Balcony grow :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
lepo lepo al steta nije to jos gotovo al sta ces sad je gotovo uzivaj u dimu :)
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
LikeItGreen je napisao(la):
a jbg, biljka broj 4 se nekako presušila, i nisam zadovoljan, pa me bilo strah da se isto ne dogodi i sa 1, a pistile su poprilično posmeđile...znači za 5 dana smoke report? :D

to curing u teglu...to se samo zatvori u teglu, ili je to ona shema s vodom?

možeš ti i smoke report za 3 dana napravit, al odradi barem tjedan, isplati se čekat... što se bolje osuši i dim je bolji :)

water curing je metoda s vodom gdje se izvlače nečistoće, meni osobno i nije baš nešto draga ;)
 
02.06.2009
48
5
0
43
evo i pušačkog izvješća, hahahah...sušilo se nekih 6 dana i od straha da se nije presušilo, ja spremio u teglu. tokom proteklih tjedan dana, podijelio sam nešto bliskim prijateljima, ali ja nisam kušao do danas zbog neke viroze, bla, bla...eh, da sam znao da je ovako dobra, pušio bih i za vrijeme viroze.svi su mi govorili da je marihuana show, ali nisam vjerovao da će mi prvi grow biti tako ubitačan. smijalica, 20 minuta nisam mogao sklepati normalnu facu, a sada me lipo spustilo i voziiiii...lagano se puši, miris je mrak...prepreprezadovoljan...to je bila biljka 1, za par dana stiže biljka 4 na degustaciju. e da, od 2 biljke sam dobio sve skupa oko 180 gr suhog...isključivo budovi

u sobi mi je ostala još jedna, ženska, međutim ja prije par dana gledam, kad ono par vrhova muški!!! dvocijevka, mamu mu *****...recite mi što sad, hoće li oni budovi koji su ženski biti upotrebljivi?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
to sto ti je u tegli ponekat provetravaj da nedodje do plesni .. to jos nije suvo potpuno sam siguran ima tamo vlage jos ... samo im daj svezeg vazduha i nece biti poblema..
a za pitanje moras sliku staviti da bi dobio odgovor ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.