Balkon random sjeme

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
10.03.2008
7
1
3
38
Nikla u martu presadjivana 3 puta prezivila dva loma zbog oluje i leda dva gubitka lisca od insekata vase misljenje o njoj

OP
OP
P
10.03.2008
7
1
3
38
isoka mozda metar da li ima ista od nje?
Zemlja ista kupovna od marta gnojena jednom prije mjesec koprivom
Pokazala je pol i mislim da je sativa
290698 Pogledajte prilog 290699

Poslednja izmena od urednika:

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
181
403
63
Uh kralju, sto reci na ovo, lisne mase nula skoro, izgleda mi kao metla moje babe, a ona je toliko skrta da je zadnji put metlu kupila kad je tito jos bio ziv,
Sumnjam da ces se usreciti s njom, mozda da krenes ispocetka

OP
OP
P
10.03.2008
7
1
3
38
Izgubila je liscw prije par sedmica al je krenulo novo mislis da nema nista od nje?
Nema sanse za oporavak?

Poslednja izmena od urednika:

flop87

član od 2008
09.02.2018
488
2.084
143
to je trebalo da pokaze pol ako vec nije al bez lisne mase nema nista, da sam na tvom mestu ja bih to bacio.

• Sviđa mi se
Reactions: Badi and ledeni6
OP
OP
P
10.03.2008
7
1
3
38
Pa posle gubitka lisca pocela je pustati nove listove i pokazala je pol zasto da bacam ako je ziva i ako se oporavlja nakon toga pitam samo posto nisam iskusan da mi objasnite

flop87

član od 2008
09.02.2018
488
2.084
143
druze ona sad treba da pravi cvetove a od cega ce da se odvija proces fotosinteze ako nema lisca,
to i da uspe da napravi koji cvet neces dobiti ukupno gram suve materije a tesko da ces i to dobiti.

• Sviđa mi se
Reactions: Badi and ledeni6

opa cupa

Urednik
Moderator
04.03.2012
6.039
20.037
1.098
Nemoj npisati post za postom..razmisli prije nego pocnes pisati,pa to sve slozis u jedan..dva posta.
Ovako ti brisem pisano i premjestam.....

• Sviđa mi se
Reactions: Badi and JoJo.Man

djonideep

Aktivan Član
24.10.2016
87
594
83
Home guerilla grow bez lisne mase.
Ne bi prepoznao da je weed , ako ni si spomnao da nabacuje listove ko sativa.
Ipak ako je ti je merak , onda teraj.
Pa sta bude.

OP
OP
P
10.03.2008
7
1
3
38
Bilo je lisne mase kao ko kod normalne biljke do prije par sedmica ovde sam od 2008 i nikad nisam imo problem sa uzgojem niti pisao ista nisam ovo je prvi put da pisem nesto jer me zanimalo moze li se kako spasiti ipak je tu od marta krasila balkon

Poslednja izmena:

LupusHerbivor

Aktivan Član
25.05.2018
198
592
93
Naravno da moze.
Ovako napravi:

Uzmi veliku teglu za zemlju, sto vecu mozes, znaci barem kantu jupola ali posto je jako vruce uzmi bar 50 litara kantu.
Napuni je sa fino, kvalitetnom zemljom. U sumrak, kad sunce zalazi, presadi biljku u vecu teglu. Dobro zalij sa barem 10 do 15 litara vode, polako sipaj da se ne stvore vodeni cepovi unutra.
Nakon presadivanja drzi je u hladu, nikako na direktnome suncu barem sljedecih 5 dana.
Nakon tjedan dana stavi je direkt na sunce, do tada se korijen vec treba ukorijeniti. Samo pazi da joj nije vruce, pogotovo pod ispod tegle sa zemljom, stavi stiropora ili drvenu dasku ispod kante da ti hladi i to je to.

Jos je rano, uspjet ce!

P.s. Nikada ne zalijevaj sa hladnom ili mlakom vodom. Uvijek koristi samo vodu koja je odstajala na suncu barem 1 cijeli dan jer ako je temperatura vode manja od temperature tla, tlo nece upiti vodu a korijen biljke ce se sokirati velikom temperaturnom razlikom (sjeti se kad vruce udes pod tus pa se ides tusirati hladnom vodom = shok!)

OP
OP
P
10.03.2008
7
1
3
38
Naravno da moze.
Ovako napravi:

Uzmi veliku teglu za zemlju, sto vecu mozes, znaci barem kantu jupola ali posto je jako vruce uzmi bar 50 litara kantu.
Napuni je sa fino, kvalitetnom zemljom. U sumrak, kad sunce zalazi, presadi biljku u vecu teglu. Dobro zalij sa barem 10 do 15 litara vode, polako sipaj da se ne stvore vodeni cepovi unutra.
Nakon presadivanja drzi je u hladu, nikako na direktnome suncu barem sljedecih 5 dana.
Nakon tjedan dana stavi je direkt na sunce, do tada se korijen vec treba ukorijeniti. Samo pazi da joj nije vruce, pogotovo pod ispod tegle sa zemljom, stavi stiropora ili drvenu dasku ispod kante da ti hladi i to je to.

Jos je rano, uspjet ce!

P.s. Nikada ne zalijevaj sa hladnom ili mlakom vodom. Uvijek koristi samo vodu koja je odstajala na suncu barem 1 cijeli dan jer ako je temperatura vode manja od temperature tla, tlo nece upiti vodu a korijen biljke ce se sokirati velikom temperaturnom razlikom (sjeti se kad vruce udes pod tus pa se ides tusirati hladnom vodom = shok!)

Hvala na savjetu i upustvu i pozitivnom stavu uradicu to sutra pa cu postaviti ovde kako je napredovala

• Sviđa mi se
Reactions: LupusHerbivor

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.461
2.444
188
34
Negdje na Balkanu
Po mom nekom iskustvu kroz dva tjedna bi trebalo zapoceti cvijetanje a u ovom slucaju nema sta cvijetati solucija presadivanja i sl bi mozda imalo smisla da je 6 mjesec al u polovici 8-mog nema bas puno.

• Sviđa mi se
Reactions: Brufem and flop87