
43
dakle...učinilo mi se da je vrijeme za harvest, pa sam ga sinoć i obavio...evo vam par slika...ovo su vrhovi sa 2 biljke, a ostala mi je još jedna sativa, koja će vjerojatno malo kasnije sazriti...e sad, recite mi otprilike koliko se dana treba sušiti i kad se stavlja u hermetički zatvorenu teglu?


 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
(mogo si to jos malo pustit)...jedno5-10 dana ovisi o ventilaciji,i ka se posuse na curing u teglu...
uzivaj
 
02.06.2009
48
5
0
43
eco je napisao(la):
(mogo si to jos malo pustit)...jedno5-10 dana ovisi o ventilaciji,i ka se posuse na curing u teglu...
uzivaj

a jbg, biljka broj 4 se nekako presušila, i nisam zadovoljan, pa me bilo strah da se isto ne dogodi i sa 1, a pistile su poprilično posmeđile...znači za 5 dana smoke report? :D

to curing u teglu...to se samo zatvori u teglu, ili je to ona shema s vodom?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.