Balcony grow :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
02.06.2009
48
5
0
43
imam osjećaj da sam na krivom podforumu otvorio post, pa sad otvaram ovdje...

dakle, ni in ni ou grow, već balkon grow :)

biljoze su stare 3 mjeseca, ne znam koja je sorta, prijatelj mi je dao sjemenke, pa sam ih posadio...ovo mi je inače prvi grow...

neko se vrijeme nisam javljao, pa evo update...otvorite galeriju, i pogledajte da li se može već vidjeti spol...biljchice su stvarno prelijepe, zdrave, čak je jedna kojoj je grana prilikom LST-a malo napukla, najnaprednija...kidao sam im one listove koji su zaklanjali sunce koje je trebalo dopirati do vrhova...bacite koji komentar... :)


http://img44.imageshack.us/gal.php?g=p1230134.jpg
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
ne ja ne vidim ni na jednoj slici...cini mi se da ni jedna nije jos pokazala pol a onu koju si drzao i slikao,ni ona isto koliko vidim.Cim na tom delu gde si drzao ili bilo kom drugom delu biljke(isto takvom)
vidis 2 bele tanke niti kao dlacice onda to znaci da je zenka,a ako ima male sintne kuglice kao npr ova moja :S to vec ne valja :D
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
mislim da je ovo vise out grow jer nisu u boxu tj ti nereguliras temp(osim ak imas klimu :D) svjetlo vlagu... nego visi o vremenu vani kako ce ti rasti ali svejedno lijepo izgleda i jel pazis da susjedi nebi skicali?
 
02.06.2009
48
5
0
43
Kreso1988 je napisao(la):
mislim da je ovo vise out grow jer nisu u boxu tj ti nereguliras temp(osim ak imas klimu :D) svjetlo vlagu... nego visi o vremenu vani kako ce ti rasti ali svejedno lijepo izgleda i jel pazis da susjedi nebi skicali?

susjedi koji su oko mene znaju i ok su, nema nikakvih problema što se njih tiče...

evo ispod na linku u galeriju nove slikice...jel ovo jedna počela cvijetati?




http://img21.imageshack.us/gal.php?g=dsc08124v.jpg
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
LikeItGreen je napisao(la):
susjedi koji su oko mene znaju i ok su, nema nikakvih problema što se njih tiče...
:eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno:

Al ova zadnja slika/biljka mi prehebeno izgleda:sun2:
 
02.06.2009
48
5
0
43
We_ComE_OnE je napisao(la):
:eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno:

Al ova zadnja slika/biljka mi prehebeno izgleda:sun2:


a vrti ti glavom, al ozbiljno ti kažem...ako u 4 mjeseca nije bilo ništa, naprotiv, u izvanrednim situacijama sam i sakrivao biljoze kod tih susjeda, onda ćemo izdržati još mjesec i po...a onda...:pat:

btw, baš tu za koju si pokazao je probao frend jer mi je pukla jedna grančica, a taj frend ima dugogodišnje iskustvo...i kaže...šoutajm!
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Lijepe su ti biljke.Nego nije mi jasno kako je mogao da se napusi od 1 grančice bez heda...lol
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
:rofl::clap::clap::clap::clap:
Stoned_G zanimljivo pitanje i mene bas interesuje....taj frend mora da te je slagao ili imas neku biljku koja i ne treba da cveta vec moze da se puši bilo koji njen deo :p
Nama je bitan samo cvet tj. HED u njemu se nalazi THC,ili se varam nek me neko ispravi ako gresim.
p0z biljke su ti ok prva i druga slika su ti zenke a na ostalima ne vidim lepo :S
Zenku prepoznajes po tim belim dlacicama(nitima) i oni se nazivaju pistili....
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
da svemirsku biljku..al su poslali samo 3 sjemenke na zemlju i random odabrlali sretnike
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
lol to kao sto je Ajs rekao za neku svemirsku gudru...
Dzljut,dzibdelj.
Sry za ovaj post nema veze nisacim ali jednostavno sam mora hehe :)
 
02.06.2009
48
5
0
43
rugajte se vi, rugajte...i meni je bilo čudno, al ok...ako ne ništa, barem sam sazna spol jedne...znači ženka sigurno?
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
da da prijatelju 100% za sada samo da ne ispadne hermic mada ne verujem,i ne rugamo ti se vec ti pricas kako ti se frend naduvao od grane i listica ...jako cudno,ali da batalimo mi to ako se naduvao ok necu vise da komentarisem o tome!
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
ma nauci sam da raspoznas...rekao sam ti 1 ti je zenka i sada pokusaj sam da raspoznas dali ima jos neka zenka,uz pomoc te prve.Ja ne vidim nista na tim slikama osim na prvoj i poslednjoj to su ti zenke,koliko sam mogao da vidim =)
 
02.06.2009
48
5
0
43
CaNnabisCole je napisao(la):
ma nauci sam da raspoznas...rekao sam ti 1 ti je zenka i sada pokusaj sam da raspoznas dali ima jos neka zenka,uz pomoc te prve.Ja ne vidim nista na tim slikama osim na prvoj i poslednjoj to su ti zenke,koliko sam mogao da vidim =)


:))) ispast će da serem, ali tako sam i mislio...jedina za koju nisam siguran je ona na trećoj slici, ali mi se čini da još nije ni ušla u cvjetanje...eh sad, ako je stvarno tako, onda je prosjek dobar...od 4 biljoze, najmanje 3 ženke...
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
na trecoj se slici stvarno nevidi spol,prva slika je curica,brijem i ostale isto al znat ces to sa sigurnošću malo kasnije
 
02.06.2009
48
5
0
43
mali photo update...3 u cvjetanju, 4 samo što nije...

3 su tamno zelenih listova, a ova jedna ful svijetlih, tako je od početka...i ta svijetlih listova je 3 put pucala, a zasada ima najviše cvjetova na njoj...za njen urod se ne bojim za količinu, pitanje kako će udarati...

da li da im sad nešto posebno dadem u fazi cvjetanja?











 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.