Balkon grow problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
U startu si fulao :) Kak si zamislio sa jednim autosom radit ulje?! 10 komada pikni sljedeci put i ;)
To smedje pipni dal je trulo ili je samo promijenilo boju. Ako je mekano onda odstrani, ako nije onda posusi sve lijepo i napravi ulje, ako ces imat od cega. Nema smisla skinut 15g pa dobit 1ml ulja. Kao sto kolega iznad kaze....indoor i to minimalno 400w sa fotoperiodnim biljkama. 600w hps i 4-6 biljaka je preporucljivo za ulje....pa na vise.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Nista strasno ;) Samo teraj
Oprezno sa Plantelom jer si u potu !

I onda dobijes ovaj savjet:


Gnojiš svako drugo zalijevanje preporučene doze, a flush napravi sa zadnjim zaljevanjem. Mikroskopom gledaj trihome pa ćeš točno znati kad brati. Pošto misliš ulje radit slobodno ostavi dok ti polovica trihoma ne posmeđi. Sretno.




Komapa .. Full doze plantele,svako drugo zalijevanje, a biljka ti je u posudi.??!!
Naravno da ce otici u .......pekaru haha :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara
20.04.2016
12
0
1
37
U startu si fulao :) Kak si zamislio sa jednim autosom radit ulje?! 10 komada pikni sljedeci put i ;)
To smedje pipni dal je trulo ili je samo promijenilo boju. Ako je mekano onda odstrani, ako nije onda posusi sve lijepo i napravi ulje, ako ces imat od cega. Nema smisla skinut 15g pa dobit 1ml ulja. Kao sto kolega iznad kaze....indoor i to minimalno 400w sa fotoperiodnim biljkama. 600w hps i 4-6 biljaka je preporucljivo za ulje....pa na vise.

10ak kom je vani, raspodjelili međusobno ja uzeo jedno sjeme da vidim da li bi moglo na balkonu proci jer je mogu vise pazit.
Kada sam je rezao prijetio sam da je jako ljepljiva. Vrhovi mi se ne čine premekani. To se desilo kada su došle ove vrućine.imam osjećaj da ju je spalilo sunce i toplina na balkonu

Da li su i ove vani stradale ili ima nade?
 

Prilozi

  • received_10204892296946208.jpeg
    received_10204892296946208.jpeg
    353,9 KB · Pregleda: 47
Poslednja izmena od urednika: