Banane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
da li je neko od vas ikada pushio banane?? :banana_dred:
ortak mi je rekao da je jednom pushio ali ne znam da li da mu verujem, kazhe da malo rade.
onda sam od drugog ortaka chuo da se pushe one froncle(kao dugachke rese, rezanca, spaghette, nazovi kako hocesh) pa sam kupio kilo banana i pocheo da sushim. jel mozhe neko da mi kazhe da li je ovo probao ili da proba umesto mene pa ako umre da mi javi da ja ne pokushavam :rofl: :rofl: :rofl:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
da ti pravo kazem tih kilo banana i nije tako losa stvar....

banana kada krene na put do evrope je mala i zelena,onda je malo prskaju hormonima
i u specijalne brodove sa klimatskim sobama dozrijevaju
i stigni do magacina jos malo zelene,taman kada skoro skroz pozute to dodje kod tebe

....a onda ti uzmes skines trakice i ubijes se kao majka

samo moras da pojedes kilo banana prije nego sto popusis trakice od istih
inace ne radi
ubice te tako strasnoda ce ti biti muka ,sto od hormonskog dima,sto od kilo banana(bez kore)

izvini sto sam ovako debilan,ali debil u meni nije to izdrzao

p.s. nemoj da se trujes sa tim molim te,popi caj neki domaci,kantarion fino radi
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
balcan_smoke je napisao(la):
da ti pravo kazem tih kilo banana i nije tako losa stvar....

banana kada krene na put do evrope je mala i zelena,onda je malo prskaju hormonima
i u specijalne brodove sa klimatskim sobama dozrijevaju
i stigni do magacina jos malo zelene,taman kada skoro skroz pozute to dodje kod tebe

....a onda ti uzmes skines trakice i ubijes se kao majka

samo moras da pojedes kilo banana prije nego sto popusis trakice od istih
inace ne radi
ubice te tako strasnoda ce ti biti muka ,sto od hormonskog dima,sto od kilo banana(bez kore)

izvini sto sam ovako debilan,ali debil u meni nije to izdrzao

p.s. nemoj da se trujes sa tim molim te,popi caj neki domaci,kantarion fino radi

znachi da ne pokushavam??
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
Hej,probao sam pre 7 godina,u par navrata muskatne orashchiche,rendao ih u mleku,jedva popio koliko imaju jak i opor ukus,chekao par sati i ...boooom!!!smejao sam se kao lood,chak i na sopstveni prst(!!!),pa sam pomislio da chu zauvek ostati u tom tripu...sutra ujutru su mi ochi bile krvave kao da imam konjuktivitis ili nekakvo snezzno slepilo.Interesantno je da rade i sutradan,samo morash neshto pojesti ili popiti da bi se iniciralo varenje.Koriste ih pojedina juznoamericka plemena u ritualima priblizavanja Bogu,kao i osudjenici na zatvorske kazne svuda u svetu jer jeftini i lako dostupni....
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Da!!! Ja ih osobno nisam nikad probala (okus onaj ne volim, fuj, čak ni u minimalnim količinama, mooožda jedino u medenjacima di je smiješan s drugim začinima a la cimet itd.), ali mogu se najbolje, kažu, pretrpit, ribane & pomiješane s jogurtom i medom, tako nečim) ... al mi je frend ispričao isto to što si ti sad rekao - da je bio luuuud - još i sutradan - to jako jako dugo drži - kasno digne - za par sati tek, zar ne? Ali držiiii i držiii ... luda stvar :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
To što se tiče banana sam i ja čuo milion puta a i spominje se i u anarchists cookbooku
U biti to je urbani mit i zapravo nema nikakvo djelovanje nego se ta priče neznam iz neke knjige ili tako nešto proširila svugdje.
o muškatnim orasima imate temu pa tam čitajte a sam da vam kažem da se s time možete jako sjebati jer je to otrov
Također postoji i mit o pušenju one crvene ljuske kikirikia također iz cookbooka i to su jedni moji legosi probali i neradi

E da a i ova tema bi trebala tam bit u biljke životinje i to
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Meni banane nisu radile, ali muškat je opak. Samo nije niti malo zdrav. U muškatu imaš miristicin i safrol, ka osnovne sastojke. Ovaj drugi služi ko prekursor za proizvodnju MDA i MDMA. Oba su na list zabranjenih. Sve bi to još bilo nekako OK, ali safrol je u velikim količinama jebeno KANCEROGEN.
Nebi se više zajebava s time jer me muškat tako razvalija da mi nije bilo nimalo ugodno. A traje li ga traje. BLJAK!
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Kod banana je obrnuto nego kod canabisa, treba pušiti iskljucivo muške.lolololololol.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.