balkansko a nase

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
VOLIM BALKAN;svi smo ista pasja sorta...ovaj,onaj :)
big up Balkan-svakom mogu pokazat prstom.... ne zelim sledit budale koja nose lepa odela....
Svi možete biti ponosni jer dolazite sa područja, gde je uzgjajanje biljke cannabis deo kulture,traditicje!!!! Treba, celom naduvanom svetu, pokazat ponekad srednji prst.( jesam nekulturan i prgav/Balkanac....)ali kao sto brača bosangije urlaju-ajmo ih rušit/mater jim *****
smenke za 500$, guru-muru majstori,ceo svet se bakce,samo uvali i budali samari opali-genetikom hermya(USA instant mentaliteta)-vase duse steta...Ima i onih ,koji svoj posao pošteno odradjuju i stvarno nesto rade za globalnu cannabis kulturu!
Zato od danas, savaki mesec dok se budem mogao bakačati na netu-
NAGRADNI NATJECAJ??? jel natjecaj pravi izraz? :)
TEMA: Balkan,balkansko a nase,Balkan/Cannabis.... U obzir dolazi sve, biljka domaje,fotka,slika Balkana,mjuza,tekst,tajkuni...bilo koja inspiracija na temu Balkan/Cannabis cultura,ljudi.....

Za sad ču nagrade deliti ja,probat ču nase brendove privuč za daljnje sponzorisanje..
Otvoren natjecaj: FEBRUAR 2010 Balkan -ljudi,ljudi,ljudi..... Balkanci
nagrada
-hemp kosmetika:Extravaganja
-1x koreninski kompleks,1x enzymi,2 x prirodni pospešivač cvetanja,prirodni insekticid-Dr.Green
u kolikor osoba nije grower,može grinder/mrvilica :)

zdravo bili :)


domaja :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pošto je natječaj za sve otvoren, eo jedna moja stara napismina, o sudbi nam kletoj.

'Ko pred plotom purnja trula mu je sudba

‘Ko pred plotom purnja trula mu je sudba!- Rekli su mu na sudu. Ali njemu nije bilo jasno.
Zašto mi je sudba prokleta ako zla nisam uradio? – Reče zatečen.
Sudija se bogovski rasrdio.
“Budalo jedna!” – Kaže.
“Što okolo po plotu purnjaš a znaš da je zabranjeno!” – Reče.
U svoju se sjenu zavukao jer zlo nije činio a zlo su mu nanijeli.
Zlo mu nanosili.


A samo je purnjao pred plotom…
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
albanka.jpg


pri ispiranju sam skapirao da rupa na saksiji nema tako da ti ovo dodje kao nakakav hidroponik:crash:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
CAM je napisao(la):
Ne razumijem ovu temu , natjecanje , što već......

ma to mi/oni glupi neozbiljni,glupi,jadni... Balaknaci-traze barem jednu dobru stvaro sebi-Ima li je?? Urlajjjjjjjjjjjjjjjj da čuju
znamo sve, o sismisu sa Falklanda,veverici sa Galapagosa i plemenu iz Gambije- o svom bratu Makedoncu-znam" *****"

ZAJEDNO SMO JACI-VEČI....kad smo več, ista avetinja
nekad su ljudi nosili obraz,goveda rogove...sad je neka magla u zraku

Ne,da mi Jasmin i Damir... lazu po EU, kako su Česi -kad bare pirgave curice :))

 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
CAM je napisao(la):
Ne razumijem ovu temu , natjecanje , što već......

ma to mi/oni glupi neozbiljni,glupi,jadni... Balaknaci-traze barem jednu dobru stvaro sebi-Ima li je?? Urlajjjjjjjjjjjjjjjj da čuju
znamo sve, o sismisu sa Falklanda,veverici sa Galapagosa i plemenu iz Gambije- o svom bratu Makedoncu-znam" *****"

ZAJEDNO SMO JACI-VEČI....kad smo več, ista avetinja
nekad su ljudi nosili obraz,goveda rogove...sad je neka magla u zraku

Ne,da mi Jasmin i Damir... lazu po EU, kako su Česi -kad bare pirgave curice :))

 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Hrvatska...

Nudi mnogo LJEPOTE



Ima PREKRASNO smeće



Kažu da ima predivnu VODU




Zato braćo Balkanci, dođite nas posjetiti.
Znate da ćemo i mi vas :)

PS
U slučaju bilo kakvih nagrada, Hrvatska ih se odriče u dobrotvornu svrhu gladnih Balkana.
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Dobri materijali hehehe
Pa evo da i ja ubacim jedan koji kratko kaže odakle i kako eto tako to ide na balkanu.....

Nadam se da nećete loše protumačiti ali i valja ga pogledat....
[video=youtube;Qr0H08fdQ1I]http://www.youtube.com/watch?v=Qr0H08fdQ1I[/video]

Ima još neki koje me asociraju na temu Balkan pa vidit ću kako ova prođe onda i nastavim možda....
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
SLO moraš priznat da je ovaj lik dobar ja sam skužio ima mjesec dana i pogledao sam istog bar 100 puta.

Ali evo još jedan da se vidi kako smo mi Balkanci svjetski ljudi pa neka čuju i ostali.

[video=youtube;GWv1n9X3Og4]http://www.youtube.com/watch?v=GWv1n9X3Og4[/video]

Čovjek je legenda REGE na BREGE hehehehehehhe
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Nema legenda je čovjek pravi balkanac kad neznaš onda impovizacija heheheh
Nismo mi kao Amerikanci koje se neznaju snaći u datom trenutku....
Zar ovo nije orginalno kako se čovjek snašo kad je trebalo i briga ga pukno je lovu za svirku hehehe

Bit će još koji biser kao ovaj i predhodni samo da se vratim u film i dobijem inspiraciju...........
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
SLo svaka čast !!!!
Ali evo i Frenkie ima i ovu staru stvar i ovo je jedna slika Balkana...... Urlajjjjjjjjjjjjjj
watch
http://www.youtube.com/watch?v=yg7qW2ww9Nc&feature=PlayList&p=C19014CD3AC4F3B4&playnext=1&playnext_from=PL&index=5